Lato to czas wyjazdów, wypoczynku na świeżym powietrzu, obcowania z naturą i podziwiania krajobrazów. Warto jednak zadbać  to, by naturą otaczać się przez cały rok.

Dekoracje i funkcjonalne produkty z nadrukiem, które możesz samodzielnie skonfigurować to najlepszy sposób na to, by wprowadzić kolory świata do wnętrza każdego lokum.

Fototapeta na pobudzenie

Współczesny człowiek coraz częściej zamyka się w czterech ścianach – po pracy wracamy do domu, gdzie spędzamy resztę dnia. Pewnie większość z nas chciałaby wyrwać się od czasu do czasu na łono natury, często nie mamy  nawet takiej możliwości. Właśnie wtedy można sięgnąć po sprawdzone sposoby na ożywienie wnętrza mieszkania lub domu.

Na początek, zgodnie z ideą ‘think big’ ogroooomna fototapeta z nadrukiem widoku potężnych gór. Ich spokój, kolorystyka oraz dostojność mogą równie mocno uspokajać, co motywować do działania i realizacji założonych celów!

Tapeta najwyższa góra w godzinach porannych - piękny naturalny krajobraz

Fototapeta z motywem gór to, wręcz dosłownie, sposób na przekształcenie codzienności w coś wzniosłego. Dla tych, którzy od szczytów górskich wolą morze oraz tych, których najbardziej inspiruje błogi wypoczynek… fototapeta z motywem molo na rajskiej plaży!

fototapeta z motywem rajska plaża

Fototapeta z motywem rajskiej plaży

Błękit nieba, lazur wody i białe żagle – brakuje tylko słomianego kapelusza, albooo:

Poduszka z motywem liny, marynistyczna

 Poduszka z nadrukiem w muszle na plaży

Dla tych, którzy kochają zieleń i świeże, leśne powietrze, także znajdzie się coś wyjątkowego. Jeśli fototapeta z motywem lasu (np. tropikalnego) do zbyt wiele, zawsze można pokusić się o delikatne dodatki inspirowane motywem, np. drewno, liście, dzikie leśne zwierzęta czy  po prostu – drzewa.

Fototapeta, którą zdobi las tropikalny

Podsumowując: tym, którym do szczęścia brakuje niewiele mogą wybrać dodatki. Czy będzie to lampka z drukowanym abażurkiem, czy obraz na blejtramie – wybór należy do Ciebie.

Obraz tropikalny las

Abażur lampki