Oaza spokoju

Wyobraź sobie takie miejsce, gdzie pojęcie "strach" nie istnieje... Gdzie nieznany jest smutek, lęk i przerażenie. Gdzie roztacza się prawdziwa oaza spokoju, tchnąca nadzieją, radością, wytchnieniem. Zaciszne miasteczko, w którym poczujesz się prawdziwie swojsko i beztrosko... Wyobraź sobie, że to miejsce to pokój Twojego dziecka...


Przyjemne zaciemnienie w dziecięcym pokoju

Tak właśnie poczuć się może maleńki człowiek we wnętrzu urządzonym specjalnie z myślą o jego potrzebach. W takim pomieszczeniu istotną rolę odgrywać będą stosowne zasłony okienne - takie, które zapewnią całkowite jego zaciemnienie, nie przepuszczając bodajże jednego promienia. Specjalna, dwuwarstwowa tkanina roletek doskonale spełni tę funkcję. Produkt możesz bezinwazyjnie zamontować na skrzydle okiennym.


Eko znaczy zdrowo

Aby osiągnąć to zamierzenie, do produkcji naszych mini rolet wykorzystujemy materiały najwyższej jakości: koralikowy łańcuszek zabezpieczyliśmy dodatkowo uchwytem bezpieczeństwa, a do druku wykorzystujemy ekologiczną technologię lateksową - produkt nie wydziela żadnych szkodliwych substancji, a Ty możesz spać spokojnie, tak jak Twoja pociecha.


Opcja bez łańcuszka (w tej samej cenie) - zadzwoń ☎ 74 858 21 83 lub napisz ⌨ [email protected]

Należy pamiętać, że kolory prezentowane w internecie mogą nieznacznie odbiegać od kolorów rzeczywistych. Może być to spowodowane różnymi rodzajami monitorów użytkowników o różnych kontrastach i barwach. Z tego względu Lotari nie odpowiada za możliwe różnice w gamie kolorystycznej występujące między produktem oferowanym na monitorze użytkownika a produktem rzeczywistym.
Kolekcja Zaciszne miasteczko
Sposób montażu Zawieszane na skrzydle okna
Stopień zaciemnienia Nieprzepuszczająca światła
Mechanizm Mechanizm koralikowy z uchwytem bezpieczeństwa
Wykończenie dolne Proste podwinięcie obciązone listwą
Pranie i konserwacja W przypadku dużych zabrudzeń może być czyszczona wilgotną ściereczką
Produkcja na zamówienie Tak

Opinie o produkcie: Roletka z nadrukiem Zaciszne Miasteczko

Nikt jeszcze nie napisał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy!

Napisz własną recenzję : Roleta mini Zaciszne miasteczko zaciemniająca

Ocena ogólna

Koszty przesyłki: Roleta mini Zaciszne miasteczko zaciemniająca

   Płatność z góry Płatność przy odbiorze
Usługa Cena Usługa Cena
Polska Kurier UPS 16zł Kurier UPS 23zł
Kurier UPS powyżej 250cm 120zł
Poczta Polska 5zł
 Europa*  UPS Standard kalkulacja** - -
 UPS Next Day Air Saver kalkulacja** - -
 UPS Express kalkulacja** - -
 UPS Worldwide Express Plus kalkulacja** - -

* Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Malta, Niemcy, Portugalia, Rumunia, Szwecja, Słowacja, Słowenia, Wielka Brytania, Węgry, Włochy, Łotwa

** wycena według kalkulacji UPS dostępnej na stronie sklepu internetowego zależna jest od kraju dostawy i parametrów przesyłki

UWAGA: Jeśli którykolwiek z rozmiarów przesyłki przekroczy 250cm, dostawa realizowana zostanie za pośrednictwem firmy kurierskiej w cenie Przesyłki Niestandardowej

Na terenie Polski:

Kurier UPS

W przypadku przedpłaty całej wartości: koszt 16 zł - przelew bankowy lub szybkie płatności PayU / PayPal
W przypadku płatności przy odbiorze (za pobraniem): koszt 23 zł

Poczta Polska

Niewielkie elementy, mieszczące się w kopercie, mogą zostać przesłane za pośrednictwem Poczty Polskiej, koszt takiej przesyłki to 5 zł.

W przypadku, gdy kwota zamówienia przekroczy wartość 400zł brutto towar na terenie Polski wysyłamy GRATIS

Na terenie Europy:

Przesyłki do krajów Unii Europejskiej Realizuje firma kurierska UPS. Kraje, do których realzowane są wysyłki to: Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Malta, Niemcy, Portugalia, Rumunia, Szwecja, Słowacja, Słowenia, Wielka Brytania, Węgry, Włochy, Łotwa.

Całkowity koszt przesyłki oraz dostępne warianty dostawy za pośrednictwem firmy UPS  są zależne od kraju dostawy oraz parametrów przesyłki. Koszt dostawy prezentowany jest w witrynie sklepu internetowego Lotari za pomocą API na podstawie aktualnych stawek za usługi i zawiera opłatę paliwową.

 

Termin dostawy: Roletka z nadrukiem Zaciszne Miasteczko

Podany termin dostawy to maksymalny czas w jakim jesteśmy w stanie przygotować przesyłkę i przekazać ją kurierowi. Bardzo często zdarza się, że wysyłamy towar wcześniej (np. na drugi dzień), jednak w przypadku produktu na zamówienie potrzebujemy kilku dni na wyprodukowanie go specjalnie dla Ciebie.

Zobacz szczegółowy opis

Zapytaj o produkt: Roleta mini Zaciszne miasteczko zaciemniająca

Przeglądaj...

Max. wielkość pliku: 10MB
Dozwolone pliki: doc, docx, pdf, txt, jpg, jpeg, png, bmp, gif, cdr, psd, ai

Kontakt w sprawie: Roleta mini Zaciszne miasteczko zaciemniająca

Email: Turn on JavaScript
Telefon: 74 858 21 83

Fax: 74 856 37 51
telefony odbieramy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00
Polecamy także
Bestselery
Produkt na miarę
B BLOG