Uniwersalny uchwyt do zazdrostek (biały)

4.5 (4)

Dostępność: W magazynie

Ten produkt wyślemy przed 30.09!

Koszty przesyłki od 5,00 zł

11,00 zł
Ilość:

Wieszanie króciutkich firanek, tzw. zazdrostek, w oknach mieszkań  jest często spotykanym sposobem dekoracji okna. Nie zasłaniają widoku za oknem, stanowią jedynie subtelną jego ozdobę, umieszczoną na delikatnym drążku z tworzywa, przyklejonym do ramy okna. Na rynku można spotkać różne wysokości zazdrostek. Dotąd trzeba było zdecydować się na jeden wymiar i konsekwentnie go stosować, ponieważ drążek do wieszania zazdrostek był przyklejany do ramy okna i nie było możliwości łatwej zmiany jego położenia.Teraz, dzięki bezinwazyjnemu uchwytowi do zazdrostek, ten problem przestaje istnieć. Można bowiem przykręcać go na dowolnej wysokości i zmieniać w razie potrzeby jego pozycję bez ingerencji w ramę okna i bez niepraktycznego przyklejania.

W skład zestawu wchodzą:
2 uchwyty regulowane, 2 podkładki z zaślepkami, 2 wkładki z wieszakami.

Pasuje do
zazdrostek.

 

Należy pamiętać, że kolory prezentowane w internecie mogą nieznacznie odbiegać od kolorów rzeczywistych. Może być to spowodowane różnymi rodzajami monitorów użytkowników o różnych kontrastach i barwach. Z tego względu Lotari nie odpowiada za możliwe różnice w gamie kolorystycznej występujące między produktem oferowanym na monitorze użytkownika a produktem rzeczywistym.
Kolor biały
Sposób montażu Zawieszane na skrzydle okna
Produkcja na zamówienie Nie

Opinie o produkcie: Uniwersalny uchwyt do zazdrostek (biały)

Średnia ocena

Napisz własną recenzję : Uniwersalny uchwyt do zazdrostek (biały)

Ocena ogólna

(Dodano 04.11.2015)

zamówiłam i czekam jak przyjdą to napiszę opinię ale będzie na pewno na tak bo ja juz je widziałam u kogoś na oknie i są super.

(Dodano 18.11.2011)

Pierwszy raz robiłam zakupy w Lotari ,jestem bardzo zadowolona uchwyty rewelacja bez klejenia i przykręcania do ramy , gorąco polecam wszystkim.

(Dodano 13.08.2010)

rewelacyjny pomysł, rewelacyjny produkt

(Dodano 11.02.2010)

Rewelacyjny pomysł. Można bez klejenia zawieszac zazdroski o różnych wysokościach.

4 produkt(ów)

na stronę

Koszty przesyłki: Uniwersalny uchwyt do zazdrostek (biały)

   Płatność z góry Płatność przy odbiorze
Usługa Cena Usługa Cena
Polska Kurier UPS 16zł Kurier UPS 23zł
Kurier UPS powyżej 250cm 120zł
Poczta Polska 5zł
 Europa*  UPS Standard kalkulacja** - -
 UPS Next Day Air Saver kalkulacja** - -
 UPS Express kalkulacja** - -
 UPS Worldwide Express Plus kalkulacja** - -

* Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Malta, Niemcy, Portugalia, Rumunia, Szwecja, Słowacja, Słowenia, Wielka Brytania, Węgry, Włochy, Łotwa

** wycena według kalkulacji UPS dostępnej na stronie sklepu internetowego zależna jest od kraju dostawy i parametrów przesyłki

UWAGA: Jeśli którykolwiek z rozmiarów przesyłki przekroczy 250cm, dostawa realizowana zostanie za pośrednictwem firmy kurierskiej w cenie Przesyłki Niestandardowej

Na terenie Polski:

Kurier UPS

W przypadku przedpłaty całej wartości: koszt 16 zł - przelew bankowy lub szybkie płatności PayU / PayPal
W przypadku płatności przy odbiorze (za pobraniem): koszt 23 zł

Poczta Polska

Niewielkie elementy, mieszczące się w kopercie, mogą zostać przesłane za pośrednictwem Poczty Polskiej, koszt takiej przesyłki to 5 zł.

W przypadku, gdy kwota zamówienia przekroczy wartość 400zł brutto towar na terenie Polski wysyłamy GRATIS

Na terenie Europy:

Przesyłki do krajów Unii Europejskiej Realizuje firma kurierska UPS. Kraje, do których realzowane są wysyłki to: Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Malta, Niemcy, Portugalia, Rumunia, Szwecja, Słowacja, Słowenia, Wielka Brytania, Węgry, Włochy, Łotwa.

Całkowity koszt przesyłki oraz dostępne warianty dostawy za pośrednictwem firmy UPS  są zależne od kraju dostawy oraz parametrów przesyłki. Koszt dostawy prezentowany jest w witrynie sklepu internetowego Lotari za pomocą API na podstawie aktualnych stawek za usługi i zawiera opłatę paliwową.

 

Termin dostawy: Uniwersalny uchwyt do zazdrostek (biały)

Podany termin dostawy to maksymalny czas w jakim jesteśmy w stanie przygotować przesyłkę i przekazać ją kurierowi. Bardzo często zdarza się, że wysyłamy towar wcześniej (np. na drugi dzień), jednak w przypadku produktu na zamówienie potrzebujemy kilku dni na wyprodukowanie go specjalnie dla Ciebie.

Zobacz szczegółowy opis

Zapytaj o produkt: Uniwersalny uchwyt do zazdrostek (biały)

Przeglądaj...

Max. wielkość pliku: 10MB
Dozwolone pliki: doc, docx, pdf, txt, jpg, jpeg, png, bmp, gif, cdr, psd, ai

Kontakt w sprawie: Uniwersalny uchwyt do zazdrostek (biały)

Email: Turn on JavaScript
Telefon: 74 858 21 83
502 316 089
Fax: 74 856 37 51
telefony odbieramy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00
Bestselery
Produkt na miarę
B BLOG