Roleta Piano 3 czarna

Prezentowana przez nas dekoracja okienna to nowy model rolet typu dzień i noc. Mini roleta Piano 3 charakteryzuje się oryginalnym wzorem tkaniny oraz zastosowaniem żyłki podtrzymującej materiał przy oknie. Tkanina skomponowana jest z dwóch rodzajów pasów: zaciemniających (tutaj w kolorze czarnym) oraz przezroczystych z delikatnej siateczki (w tym przypadku białej). Tekstylne, kolorowe pasy wyróżniają się w tym modelu subtelnymi prześwitującymi prążkami, dzielącymi je na cztery węższe paseczki. Uzyskujemy w ten sposób nieco większą transparentność roletki oraz niepowtarzalny, wyjątkowo ozdobny wygląd. Dzięki podwójnie podwieszonej tkaninie, podczas prowadzenia mini rolety dwie warstwy materiału przesuwają się wobec siebie, dając różnorodne stopnie przepuszczalności światła.

Montaż rolet Dzień i Noc z żyłką nie sprawi Ci trudności – zamontujesz je na specjalnych uchwytach przeznaczonych do zawieszenia na ramie skrzydła okiennego. Nie wymaga to niszczenia okna, wiercenia, klejenia, a gdy zapragniesz wymienić roletkę na nową - tę pierwszą bardzo łatwo zdejmiesz. Sprawdzony mechanizm koralikowy to wygoda dla użytkowników, zaś specjalny uchwyt bezpieczeństwa zawarty w komplecie zapewni bezpieczne korzystanie z niej nawet w pokojach małych dzieci.

Osłona okienna dostępna jest w kilkunastu naturalnych odcieniach, tutaj prezentujemy z czarnymi pasami.

Czarno-przezroczystą roletkę mini z kolekcji Piano 3 możesz zastosować we wnętrzach w stylu skandynawskim, w szczególności w jego fińskiej odmianie. Mocna czerń będzie się niezwykle efektownie odcinała od jasnego tła z przewagą bieli, delikatnej szarości lub rozbielonego błękitu. Innym pomysłowym rozwiązaniem będzie zastosowanie osłony okiennej w aranżacji glamour w towarzystwie metalizowanych, pozłacanych lub posrebrzanych dodatków.

 

Należy pamiętać, że kolory prezentowane w internecie mogą nieznacznie odbiegać od kolorów rzeczywistych. Może być to spowodowane różnymi rodzajami monitorów użytkowników o różnych kontrastach i barwach. Z tego względu Lotari nie odpowiada za możliwe różnice w gamie kolorystycznej występujące między produktem oferowanym na monitorze użytkownika a produktem rzeczywistym.
Kolekcja PIANO 3 (dzień i noc)
Kolor 2204 czarny
Sposób montażu Zawieszane na skrzydle okna
Stopień zaciemnienia Przepuszczająca światło
Mechanizm Mechanizm koralikowy z żyłką
Wykończenie dolne Rurka obciążająca z prowadzeniem żyłkowym
Pranie i konserwacja W przypadku dużych zabrudzeń może być czyszczona wilgotną ściereczką
Produkcja na zamówienie Nie

Opinie o produkcie: roleta dzien i noc czarna

Nikt jeszcze nie napisał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy!

Napisz własną recenzję : Roleta mini PIANO 3 (dzień i noc z żyłką) czarna 2204

Ocena ogólna

Koszty przesyłki: Roleta mini PIANO 3 (dzień i noc z żyłką) czarna 2204

   Płatność z góry Płatność przy odbiorze
Usługa Cena Usługa Cena
Polska Kurier UPS 16zł Kurier UPS 23zł
Kurier UPS powyżej 250cm 120zł
Poczta Polska 5zł
 Europa*  UPS Standard kalkulacja** - -
 UPS Next Day Air Saver kalkulacja** - -
 UPS Express kalkulacja** - -
 UPS Worldwide Express Plus kalkulacja** - -

* Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Malta, Niemcy, Portugalia, Rumunia, Szwecja, Słowacja, Słowenia, Wielka Brytania, Węgry, Włochy, Łotwa

** wycena według kalkulacji UPS dostępnej na stronie sklepu internetowego zależna jest od kraju dostawy i parametrów przesyłki

UWAGA: Jeśli którykolwiek z rozmiarów przesyłki przekroczy 250cm, dostawa realizowana zostanie za pośrednictwem firmy kurierskiej w cenie Przesyłki Niestandardowej

Na terenie Polski:

Kurier UPS

W przypadku przedpłaty całej wartości: koszt 16 zł - przelew bankowy lub szybkie płatności PayU / PayPal
W przypadku płatności przy odbiorze (za pobraniem): koszt 23 zł

Poczta Polska

Niewielkie elementy, mieszczące się w kopercie, mogą zostać przesłane za pośrednictwem Poczty Polskiej, koszt takiej przesyłki to 5 zł.

W przypadku, gdy kwota zamówienia przekroczy wartość 400zł brutto towar na terenie Polski wysyłamy GRATIS

Na terenie Europy:

Przesyłki do krajów Unii Europejskiej Realizuje firma kurierska UPS. Kraje, do których realzowane są wysyłki to: Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Malta, Niemcy, Portugalia, Rumunia, Szwecja, Słowacja, Słowenia, Wielka Brytania, Węgry, Włochy, Łotwa.

Całkowity koszt przesyłki oraz dostępne warianty dostawy za pośrednictwem firmy UPS  są zależne od kraju dostawy oraz parametrów przesyłki. Koszt dostawy prezentowany jest w witrynie sklepu internetowego Lotari za pomocą API na podstawie aktualnych stawek za usługi i zawiera opłatę paliwową.

 

Termin dostawy: roleta dzien i noc czarna

Podany termin dostawy to maksymalny czas w jakim jesteśmy w stanie przygotować przesyłkę i przekazać ją kurierowi. Bardzo często zdarza się, że wysyłamy towar wcześniej (np. na drugi dzień), jednak w przypadku produktu na zamówienie potrzebujemy kilku dni na wyprodukowanie go specjalnie dla Ciebie.

Zobacz szczegółowy opis

Zapytaj o produkt: Roleta mini PIANO 3 (dzień i noc z żyłką) czarna 2204

Przeglądaj...

Max. wielkość pliku: 10MB
Dozwolone pliki: doc, docx, pdf, txt, jpg, jpeg, png, bmp, gif, cdr, psd, ai

Kontakt w sprawie: Roleta mini PIANO 3 (dzień i noc z żyłką) czarna 2204

Email: Turn on JavaScript
Telefon: 74 858 21 83
502 316 089
Fax: 74 856 37 51
telefony odbieramy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00
Bestselery
Produkt na miarę
B BLOG