Sypialnia to miejsce, którego wystrój i kolorystyka jest szczególnie ważna. Odpowiednio dobrane meble, akcesoria, oświetlenie i dyskretnie zasłonięte okna - razem stworzą przyjazne wnętrze. Od wszystkich tych elementów zależy nasze samopoczucie i komfortowy wypoczynek.Rolety są uniwersalnym dodatkiem, który pozwala nadać pomieszczeniu indywidualny charakter. Nie należy obawiać się umieszczania ich w sypialni. W zależności od upodobań, można wybierać spośród różnych kolorów, tkanin i faktur. Od zdobnych, z nadrukami lub ażurowych i żakardowych po te całkiem proste i jednolite w kolorze.

W zależności od tego, czy lubimy żeby w pomieszczeniu panował lekki półmrok czy całkowita ciemność, można wybrać rolety przepuszczające światło lub zaciemniające. Ciekawym rozwiązaniem są rolety dzień i noc, które pozwalają swobodnie regulować ilość wpadającego światła bez konieczności podnoszenia rolety.

Zobacz rolety dzień i noc


Wybierając rolety do sypialni, warto zwrócić uwagę na sposób ich montażu. Estetycznym rozwiązaniem do sypialni będą rolety montowane na ścianie lub suficie, które zasłonią ramę okna. 


sypialnia_roleta 
 
Lotari, rolety do sypialniDowiedz się też jak wybrać rolety do kuchni.