Zygzak 3D na zaciemniającej rolecie

Kontrastujący nadruk na granatowym tle, umieszczony u dołu tkaniny, przedstawia nowoczesny, "zygzakowaty" wzór w kolorach niebieskich, beżowych i żółtych. Motyw sprawia wrażenie "wypukłości", "trójwymiarowości", dzięki czemu wygląda bardzo współcześnie, nawiązując do XX-wiecznego nurtu w sztuce, zwanego konstruktywizmem lub konstrukcjonizmem. Możemy tu dostrzec koncentrację na formie, przestrzeni, bryle - przedstawione prostokątne figury, załamane pod odpowiednim kątem, tworzą jakby złożoną na kształt harmonijki powierzchnię, układającą się w tytułowy "zygzak".

Modernistyczny motyw pasuje do nowocześnie urządzonych wnętrz, np. w stylu minimalistycznym. Ten nowoczesny design osłony okiennej doskonale sprawdzi się w pokojach dziennych i młodzieżowych, równie dobrze jak w kuchniach lub nawet sypialniach.

Mamy stworzoną całą kolekcję, ale wystarczy dokupić do rolety jeden z produktów, aby zmienić i unowocześnić pomieszczenie. Może to być stylowa lampka, tapeta lub mniejszy dodatek z delikatnym akcentem Zig Zag, jak choćby drukowana poduszka.


Roleta zaciemniająca, czyli...?

Jest to roleta uszyta z zaciemniającej tkaniny 'blackout' - tzn. grubego materiału (gramatura 320 g/m2) z podgumowaną warstwą zewnętrzną, która w pełni blokuje wpadanie światła słonecznego. Należy pamiętać, że, aby osiągnąć 100%-owe zaciemnienie, roleta powinna być dobrze wymierzona oraz dokładnie przylegać do okna, najlepiej zamontowana w systemie kasetowym.

Możesz również wybrać roletkę transparentną lub zamówić produkt na miarę.

Jeśli interesuje Cię mechanizm samozwijający, skontaktuj się z nami: [email protected]; 74 858 21 83

Należy pamiętać, że kolory prezentowane w internecie mogą nieznacznie odbiegać od kolorów rzeczywistych. Może być to spowodowane różnymi rodzajami monitorów użytkowników o różnych kontrastach i barwach. Z tego względu Lotari nie odpowiada za możliwe różnice w gamie kolorystycznej występujące między produktem oferowanym na monitorze użytkownika a produktem rzeczywistym.
Kolekcja Zig Zag
Sposób montażu Zawieszane na skrzydle okna
Stopień zaciemnienia Nieprzepuszczająca światła
Mechanizm Mechanizm koralikowy z uchwytem bezpieczeństwa
Wykończenie dolne Proste podwinięcie obciązone listwą
Pranie i konserwacja W przypadku dużych zabrudzeń może być czyszczona wilgotną ściereczką
Produkcja na zamówienie Tak

Opinie o produkcie: Granatowa roletka zaciemniająca z zygzakiem

Średnia ocena

Napisz własną recenzję : Roleta mini Zig Zag zaciemniająca granatowa

Ocena ogólna

(Dodano 15.09.2010)

SPRAWNA I FACHOWA OBSŁUGA. ROLETA ZGODNA Z ZAMOWIENIEM. JESTEM BARDZO ZADOWOLONA. POLECAM

1 produkt(ów)

na stronę

Koszty przesyłki: Roleta mini Zig Zag zaciemniająca granatowa

   Płatność z góry Płatność przy odbiorze
Usługa Cena Usługa Cena
Polska Kurier UPS 16zł Kurier UPS 23zł
Kurier UPS powyżej 250cm 120zł
Poczta Polska 5zł
 Europa*  UPS Standard kalkulacja** - -
 UPS Next Day Air Saver kalkulacja** - -
 UPS Express kalkulacja** - -
 UPS Worldwide Express Plus kalkulacja** - -

* Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Malta, Niemcy, Portugalia, Rumunia, Szwecja, Słowacja, Słowenia, Wielka Brytania, Węgry, Włochy, Łotwa

** wycena według kalkulacji UPS dostępnej na stronie sklepu internetowego zależna jest od kraju dostawy i parametrów przesyłki

UWAGA: Jeśli którykolwiek z rozmiarów przesyłki przekroczy 250cm, dostawa realizowana zostanie za pośrednictwem firmy kurierskiej w cenie Przesyłki Niestandardowej

Na terenie Polski:

Kurier UPS

W przypadku przedpłaty całej wartości: koszt 16 zł - przelew bankowy lub szybkie płatności PayU / PayPal
W przypadku płatności przy odbiorze (za pobraniem): koszt 23 zł

Poczta Polska

Niewielkie elementy, mieszczące się w kopercie, mogą zostać przesłane za pośrednictwem Poczty Polskiej, koszt takiej przesyłki to 5 zł.

W przypadku, gdy kwota zamówienia przekroczy wartość 400zł brutto towar na terenie Polski wysyłamy GRATIS

Na terenie Europy:

Przesyłki do krajów Unii Europejskiej Realizuje firma kurierska UPS. Kraje, do których realzowane są wysyłki to: Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Malta, Niemcy, Portugalia, Rumunia, Szwecja, Słowacja, Słowenia, Wielka Brytania, Węgry, Włochy, Łotwa.

Całkowity koszt przesyłki oraz dostępne warianty dostawy za pośrednictwem firmy UPS  są zależne od kraju dostawy oraz parametrów przesyłki. Koszt dostawy prezentowany jest w witrynie sklepu internetowego Lotari za pomocą API na podstawie aktualnych stawek za usługi i zawiera opłatę paliwową.

 

Termin dostawy: Granatowa roletka zaciemniająca z zygzakiem

Podany termin dostawy to maksymalny czas w jakim jesteśmy w stanie przygotować przesyłkę i przekazać ją kurierowi. Bardzo często zdarza się, że wysyłamy towar wcześniej (np. na drugi dzień), jednak w przypadku produktu na zamówienie potrzebujemy kilku dni na wyprodukowanie go specjalnie dla Ciebie.

Zobacz szczegółowy opis

Zapytaj o produkt: Roleta mini Zig Zag zaciemniająca granatowa

Przeglądaj...

Max. wielkość pliku: 10MB
Dozwolone pliki: doc, docx, pdf, txt, jpg, jpeg, png, bmp, gif, cdr, psd, ai

Kontakt w sprawie: Roleta mini Zig Zag zaciemniająca granatowa

Email: Turn on JavaScript
Telefon: 74 858 21 83
502 316 089
Fax: 74 856 37 51
telefony odbieramy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00
Polecamy także
Bestselery
Produkt na miarę
B BLOG