Roleta Piano 3 żółta

Oryginalna ozdoba okna i wnętrza, jaką jest mini roleta Piano 3 z żyłką, stanie się chlubą Twojego mieszkania! Niezwykle popularne w ostatnich miesiącach rolety typu dzień i noc zachwycają eleganckim, bardzo ciekawym designem oraz wysoką funkcjonalnością systemu montażowego i zwijającego. Proponowana przez nas osłona na okno zbudowana jest z podwójnie zamontowanej tkaniny, podwiniętej na okrągłej listwie dolnej i poprowadzonej z powrotem ku górze, do rurki zwijającej. Taka konstrukcja powoduje, że poziome pasy na obu warstwach materiału (przezroczyste i zaciemniające) przeplatają się ze sobą w różny sposób, zmieniając poziom transparentności zasłony. Ponadto, w modelu Piano 3 paski tekstylne są efektownie „poprzecinane” przez subtelne prześwitujące linie, co podnosi dekoracyjność produktu oraz jego przepuszczalność światła.

Piękna zasłona okienna jest bardzo uniwersalnym elementem wystroju wnętrza, pasującym do niemalże każdego pomieszczenia i koncepcji aranżacyjnej. Ze względu na subtelny, jasnożółty odcień połyskliwej tkaniny oraz jej strukturę w delikatne paski, dekorację dedykujemy  szczególnie do aranżacji w stylu angielskim, a także prowansalskim.

Montaż rolety Dzień i Noc z kolekcji Piano 3 został zoptymalizowany ze względu na wygodę użytkownika, praktyczność i trwałość. Roletkę wiesza się na skrzydle okna na specjalnych uchwytach montażowych, co pozwala uniknąć wiercenia i klejenia. Solidna konstrukcja wyrobu to gwarancja od polskiego producenta rolet. Klasyczny mechanizm prowadzący koralikowy zapewnia wygodę wieloletniego użytkowania, a dołączona do zestawu żyłka pozwala na prowadzenie tkaniny tuż przy szybie, również po uchyleniu okna.

 

Należy pamiętać, że kolory prezentowane w internecie mogą nieznacznie odbiegać od kolorów rzeczywistych. Może być to spowodowane różnymi rodzajami monitorów użytkowników o różnych kontrastach i barwach. Z tego względu Lotari nie odpowiada za możliwe różnice w gamie kolorystycznej występujące między produktem oferowanym na monitorze użytkownika a produktem rzeczywistym.
Kolekcja PIANO 3 (dzień i noc)
Kolor 2209 żółty
Sposób montażu Zawieszane na skrzydle okna
Stopień zaciemnienia Przepuszczająca światło
Mechanizm Mechanizm koralikowy z żyłką
Wykończenie dolne Rurka obciążająca z prowadzeniem żyłkowym
Pranie i konserwacja W przypadku dużych zabrudzeń może być czyszczona wilgotną ściereczką
Produkcja na zamówienie Nie

Opinie o produkcie: roleta dzien i noc żółta

Nikt jeszcze nie napisał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy!

Napisz własną recenzję : Roleta mini PIANO 3 (dzień i noc z żyłką) żółta 2209

Ocena ogólna

Koszty przesyłki: Roleta mini PIANO 3 (dzień i noc z żyłką) żółta 2209

   Płatność z góry Płatność przy odbiorze
Usługa Cena Usługa Cena
Polska Kurier UPS 16zł Kurier UPS 23zł
Kurier UPS powyżej 250cm 120zł
Poczta Polska 5zł
 Europa*  UPS Standard kalkulacja** - -
 UPS Next Day Air Saver kalkulacja** - -
 UPS Express kalkulacja** - -
 UPS Worldwide Express Plus kalkulacja** - -

* Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Malta, Niemcy, Portugalia, Rumunia, Szwecja, Słowacja, Słowenia, Wielka Brytania, Węgry, Włochy, Łotwa

** wycena według kalkulacji UPS dostępnej na stronie sklepu internetowego zależna jest od kraju dostawy i parametrów przesyłki

UWAGA: Jeśli którykolwiek z rozmiarów przesyłki przekroczy 250cm, dostawa realizowana zostanie za pośrednictwem firmy kurierskiej w cenie Przesyłki Niestandardowej

Na terenie Polski:

Kurier UPS

W przypadku przedpłaty całej wartości: koszt 16 zł - przelew bankowy lub szybkie płatności PayU / PayPal
W przypadku płatności przy odbiorze (za pobraniem): koszt 23 zł

Poczta Polska

Niewielkie elementy, mieszczące się w kopercie, mogą zostać przesłane za pośrednictwem Poczty Polskiej, koszt takiej przesyłki to 5 zł.

W przypadku, gdy kwota zamówienia przekroczy wartość 400zł brutto towar na terenie Polski wysyłamy GRATIS

Na terenie Europy:

Przesyłki do krajów Unii Europejskiej Realizuje firma kurierska UPS. Kraje, do których realzowane są wysyłki to: Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Malta, Niemcy, Portugalia, Rumunia, Szwecja, Słowacja, Słowenia, Wielka Brytania, Węgry, Włochy, Łotwa.

Całkowity koszt przesyłki oraz dostępne warianty dostawy za pośrednictwem firmy UPS  są zależne od kraju dostawy oraz parametrów przesyłki. Koszt dostawy prezentowany jest w witrynie sklepu internetowego Lotari za pomocą API na podstawie aktualnych stawek za usługi i zawiera opłatę paliwową.

 

Termin dostawy: roleta dzien i noc żółta

Podany termin dostawy to maksymalny czas w jakim jesteśmy w stanie przygotować przesyłkę i przekazać ją kurierowi. Bardzo często zdarza się, że wysyłamy towar wcześniej (np. na drugi dzień), jednak w przypadku produktu na zamówienie potrzebujemy kilku dni na wyprodukowanie go specjalnie dla Ciebie.

Zobacz szczegółowy opis

Zapytaj o produkt: Roleta mini PIANO 3 (dzień i noc z żyłką) żółta 2209

Przeglądaj...

Max. wielkość pliku: 10MB
Dozwolone pliki: doc, docx, pdf, txt, jpg, jpeg, png, bmp, gif, cdr, psd, ai

Kontakt w sprawie: Roleta mini PIANO 3 (dzień i noc z żyłką) żółta 2209

Email: Turn on JavaScript
Telefon: 74 858 21 83
502 316 089
Fax: 74 856 37 51
telefony odbieramy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00
Bestselery
Produkt na miarę
B BLOG