Rolety wolnowiszące na wymiar

Wśród wielu dostępnych na rynku rolet jedną z najpopularniejszych są rolety wolnowiszące. Możemy śmiało powiedzieć, że jest to tradycyjne rozwiązanie, od którego wywodzą się pozostałe modele. Klasyczne rolety wolnowiszące montujemy do ściany lub sufitu (przykręcając ją we wnęce okiennej lub poza nią). Dzięki temu przy pomocy jednej osłony zasłonimy całe okno jedno, dwu lub wieloskrzydłowe. Sterowanie roletą odbywa się za pomocą:

  • łańcuszka koralikowego,

  • mechanizmu samozwijającego Smartroll,

  • pilota lub włącznika ściennego w przypadku rolet elektrycznych.

 

Misją naszego sklepu Lotari jest przede wszystkim ułatwianie życia wszystkim zainteresowanym Klientom. Dlatego właśnie stale staramy się wprowadzać coraz to nowsze ulepszenia wpływające na odczuwany komfort we własnym mieszkaniu. Przed Tobą rolety okienne wewnętrzne wolnowiszące w zupełnie nowej odsłonie!

Roleta wolnowisząca z nadrukiem

Roleta wolnowisząca z nadrukiem

Roleta wolnowisząca z tkaniną jednokolorową

Roleta wolnowisząca z tkaniną jednokolorową

Roleta wolnowisząca z tkaniną Dzień i Noc

Roleta wolnowisząca z tkaniną Dzień i Noc

Roleta wolnowisząca z tkaniną jednokolorową electro

Roleta wolnowisząca z tkaniną jednokolorową electro

Roleta wolnowisząca electro z nadrukiem

Roleta wolnowisząca electro z nadrukiem

 

Przekonaj się, że elektryczne rolety materiałowe wolnowiszące nie mają sobie równych

Często można spotkać się ze stwierdzeniem, że klasyczne rozwiązania są najlepsze. W Lotari poszliśmy jednak o krok dalej i klasykę połączyliśmy z nowoczesnym wydźwiękiem. Efekt? Elektryczne rolety wolnowiszące! Kiedy podczas oglądania serialu słońce zaświeci nieco mocniej wystarczy sięgnąć po pilot i obniżyć roletę w dół bez zbędnego wstawania! Wygodę i innowacyjność masz u nas na wyciągnięcie ręki. Oczywiście wielbiciele tradycyjnych rozwiązań mogą wybrać rolety wewnętrzne wolnowiszące regulowane za pomocą łańcuszka lub mechanizmu samozwijającego szczególnie polecanego w przypadku małych dzieci. Sam ustawiasz w jaki tempie roleta ma zostać zwijana! Niezależnie od wyboru proponowane przez nas rolety ścienne wolnowiszące są proste w montażu. Nie potrzebujesz nawet do tego fachowców, ponieważ montaż sam przeprowadzisz zaledwie w kilka minut! Funkcjonalność, design, wysoka jakość oraz bezpieczeństwo to wszystko znajdziesz właśnie u nas. Cena za rolety wolnowiszące dostępna na każdą kieszeń pozwoli dosłownie każdemu wyposażyć swoje wnętrze w ten niezbędny produkt!

 

Niepowtarzalny design, bezpieczeństwo i funkcjonalność, czyli rolety wolnowiszące od Lotari

Rolety wolnowiszące na ścianę mogą wyróżniać się rozmaitym wyglądem. Wszystko zależy od wybranego nadruku. A skoro już o nadruku mowa to nie możemy zapomnieć o jednej najważniejszej rzeczy! Do produkcji stosujemy tylko i wyłącznie wysokiej jakości tusze HP Latex, które są antyalergiczne oraz ekologiczne. Pozbawione jakichkolwiek szkodliwych substancji nie oddziałują szkodliwe na środowisko ani zdrowie domowników. Dodatkowo wybrane materiały posiadają również atesty niepalności! Jak widzisz, dla nas priorytetem jest przede wszystkim zadowalanie Klientów dosłownie w każdej kwestii. W przypadku jakichkolwiek pytań służymy fachowym doradztwem. Nasze ponad 20 – letnie doświadczenie jest dla Ciebie gwarancją, że zamówiona roleta wolnowisząca spełni wszystkie potrzeby oraz oczekiwania. Dopracowana została pod każdym, nawet najmniejszym szczegółem, dzięki czemu przez lata będzie wyróżniała się nienagannym wyglądem! Zapoznaj się z asortymentem i przedstaw nam swoją wizję na wymarzoną roletę wolnowiszącą!