Rolety dzień i noc w kasecie

Nie przesadzimy jeśli powiemy, że rolety dzień noc w kasecie brylują na salonach! Można je spotkać nie tylko w mieszkaniach, domach ale nawet miejscach pracy lub szkołach. Z czego wynika ich popularność? Dzięki obecności ciemnego oraz jasnego materiału mamy możliwość swobodnego regulowania dopływu promieni słonecznych, co jest dużym ułatwieniem w pomieszczeniach o różnym natężeniu światła. Oferta naszego sklepu Lotari obejmuje rolety w kasecie dzień noc w różnych kolorach, dzięki czemu każdy bez problemu znajdzie coś dla siebie. Barwa to nie wszystko! Możemy śmiało powiedzieć, że cały projekt tworzysz samodzielnie, a my zajmujemy się realizacją! Wybierz kształt jaki będzie posiadała kaseta do rolety dzień noc, listwę dolną oraz rodzaj montażu. Ceny rolet dzień noc w kasecie uzależnione są przed wszystkim od ogólnych wymiarów. Nasi fachowcy opracują dla Ciebie indywidualną ofertę! Zapraszamy!

 

Roleta w kasecie z tkaniną dzień i noc (montowana do ściany lub sufitu)

KUP TERAZ

Rolety kasetowe dzień noc, czyli produkt maksymalnie dopasowany do Twoich potrzeb

Rolety kasetowe dzień noc z naszego sklepu Lotari wyróżniają się zarówno funkcjonalnością jak i estetycznym wyglądem. Każdy stworzony przez nas projekt z należytą starannością dopracowujemy pod najmniejszymi detalami. Z doświadczenia wiemy, że wiele osób obawia się, że rolety dzień noc w kasecie prześwitują. Musimy wyprowadzić Cię z błędu! Użyte do produkcji materiały wyróżniają się grubością zapewniającą maksymalną prywatność oraz ochronę przed promieniami słonecznymi. Co więcej, wybierając rolety dzień noc na wymiar w kasecie masz pewność, że będą one idealnie pasowały do wielkości szyby, a tym samym nie powstaną wolne, odsłonięte przestrzenie. Naszym głównym celem jest przede wszystkim dbanie o komfort Klientów. Wszystkie projekty realizujemy z myśl jednej zasady – proste rozwiązania są najlepsze! Dlatego właśnie proponowane przez nas rolety w kasecie dzień noc cechuje łatwość obsługi. Wystarczy jedynie pociągnąć delikatnie za łańcuszek, aby pasy materiału zaczęły zsuwać się w dół lub górę. Od teraz problem z odpowiednią regulacją światła w pomieszczeniu został rozwiązany raz na zawsze!

 

Design w parze z funkcjonalnością? Rolety kasetowe dzień noc od Lotari mają wszystkie te cechy

Oczywiście nie możemy pominąć faktu, że do produkcji stosujemy tylko i wyłącznie najwyższej jakości materiały, dzięki czemu rolety dzień noc w kasecie są zakupem na lata. Mogą zostać zamontowane zarówno w zaciszu domowym jak i miejscach użytku publicznego. Doskonale sprawdzą się w biurach, gdzie pracownicy będą mogli swobodnie regulować ilość wpadającego światła, szkołach, gabinetach lekarskich, kosmetycznych i wielu innych. Ich największą zaletą jest przede wszystkim wszechstronność! Najlepiej odnajdują się w niewielkich pomieszczeniach, gdzie użycie zasłon, bądź rolet w ciemnym kolorze mogłoby zmniejszyć optycznie pomieszczenie. Umieszczenie ich w dziecięcym pokoju i dbanie o odpowiednią ilość światła np. podczas zabawy lub nauki będzie strzałem w przysłowiową dziesiątkę! Maksymalny wymiar na jaki mogą zostać zaprojektowane wynosi 200 x 240 cm, dzięki czemu doskonale sprawdzą się również na oknach balkonowych. Jak widzisz, tutaj nie istnieją praktycznie jakiekolwiek ograniczenia! Zapoznaj się z naszą ofertą i powierz kwestie rolet profesjonalistom!