Tapeta - Dla dzieci szablon liter w doodle styl. Stylowy alfabet bezszwowe tło.

5 (1)
Dla dzieci szablon liter w doodle styl. Stylowy alfabet bezszwowe tło.
100 cm
100 cm
1.00
Pokazuje/ ukrywa całą grafikę tak, aby łatwiej dopasować ją do produktu.
Odblokowuje minimalny rozmiar grafiki - można zadrukować tylko fragment produktu.
Wydruk nie będzie zawierał znaku wodnego "Adobe".
Przy wybranej przez Ciebie konfiguracji wzoru odległość optymalnego patrzenia wynosi ... cm.
Z dalszej odległości ludzkie oko nie zauważa punktów na wydruku.
Grafika: #131793908 Dla dzieci szablon liter w doodle styl. Stylowy alfabet bezszwowe tło.
Należy pamiętać, że kolory prezentowane w internecie mogą nieznacznie odbiegać od kolorów rzeczywistych. Może być to spowodowane różnymi rodzajami monitorów użytkowników o różnych kontrastach i barwach. Z tego względu Lotari nie odpowiada za możliwe różnice w gamie kolorystycznej występujące między produktem oferowanym na monitorze użytkownika a produktem rzeczywis
Jeden pas (bryt) tapety ma szerokość 100-130 cm. W przypadku większej szerokości zamawianego wydruku, produkt będzie podzielony na pasy optymalnej szerokości.
Dla dzieci szablon liter w doodle styl. Stylowy alfabet bezszwowe tło. Zmień grafikę

Dostępność: Na zamówienie

Ten produkt wyślemy przed 19.08!

Koszty przesyłki od 16,00 zł

Ten produkt nie podlega prawu zwrotu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni.
27,00 zł
Ilość:

Informacje o produkcie: Tapeta z nadrukiem Dec'n'Roll, fototapeta, 3D - Dla dzieci szablon liter w doodle styl. Stylowy alfabet bezszwowe tło.

Tapeta z nadrukiem, fototapeta

Fototapety Lotari możesz zamówić na jednym z 4 podkładów:

  1. HP z klejem - wystarczy zwilżyć tył brytu wodą, aby uaktywnić warstwę kleju - nie musisz kupować go osobno.
  2. Lateksowa - doskonałej jakości papier powleczony cienką warstwą lateksową dla zwiększenia wytrzymałości i jakości wydruku.
  3. Winylowa gładka - flizelinowy podkład zwiększa trwałość tapety oraz ułatwia równomierną aplikację na ścianę. Powierzchnia tapety jest gładka niczym papier.
  4. Winylowa ze strukturą - podkład flizelinowy oraz tłoczona struktura dają rewelacyjny efekt wizualny i dekoracyjny. W połączeniu z trójwymiarowym wzorem powstanie rewelacyjna fototapeta 3D!

3D i inne wzory

W pokaźnych zasobach Fotoliii znajdziesz wiele milionów grafik i zdjęć, pogrupowanych w kategorie tematyczne i przypisanych do różnych pomieszczeń. Bez problemu odszukasz wzory idealnie pasujące do twojego salonu, sypialni, kuchni, łazienki, a nawet biura, szkoły, pracowni fryzjerskiej lub restauracji! Wśród nadruków odkryjesz zachwycające ujęcia przyrody, krajobrazy, panoramy miast, wzory imitujące różne materiały, a także te trójwymiarowe, tak modne w ostatnim czasie i pasujące do pokoju młodzieżowego. Jeśli to dla Ciebie wciąż za mało, możesz zaczerpnąć inspirację od naszych pomysłowych projektantów-grafików, którzy stworzyli gotowe kolekcje i modne aranżacje wnętrz w różnorodnych stylach. Wśród nich z pewnością znajdziesz projekty odpowiednie dla siebie. A jeżeli wciąż czujesz niedosyt - przyślij nam własną propozycję! Dzięki Twojemu zdjęciu lub grafice powstanie absolutnie niepowtarzalna tapeta z unikatowym nadrukiem!


Tylko ekologiczne barwniki!

Nasze drukowane tapety ozdobiliśmy wyłącznie bezpiecznymi, certyfikowanymi tuszami w technologii druku lateksowego. Lateksowy nadruk jest bezwonny, przyjazny alergikom, nieszkodliwy dla otoczenia, a przede wszystkim - bezpieczny dla zdrowia mieszkańców, także tych najmłodszych. Formuła ekologicznych barwników opiera się w ponad 70% z wody, utrwala na materiale żywe i głębokie barwy oraz wiernie odwzorowuje obrazy. Nadruki nie ścierają się i nie blakną - będziesz z nich czerpać radość przez długie lata.

