Kto jest najbardziej zapracowany i zabiegany w grudniu? Czyja kreatywność poddawana jest najważniejszej próbie? Tak, to właśnie Święty Mikołaj. Jeśli w tym roku przypadła Ci ta wyjątkowa rola, nie załamuj rąk. Pomysłowe elfy przygotowały listę inspirujących prezentów świątecznych dla Twoich bliskich.

Łatwo powiedzieć, że kupowanie upominków na Boże Narodzenie najlepiej zacząć już w listopadzie. Poszukiwania idealnego, spersonalizowanego prezentu mogą się ciągnąć w nieskończoność, nawet jeśli zaczniemy tuż po Halloween.

W tym roku zamiast szukać książek, płyt czy innych gotowych podarunków, postaw na coś naprawdę oryginalnego. Bez wychodzenia z domu w jednej chwili wybierzesz prezenty, którymi sprawisz bożonarodzeniową niespodziankę mamie, tacie, swojej drugiej połówce, dzieciom oraz przyjaciołom. A więc usiądź wygodnie w fotelu i wybierz się razem z Lotari w krainę fantazji i bajkowych upominków.

Obrazy z nadrukami – widoki na piękne prezenty dla każdego

O czym marzy osoba bliska Twojemu sercu? O rejsie dookoła świata, przebiegnięciu maratonu? A może po prostu o pięknym domu z ogrodem… Zanim spełni to, czego pragnie w głębi serca, pokaż ukochanemu mężczyźnie lub kobiecie, że znasz jej marzenia, pomożesz je spełnić. Skoro obraz potrafi wyrazi więcej niż tysiąc słów, podaruj go w pięknej oprawie, która oryginalnie udekoruje salon lub sypialnię.

Lotari, obraz z nadrukiem Nad morzem chmur

Lotari, obraz z nadrukiem Lawendowe pole

Zobacz kolekcje obrazów z nadrukami Lotari

Obraz może być również ciekawym prezentem dla nastolatka. Twoje dziecko marzy o archeologii, podróżowaniu lub interesuje się modą? Pozwól mu przekonać się, że jego cele są realne do spełnienia, i połóż pod choinką spersonalizowany prezent.

Lotari, obraz z nadrukiem Rybacka wioska

Lotari, obraz z nadrukiem Akropol

Lotari, obraz z nadrukiem Twarz

Twoja mama pasjonuje się kulturą Wschodu, a tata kolekcjonuje wina? Z obrazami z nadrukami podarujesz rodzicom wyjątkowy i osobisty prezent na Boże Narodzenie. Jeśli chcesz, możesz też wgrać własne zdjęcie lub grafikę z wyznaniem lub cytatem i w jednej chwili stworzyć wyjątkowy obraz.

Lotari, obraz z nadrukiem Orient i Wino

Poduszki z dedykacją – podaruj na Boże Narodzenie najwspanialsze sny

Jeśli mamy jakieś hobby, lubimy otaczać się przedmiotami związanymi z daną tematyką. Dlaczego więc nie podarować bliskim poduszek z nadrukami, które będą nawiązywały do ich ulubionych filmów, romantycznych widoków lub niezapomnianych wspólnych chwil z wakacji? Bądź hojnym Mikołajem i zamiast jednej poduszki podaruj kilka. Dzięki temu stworzysz spersonalizowany zestaw prezentowy.

Lotari, poduszki z nadrukiem Zachód słońca, Rzym i Wakacje

Poduszka jako prezent dla malucha? Dlaczego nie! Dziecku z pewnością przypadną do gustu tkaniny z wizerunkiem bohaterów kreskówek lub domowych zwierzaków. Możesz też wgrać własne zdjęcie i stworzyć jeszcze bardziej osobisty podarunek na święta.

Lotari, poduszki z nadrukiem Mała księżniczka, Jednorożec i Motyle

Lotari, poduszki z nadrukiem Buldog francuski i Ciekawski kotek

Zobacz kolekcje poduszek z nadrukami Lotari

Chcesz podarować oryginalny prezent na Boże Narodzenie? Bądź pomysłowym Świętym Mikołajem! Wybierz obrazy i poduszki z nadrukami od Lotari. Niech te święta będą wyjątkowo piękne i kreatywne.