„Szaleństwem jest robić ciągle to samo i oczekiwać odmiennych rezultatów” – mówił Albert Einstein. Ekscentryczny fizyk przekonywał, że zmiana jest konieczna, by osiągnąć zamierzone cele. Jeśli w nowym roku chcesz zmienić coś w swoim życiu, ale trudno przychodzi Ci dotrzymanie postanowień, spróbuj sobie pomóc. Cytaty motywacyjne umieszczone w nietypowy sposób w Twoim domu pozwolą nie ugiąć się przed pokusą. Sprawdź, jak ułatwić sobie zmianę nawyków dzięki spersonalizowanym elementom wyposażenia.

Siłownia dwa razy w tygodniu, wyeliminowanie słodyczy z diety, a może nauczenie się języka francuskiego od podstaw? Zwyczajowo przed rozpoczęciem nowego roku ustala się cele na kolejne 12 miesięcy – często są to postanowienia bardzo trudne do wypełnienia. Jeśli potrzebujesz porządnej motywacyjnej energii, która codziennie będzie przypominać Ci o przyrzeczeniach, które poczyniłeś ostatniego dnia grudnia, spróbuj wykorzystać cytaty motywacyjne, które umieścisz na ścianach i tkaninach. Zobacz, jak to zrobić.

Motywacja na pierwszym planie – spraw sobie inspirującą fototapetę

W tym roku wybrałeś sobie wyjątkowo trudne do osiągniecia zadanie. Codzienne powtarzanie hiszpańskich słówek, nauka gry na fortepianie, a może przygotowania do zawodów w siatkówkę? Niezależnie od tego, jaki wybrałeś cel, najważniejsze, by podążać wytrwale do zwycięstwa.

Jeśli potrzebujesz wyraźnej wskazówki, potrzebny będzie Ci element, którego nie będziesz mógł przegapić, wchodząc do pomieszczenia. Idealnym nośnikiem motywacyjnych cytatów będzie zatem ściana. Jak przekształcić ją w pobudzającą do działania część pokoju? Wykorzystaj spersonalizowaną fototapetę od Lotari.pl.

Wystarczy, że wśród fototapet Lotari wybierzesz odpowiednią propozycję z wypowiedzią, która pobudza Cię do działania. Możesz też wgrać swój własny obraz z fragmentem tekstu ulubionego autora. Cokolwiek przyjdzie Ci do głowy.

Lotari, fototapeta Go Workout

Na mniejszą skalę – oryginalne naklejki z chwytliwym hasłem

Chcesz wykorzystać potencjał motywacyjnych cytatów, ale fototapeta na ścianie to dla Ciebie zbyt odważna zmiana? Z kolei małe kolorowe karteczki przywieszane nad biurkiem zupełnie już na Ciebie nie działają? Pomyśl nad optymalnym rozwiązaniem w postaci naklejek z nadrukiem na ścianę. W Lotari.pl możesz wykorzystać jedną z wielu motywów do wyboru lub też wgrać swoją grafikę.

Pamiętaj, że klej tego typu fotonaklejki naniesiony jest punktowo – oznacza to, że między kropkami kleju istnieją wolne przestrzenie, przez które przedostaje się powietrze. Dzięki temu naklejanie tego elementu na np. meble jest bardzo proste, a dodatkowo powierzchnia naklejki pozostanie idealnie gładka, bez pęcherzyków powietrza.

Lotari, fotonaklejki Live Simply, Live Laugh Love, Listen To Your Heart, Life Is Travel, Yes You Can

Tkaniny z energią, czyli wybierz poduszki z fotonadrukiem

Chcesz zawsze wstawać prawą nogą? Potrzebujesz dawki pozytywnej energii zaraz po przebudzeniu? Pozwól sobie na dawkę inspiracji zanim jeszcze wyjdziesz z łóżka. Wykorzystaj możliwość stworzenia poduszki z fotonadrukiem, na której zaprezentujesz swoje ulubione motywacyjne hasło.

Cytat z Ernesta Hemingwaya, inspirujący tekst piosenki Boba Dylana, a może intrygująca wypowiedź podziwianego sportowca? Każdy rodzaj motywacji może znaleźć się na Twojej poduszce już dziś. Wystarczy tylko wgrać grafikę z wybranym cytatem do narzędzia na stronie Lotari.pl, dobrać rozmiar i… zamówić świetne uzupełnienie aranżacji sypialni.

Pamiętaj, że wykorzystywane przez nas tusze są przyjazne dla człowieka i środowiska. Hipoalergiczne materiały okażą się odpowiednie dla alergików, także tych uczulonych na pierze. Odpowiednio dobrany wkład nie odkształca się, a jednocześnie dopasowuje się do ciała użytkownika.

Loatri, poduszka z nadrukiem All You Need Is Love And Cat

Wiesz już, jak zreorganizować swoją przestrzeń, by nastawiała Cię pozytywnie do życia? Takie zmiany pomogą Ci dotrzymać styczniowych postanowień. Pamiętaj, że w tym miesiącu świętujemy także Dzień Dziadka i Dzień Babci. Sprawdź, jak sprawić radość swoim dziadkom dzięki spersonalizowanym prezentom.