Roleta zaciemniająca Silver – mini – kolor żółty 3005

 

Jest roleta do zadań specjalnych; zaciemnia pomieszczenie w 100%, dzięki unikalnemu rodzajowi tkaniny ze srebrną powłoką termoizolacyjną ma właściwości odbijające światło słoneczne, ale też blokujące dostęp ciepła do zasłoniętego pomieszczenia. Oprócz oczywistych walorów funkcjonalnych posiada niewątpliwe estetyczne; wyraziste kolory do wyboru, jednym z nich jest właśnie żółty, dzięki swej słonecznej barwie stworzy w każdym pokoju przytulną atmosferę. Do wybory szeroka gama kolorystyczna.

Roleta mini to zasłona okienna z najprostszym systemem montażu, bezpośrednio na ramę okna, za pomocą specjalnych uchwytów tworzywowych. Jest to metoda nie uszkadzająca okna, bo bezinwazyjna, dzięki której w każdej chwili można zdjąć lub zawiesić roletkę.

Należy pamiętać, że kolory prezentowane w internecie mogą nieznacznie odbiegać od kolorów rzeczywistych. Może być to spowodowane różnymi rodzajami monitorów użytkowników o różnych kontrastach i barwach. Z tego względu Lotari nie odpowiada za możliwe różnice w gamie kolorystycznej występujące między produktem oferowanym na monitorze użytkownika a produktem rzeczywistym.
Kolekcja Zaciemniająca Silver
Kolor żółty 3005
Sposób montażu Zawieszane na skrzydle okna
Stopień zaciemnienia Nieprzepuszczająca światła
Mechanizm Mechanizm koralikowy z żyłką
Wykończenie dolne Proste podwinięcie obciązone listwą
Pranie i konserwacja W przypadku dużych zabrudzeń może być czyszczona wilgotną ściereczką
Produkcja na zamówienie Nie

Opinie o produkcie: Roleta mini z żyłką zaciemniająca silver (termo)żółty 3005

Średnia ocena

Napisz własną recenzję : Roleta mini z żyłką zaciemniająca silver (termo)żółty 3005

Ocena ogólna

(Dodano 10.05.2012)

W poniedziałek złożyłam zamówienie na tę roletę, w środę udekorowałam nią okno mojej córeczki:) jestem zaskoczona szybką realizacją zamówienia i jakością towaru!!! A roleta prezentuje się fantastycznie! Pozdrawiam i dziękuję LOTARI

(Dodano 29.04.2010)

towar bez zarzutu- roleta bardzo ładna i estetycznie wykonana. transakcja ekspresowa. cena w wyprzedaży bezkonkurencyjna. gorąco polecam!

2 produkt(ów)

na stronę

Koszty przesyłki: Roleta mini z żyłką zaciemniająca silver (termo)żółty 3005

   Płatność z góry Płatność przy odbiorze
Usługa Cena Usługa Cena
Polska Kurier UPS 16zł Kurier UPS 23zł
Kurier UPS powyżej 250cm 120zł
Poczta Polska 5zł
 Europa*  UPS Standard kalkulacja** - -
 UPS Next Day Air Saver kalkulacja** - -
 UPS Express kalkulacja** - -
 UPS Worldwide Express Plus kalkulacja** - -

* Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Malta, Niemcy, Portugalia, Rumunia, Szwecja, Słowacja, Słowenia, Wielka Brytania, Węgry, Włochy, Łotwa

** wycena według kalkulacji UPS dostępnej na stronie sklepu internetowego zależna jest od kraju dostawy i parametrów przesyłki

UWAGA: Jeśli którykolwiek z rozmiarów przesyłki przekroczy 250cm, dostawa realizowana zostanie za pośrednictwem firmy kurierskiej w cenie Przesyłki Niestandardowej

Na terenie Polski:

Kurier UPS

W przypadku przedpłaty całej wartości: koszt 16 zł - przelew bankowy lub szybkie płatności PayU / PayPal
W przypadku płatności przy odbiorze (za pobraniem): koszt 23 zł

Poczta Polska

Niewielkie elementy, mieszczące się w kopercie, mogą zostać przesłane za pośrednictwem Poczty Polskiej, koszt takiej przesyłki to 5 zł.

W przypadku, gdy kwota zamówienia przekroczy wartość 400zł brutto towar na terenie Polski wysyłamy GRATIS

Na terenie Europy:

Przesyłki do krajów Unii Europejskiej Realizuje firma kurierska UPS. Kraje, do których realzowane są wysyłki to: Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Malta, Niemcy, Portugalia, Rumunia, Szwecja, Słowacja, Słowenia, Wielka Brytania, Węgry, Włochy, Łotwa.

Całkowity koszt przesyłki oraz dostępne warianty dostawy za pośrednictwem firmy UPS  są zależne od kraju dostawy oraz parametrów przesyłki. Koszt dostawy prezentowany jest w witrynie sklepu internetowego Lotari za pomocą API na podstawie aktualnych stawek za usługi i zawiera opłatę paliwową.

 

Termin dostawy: Roleta mini z żyłką zaciemniająca silver (termo)żółty 3005

Podany termin dostawy to maksymalny czas w jakim jesteśmy w stanie przygotować przesyłkę i przekazać ją kurierowi. Bardzo często zdarza się, że wysyłamy towar wcześniej (np. na drugi dzień), jednak w przypadku produktu na zamówienie potrzebujemy kilku dni na wyprodukowanie go specjalnie dla Ciebie.

Zobacz szczegółowy opis

Zapytaj o produkt: Roleta mini z żyłką zaciemniająca silver (termo)żółty 3005

Przeglądaj...

Max. wielkość pliku: 10MB
Dozwolone pliki: doc, docx, pdf, txt, jpg, jpeg, png, bmp, gif, cdr, psd, ai

Kontakt w sprawie: Roleta mini z żyłką zaciemniająca silver (termo)żółty 3005

Email: Turn on JavaScript
Telefon: 74 858 21 83
502 316 089
Fax: 74 856 37 51
telefony odbieramy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00
Bestselery
Produkt na miarę
B BLOG