Sowie oczy

Czy wiecie, dlaczego sowy mają tak wielkie, wypukłe oczy? Duże gałki oczne działają jak teleskop - siatkówka oka "łapie" więcej światła, dzięki czemu ptaki te doskonale widzą nawet w nocy. Ich narząd wzroku jest do 2,5 razy bardziej wrażliwy na światło niż u człowieka. Ponadto, oczy sów potrafią powiększać widziany obraz. Co ciekawe, sowy jako jedyne ptaki mrugają górną powieką!


Drogie maluszki! Sowa spogląda z poduszki!

Błękitna sowa patrzy na nas swoimi ogromnymi oczyma. Jest bardzo czujna i bystra. Miękka ozdoba z wielkooką sówką-mądrą główką to przeuroczy dekor do pokoju dziecka! Pozwól, aby w Twoim szkrabie wezbrała ciekawość i znalazła ujście w fali zadawanych pytań. Opowiedz małemu odkrywcy o życiu leśnych ptaków.


Poduszka wyśniona dla maluszka

Przytulna podusia będzie idealna nawet dla dzidziusia! Poliestrowa poszewka o połyskliwym splocie jest nie tylko ładna, lecz również niezwykle miła w dotyku. Antyalergiczny wkład z kulki silikonowej oraz ekologiczny, bezwonny nadruk gwarantują najmłodszym bezpieczne użytkowanie. Wszyty zamek i możliwość prania poszewki to wygoda dla rodziców. Pomysłowy dekor odmieni dziecięce lokum!

Należy pamiętać, że kolory prezentowane w internecie mogą nieznacznie odbiegać od kolorów rzeczywistych. Może być to spowodowane różnymi rodzajami monitorów użytkowników o różnych kontrastach i barwach. Z tego względu Lotari nie odpowiada za możliwe różnice w gamie kolorystycznej występujące między produktem oferowanym na monitorze użytkownika a produktem rzeczywistym.
Kolekcja Norka liska Florka
Rozmiar 40 x 40 cm
Pranie i konserwacja Prać w 30°C
Skład Poszewka 100% poliester, wypełnienie antyalergiczne
Produkcja na zamówienie Tak

Opinie o produkcie: Poduszka z sową

Nikt jeszcze nie napisał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy!

Napisz własną recenzję : Poduszka Norka liska Florka - sowa

Ocena ogólna

Koszty przesyłki: Poduszka Norka liska Florka - sowa

   Płatność z góry Płatność przy odbiorze
Usługa Cena Usługa Cena
Polska Kurier UPS 16zł Kurier UPS 23zł
Kurier UPS powyżej 250cm 120zł
Poczta Polska 5zł
 Europa*  UPS Standard kalkulacja** - -
 UPS Next Day Air Saver kalkulacja** - -
 UPS Express kalkulacja** - -
 UPS Worldwide Express Plus kalkulacja** - -

* Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Malta, Niemcy, Portugalia, Rumunia, Szwecja, Słowacja, Słowenia, Wielka Brytania, Węgry, Włochy, Łotwa

** wycena według kalkulacji UPS dostępnej na stronie sklepu internetowego zależna jest od kraju dostawy i parametrów przesyłki

UWAGA: Jeśli którykolwiek z rozmiarów przesyłki przekroczy 250cm, dostawa realizowana zostanie za pośrednictwem firmy kurierskiej w cenie Przesyłki Niestandardowej

Na terenie Polski:

Kurier UPS

W przypadku przedpłaty całej wartości: koszt 16 zł - przelew bankowy lub szybkie płatności PayU / PayPal
W przypadku płatności przy odbiorze (za pobraniem): koszt 23 zł

Poczta Polska

Niewielkie elementy, mieszczące się w kopercie, mogą zostać przesłane za pośrednictwem Poczty Polskiej, koszt takiej przesyłki to 5 zł.

W przypadku, gdy kwota zamówienia przekroczy wartość 400zł brutto towar na terenie Polski wysyłamy GRATIS

Na terenie Europy:

Przesyłki do krajów Unii Europejskiej Realizuje firma kurierska UPS. Kraje, do których realzowane są wysyłki to: Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Malta, Niemcy, Portugalia, Rumunia, Szwecja, Słowacja, Słowenia, Wielka Brytania, Węgry, Włochy, Łotwa.

Całkowity koszt przesyłki oraz dostępne warianty dostawy za pośrednictwem firmy UPS  są zależne od kraju dostawy oraz parametrów przesyłki. Koszt dostawy prezentowany jest w witrynie sklepu internetowego Lotari za pomocą API na podstawie aktualnych stawek za usługi i zawiera opłatę paliwową.

 

Termin dostawy: Poduszka z sową

Podany termin dostawy to maksymalny czas w jakim jesteśmy w stanie przygotować przesyłkę i przekazać ją kurierowi. Bardzo często zdarza się, że wysyłamy towar wcześniej (np. na drugi dzień), jednak w przypadku produktu na zamówienie potrzebujemy kilku dni na wyprodukowanie go specjalnie dla Ciebie.

Zobacz szczegółowy opis

Zapytaj o produkt: Poduszka Norka liska Florka - sowa

Przeglądaj...

Max. wielkość pliku: 10MB
Dozwolone pliki: doc, docx, pdf, txt, jpg, jpeg, png, bmp, gif, cdr, psd, ai

Kontakt w sprawie: Poduszka Norka liska Florka - sowa

Email: Turn on JavaScript
Telefon: 74 858 21 83

Fax: 74 856 37 51
telefony odbieramy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00
Polecamy także
Bestselery
Produkt na miarę
B BLOG