Należy pamiętać, że kolory prezentowane w internecie mogą nieznacznie odbiegać od kolorów rzeczywistych. Może być to spowodowane różnymi rodzajami monitorów użytkowników o różnych kontrastach i barwach. Z tego względu Lotari nie odpowiada za możliwe różnice w gamie kolorystycznej występujące między produktem oferowanym na monitorze użytkownika a produktem rzeczywistym.
Kolekcja Dec'n'Roll
Produkcja na zamówienie Tak
Tytuł grafiki Kids pattern of letters in doodle style. Stylish alphabet seamless background.
Autor grafiki annamiro

Opinie o produkcie: Fototapeta drukowana Dec'n'Roll

Średnia ocena

Napisz własną recenzję : Tapeta z nadrukiem Dec'n'Roll, fototapeta, 3D

Ocena ogólna

(Dodano 28.06.2016)

Wydruk żyleta. Wybrałem taką kratkę https://t2.ftcdn.net/jpg/00/41/13/47/400_F_41134757_RJV1VjcEhClKnbX3U0g5E9mLkJuZCDRU.jpg i powiem szczerze, że nie spodziewałem się takiego efektu. Myślałem, że będą piksele albo jakieś rozmazane bo ściana ma prawie 5m na 2 wysokości, ale nie ma żadnych strat w jakości. Pani Ewelina (pozdrawiam:) ) mówiła że to dlatego bo wybrałem grafikę wektorową. Ja tam grafikiem nie jestem ale efekt jest rewelacyjny.

1 produkt(ów)

na stronę

Koszty przesyłki: Tapeta z nadrukiem Dec'n'Roll, fototapeta, 3D

   Płatność z góry Płatność przy odbiorze
Usługa Cena Usługa Cena
Polska Kurier UPS 16zł Kurier UPS 23zł
Kurier UPS powyżej 250cm 120zł
Poczta Polska 5zł
 Europa*  UPS Standard kalkulacja** - -
 UPS Next Day Air Saver kalkulacja** - -
 UPS Express kalkulacja** - -
 UPS Worldwide Express Plus kalkulacja** - -

* Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Malta, Niemcy, Portugalia, Rumunia, Szwecja, Słowacja, Słowenia, Wielka Brytania, Węgry, Włochy, Łotwa

** wycena według kalkulacji UPS dostępnej na stronie sklepu internetowego zależna jest od kraju dostawy i parametrów przesyłki

UWAGA: Jeśli którykolwiek z rozmiarów przesyłki przekroczy 250cm, dostawa realizowana zostanie za pośrednictwem firmy kurierskiej w cenie Przesyłki Niestandardowej

Na terenie Polski:

Kurier UPS

W przypadku przedpłaty całej wartości: koszt 16 zł - przelew bankowy lub szybkie płatności PayU / PayPal
W przypadku płatności przy odbiorze (za pobraniem): koszt 23 zł

Poczta Polska

Niewielkie elementy, mieszczące się w kopercie, mogą zostać przesłane za pośrednictwem Poczty Polskiej, koszt takiej przesyłki to 5 zł.

W przypadku, gdy kwota zamówienia przekroczy wartość 400zł brutto towar na terenie Polski wysyłamy GRATIS

Na terenie Europy:

Przesyłki do krajów Unii Europejskiej Realizuje firma kurierska UPS. Kraje, do których realzowane są wysyłki to: Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Malta, Niemcy, Portugalia, Rumunia, Szwecja, Słowacja, Słowenia, Wielka Brytania, Węgry, Włochy, Łotwa.

Całkowity koszt przesyłki oraz dostępne warianty dostawy za pośrednictwem firmy UPS  są zależne od kraju dostawy oraz parametrów przesyłki. Koszt dostawy prezentowany jest w witrynie sklepu internetowego Lotari za pomocą API na podstawie aktualnych stawek za usługi i zawiera opłatę paliwową.

 

Termin dostawy: Fototapeta drukowana Dec'n'Roll

Podany termin dostawy to maksymalny czas w jakim jesteśmy w stanie przygotować przesyłkę i przekazać ją kurierowi. Bardzo często zdarza się, że wysyłamy towar wcześniej (np. na drugi dzień), jednak w przypadku produktu na zamówienie potrzebujemy kilku dni na wyprodukowanie go specjalnie dla Ciebie.

Zobacz szczegółowy opis

Zapytaj o produkt: Tapeta z nadrukiem Dec'n'Roll, fototapeta, 3D

Przeglądaj...

Max. wielkość pliku: 10MB
Dozwolone pliki: doc, docx, pdf, txt, jpg, jpeg, png, bmp, gif, cdr, psd, ai

Kontakt w sprawie: Tapeta z nadrukiem Dec'n'Roll, fototapeta, 3D

Email: Turn on JavaScript
Telefon: 74 858 21 83
502 316 089
Fax: 74 856 37 51
telefony odbieramy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00
Polecamy także
B BLOG