Roleta mini transparentna clever spring Transformers Bumblebee 2

Brak ocen
Jak mierzyć

Dostępność: Na zamówienie

Ten produkt wyślemy przed 19.03!

Koszty przesyłki od 16,00 zł

Ten produkt nie podlega prawu zwrotu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni.
116,00 zł
Ilość:

Odważny i zwinny Bumblebee nigdy się nie poddaje!

Autobot-trzmiel za chwilę stanie do walki ze zwodniczym Decepticonsem. Chłopcy, wesprzyjcie Waszego ulubionego bohatera! Dzielny Bumblebee na drukowanej rolecie wkrótce może pojawić się na oknie w chłopięcym pokoju! Filmowy ulubieniec kilkulatków oraz jego zacięty wróg zdobią czarną tkaninę mini roletki z kolekcji Transformers od Lotari.

 

Zalety samozwijającej mini rolety

  • Funkcjonalną dekorację okienną wiesza się na skrzydle okna, na specjalnych uchwytach montażowych. Nie wymaga to wiercenia ani ingerencji w ramę okienną, montaż jest bardzo prosty i szybki. Czytelna instrukcja poprowadzi nas krok po kroku.
  • Mechanizm zwijania sprężynowego zapewnia najwyższy komfort użytkowania. Nowoczesna technologia bezłańcuszkowa to jeszcze większe bezpieczeństwo (szczególnie z uwagi na małe dzieci) oraz łatwość obsługi - roletkę zwijamy i rozwijamy poprzez pociągnięcie dolnej listwy. Sprężyna jest ustawiona na optymalną prędkość zwijania, dzięki czemu prowadzenie staje się dziecinnie proste. Zasłonę okienną możemy zatrzymać na dowolnej wysokości.
  • Tkanina o umiarkowanym stopniu przepuszczalności światła pozostawia przyjemny połmrok i osłania pokój, a przy tym nie powoduje całkowitej ciemności, tak bardzo dyskomfortowej dla niektórych dzieci;
  • Grafika naniesiona metodą druku HP lateksowego to innowacyjna, ekologiczna  technologia, stworzona z myślą o zapewnieniu całkowitej nieszkodliwości dla zdrowia Twojego, Twojej rodziny i dla środowiska. Otrzymała certyfikaty: Greenguard, Ecologo i Color Pro Technology. Najwyższa jakość nadruku i wspaniała kolorystyka gwarantują pełną satysfakcję z produktu.

 

Do wyboru również tkanina zaciemniająca.

 

Należy pamiętać, że kolory prezentowane w internecie mogą nieznacznie odbiegać od kolorów rzeczywistych. Może być to spowodowane różnymi rodzajami monitorów użytkowników o różnych kontrastach i barwach. Z tego względu Lotari nie odpowiada za możliwe różnice w gamie kolorystycznej występujące między produktem oferowanym na monitorze użytkownika a produktem rzeczywistym.
Kolekcja Transformers
Sposób montażu Zawieszane na skrzydle okna
Stopień zaciemnienia Przepuszczająca światło
Mechanizm Mechanizm sprężynowy samozwijający
Wykończenie dolne Proste podwinięcie obciązone listwą
Pranie i konserwacja W przypadku dużych zabrudzeń może być czyszczona wilgotną ściereczką
Licencja wzoru Hasbro
Produkcja na zamówienie Tak

Opinie o produkcie: Roleta mini transparentna clever spring Transformers Bumblebee 2

Nikt jeszcze nie napisał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy!

Napisz własną recenzję : Roleta mini transparentna clever spring Transformers Bumblebee 2

Ocena ogólna

Koszty przesyłki: Roleta mini transparentna clever spring Transformers Bumblebee 2

   Płatność z góry Płatność przy odbiorze
Usługa Cena Usługa Cena
Polska Kurier UPS 16zł Kurier UPS 23zł
Kurier UPS powyżej 250cm 120zł
Poczta Polska 5zł
 Europa*  UPS Standard kalkulacja** - -
 UPS Next Day Air Saver kalkulacja** - -
 UPS Express kalkulacja** - -
 UPS Worldwide Express Plus kalkulacja** - -

* Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Malta, Niemcy, Portugalia, Rumunia, Szwecja, Słowacja, Słowenia, Wielka Brytania, Węgry, Włochy, Łotwa

** wycena według kalkulacji UPS dostępnej na stronie sklepu internetowego zależna jest od kraju dostawy i parametrów przesyłki

UWAGA: Jeśli którykolwiek z rozmiarów przesyłki przekroczy 250cm, dostawa realizowana zostanie za pośrednictwem firmy kurierskiej w cenie Przesyłki Niestandardowej

Na terenie Polski:

Kurier UPS

W przypadku przedpłaty całej wartości: koszt 16 zł - przelew bankowy lub szybkie płatności PayU / PayPal
W przypadku płatności przy odbiorze (za pobraniem): koszt 23 zł

Poczta Polska

Niewielkie elementy, mieszczące się w kopercie, mogą zostać przesłane za pośrednictwem Poczty Polskiej, koszt takiej przesyłki to 5 zł.

W przypadku, gdy kwota zamówienia przekroczy wartość 400zł brutto towar na terenie Polski wysyłamy GRATIS

Na terenie Europy:

Przesyłki do krajów Unii Europejskiej Realizuje firma kurierska UPS. Kraje, do których realzowane są wysyłki to: Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Malta, Niemcy, Portugalia, Rumunia, Szwecja, Słowacja, Słowenia, Wielka Brytania, Węgry, Włochy, Łotwa.

Całkowity koszt przesyłki oraz dostępne warianty dostawy za pośrednictwem firmy UPS  są zależne od kraju dostawy oraz parametrów przesyłki. Koszt dostawy prezentowany jest w witrynie sklepu internetowego Lotari za pomocą API na podstawie aktualnych stawek za usługi i zawiera opłatę paliwową.

 

Termin dostawy: Roleta mini transparentna clever spring Transformers Bumblebee 2

Podany termin dostawy to maksymalny czas w jakim jesteśmy w stanie przygotować przesyłkę i przekazać ją kurierowi. Bardzo często zdarza się, że wysyłamy towar wcześniej (np. na drugi dzień), jednak w przypadku produktu na zamówienie potrzebujemy kilku dni na wyprodukowanie go specjalnie dla Ciebie.

Zobacz szczegółowy opis

Zapytaj o produkt: Roleta mini transparentna clever spring Transformers Bumblebee 2

Przeglądaj...

Max. wielkość pliku: 10MB
Dozwolone pliki: doc, docx, pdf, txt, jpg, jpeg, png, bmp, gif, cdr, psd, ai

Kontakt w sprawie: Roleta mini transparentna clever spring Transformers Bumblebee 2

Email: Turn on JavaScript
Telefon: 74 858 21 83
502 316 089
Fax: 74 856 37 51
telefony odbieramy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00
Polecamy także
Bestselery
Produkt na miarę
B BLOG