Jest tak wiele typów rolet, że nie zawsze wiadomo, który wybrać. Kierować się tylko ich wyglądem, czy także funkcjonalnością? Najlepiej i jednym, i drugim. Na które się jednak zdecydować, by ochronić pokój z oknami wychodzącymi na południe przed nadmiernym nagrzewaniem się?

Najlepszym wyborem w tej sytuacji są rolety wykonane z materiału typu silver. Zasadniczo są one zaliczane do zaciemniających osłon okiennych, różnią się jedynie sposobem wykończenia – srebrną gumową powłoką od strony szyby, która ma właściwości termoizolacyjne i  chroni pomieszczenie przed nadmiernym nasłonecznieniem oraz nagrzaniem.

To właśnie ta powłoka, stanowi barierę między pomieszczeniem a światłem słonecznym, odbija promienie i ogranicza ich dostęp do pokoju. Dzięki temu utrzymujemy w domu stałą temperaturę.

Zobacz rolety Silver


Rolety wchodzące w skład kolekcji silver sprawdzą się w każdym pomieszczeniu – zwłaszcza tym wystawionym na długą ekspozycję świetlną. Co istotne, rolety zaciemniające zapewnią Ci zupełne wygaszenie zewnętrznych źródeł światła i pozwolą na spokojny, długi i przede wszystkim zdrowy sen!


Lotari, rolety zaciemniające silver

Pamiętaj, rolety typu silver ochronią nie tylko przed wysoką temperaturą latem, lecz także przed nadmiernym wychłodzeniem zimą!