Rolety dzień i noc wolnowiszące

Wiesz, że nawet niewielkie elementy jakie znajdują się w naszym otoczeniu wpływają na samopoczucie i odczuwany komfort? Priorytetem dla wielu z nas jest zadbanie o maksymalne dopasowanie wszystkich dodatków aranżacyjnych, tak aby wnętrze wyróżniało się spójnością. Dlatego właśnie jako jeden z czołowych producentów rolet zadbaliśmy o ich maksymalne dopasowanie do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów. Aktualnie na topie znajduje się jedno z najbardziej klasycznych rozwiązań jakim są rolety dzień noc wolnowiszące! Ich prostota, a zarazem funkcjonalność zapewniający wysoki komfort podczas codziennego użytkowania już od wielu lat ma niezmienne grono stałych wielbicieli. Chcesz również do nich dołączyć? Zapraszamy do zapoznania się z bogatym asortymentem!

 

KUP TERAZ

Rolety dzień noc wolnowiszące – miej pod stałą kontrolą dopływ światła słonecznego

Rolety dzień noc wolnowiszące równie popularnym rozwiązanie tuż obok rolet w kasetach. Na duże uznanie zasługuje ich niezawodność pod każdym względem. Nie dość, że stanowią skuteczną ochronę przed silnymi promieniami słonecznymi oraz podglądaniem przez ciekawskich sąsiadów to dodatkowo wyróżnia je łatwość użytkowania. Montaż można przeprowadzić w dwojaki sposób. Pierwszy sposób polega na przymocowaniu ich do wnęki okna, a drugi do ściany lub sufitu. Decydując się na odpowiedni rozmiar mogą zasłonić nawet największe okna balkonowe lub tarasowe. Nie przesadzimy jeśli powiemy, że rozwiązanie dzień i noc jest najwygodniejsze. Dają bardzo dużą swobodę w ustalaniu dopływu światła do pomieszczenia, dzięki obecności zarówno ciemnych jak i jasnych pasów materiału. Jasne elementy są nieprześwitujące, więc nie musisz się martwić, że osoby z zewnątrz będą mogły spojrzeć co aktualnie robisz w domu. Przy produkcji zadbaliśmy o to, aby rolety wolnowiszące dzień noc dawały Ci prywatność o jakiej marzysz!

 

KUP TERAZ

W Lotari rolety dzień noc wolnowiszące zostały stworzone z myślą o Twoich wymaganiach

W asortymencie Lotari znajdziesz szeroką gamę kolorystyczną, co pozwoli Ci dopasować roletę do całego wnętrza i wszystkich znajdujących się w nim dodatków. Roleta dzień noc wolnowisząca na wymiar będzie idealnie zakrywać całe okno tak, aby zminimalizować ryzyko jakichkolwiek prześwitów. Jeśli chcesz mieć pewność, że przy tworzeniu projektu podasz nam dobre wymiary zapoznaj się z krótką instrukcją dostępną przy każdym modelu rolety wskazującą jak prawidłowo wykonać mierzenie. Ten rodzaj rolety sprawdzi się również przy niestandardowych oknach wyróżniających się nietypowymi kształtami oraz wymiarami. Funkcjonalność połączoną z wysoką estetyką sprawia, że w korzystnej cenie dostajesz elegancki produkt przez lata niezawodnie pełniący swoje zadanie. Nie pozostaje Ci nic innego jak przejrzeć naszą ofertą i skontaktować się z jednymi z najlepszych fachowców od rolet. Wspólnie stworzymy projekt w pełni oddający Twoje preferencje! Od teraz wymarzoną roletę pasującą do całego wnętrza masz na wyciągniecie ręki!