Co widzisz, wchodząc do swojego pokoju? Te same od kliku lat meble, dekoracje i ściany? A teraz wyobraź sobie, że zamiast nudnej aranżacji patrzysz na zupełnie odmienione wnętrze pełne dynamicznych kształtów i barw oddziałujących na Twój nastrój. Zobacz, jak za pomocą kilku nowoczesnych fototapet 3D przenieść swój pokój w zupełnie nowy wymiar.

Wydaje Ci się, że świat ukryty za szklanym ekranem odbiornika lub wyświetlany w kinie jest nierzeczywisty? Okazuje się, że fantazja wykreowana przez autora programu telewizyjnego lub filmu może być bardzo blisko Ciebie – w Twoim domu. Wystarczy, że wykorzystasz fototapety ze wzorami 3D. Największy wybór znajdziesz na www.lotari.pl.

Twoje ściany są hipnotajzing!

Wnętrze powinno przykuwać wzrok, a nawet… zachwycać. Jeśli nie boisz się odważnych rozwiązań i chcesz, aby goście odwiedzający Twój dom przecierali oczy z wrażenia, ozdób swoje ściany nowoczesnymi fototapetami. Odrobina magii na pewno w tym przypadku nie zaszkodzi.

Magii? Tak, dobrze przeczytałeś. Takiego samego zdania był najbardziej znany na świecie iluzjonista Harry Houdini, który za pomocą sztuczek potrafił oczarować całą publiczność. Wykorzystaj jego triki, umieszczając na jednej ze ścian hipnotyzującą fototapetę 3D.

Czarne kropki na białym tle, kwadraty lub trójkąty  – mogłoby się wydawać, że to nic nadzwyczajnego. Okazuje się jednak, że odpowiednio ułożone jednokolorowe punkty oczarują niejednego Twojego gościa. O hipnotyzującym efekcie czarno-białej dekoracji ściennej możesz przekonać się sam, wpatrując się w nią przez kilka minut bez mrugania. Na pewno zobaczysz pokój z innej strony.

Lotari, fototapeta Kwadraty 3D

Lotari, fototapeta Złote Trójkąty

Znane z pokazów iluzjonistów czarno-białe wzory wykorzystane na Twojej ścianie pasują przede wszystkim do wnętrz w stylu minimalistycznym. Sprawdzą się także w salonach typu loft, w których dominują surowe i ciemne dekoracje dające podobny efekt co beton lub cegła. Pokoju urządzonego z takim wzorem na pewno nie powstydziłaby się nawet Joanna Krupa, prowadząca program „Top Model”. Tym bardziej, że fototapety Lotari.pl są wykonane z farb bezpiecznych dla zdrowia i środowiska.

Lotari, fototapeta Nowoczesne Miasto

Lotari, fototapeta Przezroczyste

Witamy w prawdziwym świecie

Hipnoza i czary – to nie dla Ciebie? Jeśli obawiasz się, że od wykorzystywanego przez magików wzornictwa może Ci się zakręcić w głowie, zobacz inne, równie nowoczesne rozwiązanie.

Ten drugi sposób aranżacji wnętrza, choć nie dotyczy już bezpośrednio czarów, nadal wykorzystuje elementy fantastyki filmowej. Matrix – bo o tę produkcję chodzi – to sztuczna rzeczywistość, w której żyją ludzie. Wszystko wokół nich składa się z odpowiednio połączonych sekwencji wyliczeń systemowych. Uwielbiasz tę trylogię, choć jej wszystkie wątki są niewiarygodne? Teraz możesz przenieść najsłynniejsze grafiki w kosmicznym klimacie Matrixa na swoje ściany.

Lotari, fototapeta Sieć

Lotari, fototapeta Droga Mleczna

Fototapety inspirowane wzorami 3D przypominające świat Matrixa pasują do każdego pomieszczenia. Możesz je umieścić w salonie, sypialni czy kuchni. Bardzo dobrze będą prezentować się również w gabinecie. Dzięki temu – nawet gdy pochłonie Cię praca – masz okazję w każdej chwili przypomnieć sobie o jednym ze swoich ulubionych filmów.

Jeżeli jednak wolisz bardziej naturalny klimat, możesz zdecydować się na morze, kwiaty, las lub chmury.

Lotari, fototapeta Wschód Słońca

Lotari, fototapeta Las

Lotari, fototapeta Chmury

Jak zamontować fototapety 3D?

Wszystkie fototapety ze wzorami 3D od Lotari.pl są bardzo łatwe w montażu. Pamiętaj, że wybierasz nie tylko ciekawy wzór zdobiący pokój, lecz także element łączący nadruk ze ścianą. Podkład fototapety może być:

  • HP z klejem – aby fototapeta przyczepiła się do ściany, wystarczy tylko delikatnie zmoczyć tylną część dekoracji wodą,
  • lateksowy – zwiększający trwałość wydruku,
  • winylowy gładki – ułatwiający równomierne aplikację produktu,
  • fizelinowy ze strukturą – podkreślający doskonałą jakość wzoru 3D.

Teraz, gdy wiesz, jak zamontować fototapety 3D, i masz już wybrany wzór pasujący do wnętrza, możesz przystąpić do działania. Pamiętaj, że w dekorowaniu domu ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia. Inspiracje znajdują się wszędzie – wystarczy tylko rozejrzeć się dookoła. Najciekawsze pomysły na oryginalne aranżacje znajdziesz na blogu Lotari.

 Lotari, fototapeta Kwitnące Hortensje

Lotari, fototapeta Kolory