Marzysz o wyjątkowej aranżacji salonu, sypialni czy kuchni? Nie musisz już chodzić na wnętrzarskie kompromisy. Sprawdź, jak stworzyć dekoracje, które podkreślą Twoją indywidualność.

Urządzanie mieszkania lub zmiana dotychczasowego wystroju bywają świetną zabawą, wystarczy tylko znać odpowiedni przepis. Zaczyna się od wakacyjnego wspomnienia, ulubionego zdjęcia lub widoku. To wszystko możesz mieć wokół siebie – na roletach, poduszkach, ścianach, a nawet na lampach.

Jak to możliwe? Z wirtualnym projektantem Dec’n’Roll – prosto, szybko i bez wychodzenia z domu. 

Jak zostać projektantem wnętrz?

W jaki sposób nadać charakter pokojowi dziennemu, jadalni czy sypialni? Sekret tkwi w akcesoriach, które potrafią wydobyć piękno danej stylizacji. Co może być takim dodatkiem? Chociażby roleta w kasecie, taka jak tutaj, dobrana w kontrastowym do ścian kolorze lub klasyczna roleta w kasecie z nadrukiem w postaci zdjęcia z romantycznych wakacji we Florencji, którą zaprojektujesz tutaj.

Zwykła kanapa zmieni się w jednej chwili, jeżeli położysz na niej kilka dekoracyjnych poduszek. A co ze ścianami? Powieś na nich obraz lub udekoruj je naklejkami czy tapetą w orientalne wzory. Jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia.

Zobacz, jak prosto udekorować dom z Dec'n'Roll

Dekorowanie wnętrz w 4 krokach z Lotari Dec’n’Roll

Krok 1.

Wchodzisz na stronę www.lotari.pl.

Krok 2.

Decydujesz, na czym znajdzie się unikalny nadruk. Do wyboru masz:

  • rolety,
  • tapety,
  • naklejki,
  • poduszki,
  • obrazy,
  • lampy.

Krok 3.

Z 25 milinów dostępnych grafik wybierasz jedno zdjęcie. Na Twojej rolecie, poduszce czy tapecie może się znaleźć widok zachodzącego słońca, zdjęcie dzikiego lwa czy panorama Nowego Jorku. Masz również możliwość wgrania własnej fotografii.

Krok 4.

Wybierasz rozmiar i gotowe. Możesz się cieszyć niepowtarzalnymi dodatkami, jakich nie będzie miał nikt inny.