Fotoroleta do kuchni z kwiatowym nadrukiem

Fotoroleta do kuchni z kwiatowym nadrukiem

Delikatną sieć niemalże nieuchwytnych żyłek przenika subtelne światło. Podchodzisz bliżej i podziwiasz czarującą anatomię kwiatu - otwiera się przed Tobą mikrokosmos... Tańczące wśród kwiatów promienie przedostają przez transparentną tkaninę unikatowej fotorolety do kuchni z kwiatowym nadrukiem i wypełniają wnętrze nastrojową poświatą. W zachwycającej grze świateł i odcieni poczujesz się zupełnie wyjątkowo, przytulnie i bardzo kobieco...


Przepuszczająca światło fotoroleta do kuchni

W pomieszczeniu takim jak jadalnia lub kuchnia bardzo ważne jest zachowanie odpowiedniego stopnia oświetlenia. Zbyt ciemna przestrzeń w ciągu dnia znacznie utrudni codzienne czynności i zmusi do włączenia sztucznego oświetlenia nawet w godzinach około południa. Z kolei całkowite odsłonięcie zaciemniającej zasłony okiennej spowoduje nadmierne nasłonecznienie i nagrzanie pomieszczenia, zwłaszcza latem. jest to nie tylko bardzo niepraktyczne, ale i niezdrowe - wyjęte przez nas z lodówki produkty będą się szybciej psuły, podobnie jak wzrok narażony na zbyt silne działanie promieni słonecznych. Dlatego idealnym rozwiązaniem będzie zastosowanie rolety z transparentną tkaniną, która przepuści do kuchni optymalną ilość światła. Dodatkowym atutem takiego rozwiązania będzie wyeksponowanie pięknego fotonadruku.


Poznaj zalety mini rolety!

Wybierając roletę okienną w systemie mini, zapewniasz sobie komfort i wygodę użytkowania. Ten rodzaj osłony okiennej możesz powiesić bezpośrednio na oknie - zatem unikniesz wiercenia i oszczędzisz sobie trudu oraz dodatkowego sprzątania po dokonaniu montażu. Co więcej, taki system zawieszenia zasłony ułatwi Ci swobodne otwieranie okna, gdyż roletka odchyla się wraz ze skrzydłem, na którym jest powieszona. Jest to szczególnie ważne w przypadku okien kuchennych, które będziesz przecież otwierać bardzo często. Dodatkowo, materiał, z którego wykonaliśmy tę roletę mini - czyli Carina - ma podwyższoną odporność na wilgoć, zatem świetnie nadaje się do pomieszczenia kuchennego.


Ekologiczny nadruk

Ostatnią kwestią, na którą warto zwrócić uwagę, wybierając zasłonę do okien w kuchni, jest dobrej jakości nadruk. Technologia druku lateksowego, stosowana przez nas do ozdobienia drukowanych produktów, zapewnia najwyższe standardy druku HP. Jest on bardzo trwały, nie ściera się i nie blaknie oraz zachowuje żywe kolory. Ponadto - jest absolutnie bezpieczny dla Ciebie i Twojej rodziny.

Roleta z nadrukiem Dec'n'Roll, fotoroleta

Cena: od 191,00 zł

Zobacz
B BLOG