Fluttershy

 

Bajkowe pegaziki do przytulania

Fluttershy to najbardziej nieśmiały spośród wszystkich My Little Pony.  Może właśnie dlatego cieszy się szczególną sympatią niektórych miłośniczek animowanej produkcji. A gdyby tak stworzyć dziewczęcy kącik z ulubionymi bohaterami uwiecznionymi na dekoracjach? Wówczas na kucyka można by nie tylko popatrzeć, ale doń się przytulić!

 

Pudrowa poduszka specjalnie dla dziewczynki

Królestwo małej księżniczki to taki zakątek, gdzie szarość, cień i mroczna czerń nie istnieją. W tej krainie panują nastrojowe, słodkie, a nawet cukierkowe kolory, a cała paleta barw utrzymana jest w jasnej, pogodnej i pozytywnej tonacji. Wśród kolorów prym wiedzie oczywiście róż. Bladoróżowa poduszka z wizerunkiem Fluttershy to prawdziwa perełka wśród poduszek. Znajdzie się zapewne na honorowym miejscu w dziewczęcym pokoju.

 

Eco i deco…

Atutem ekologicznego produktu jest nie tylko jego nieszkodliwość dla środowiska, ale przede wszystkim – brak negatywnego oddziaływania na zdrowie domowników. Nadruk na naszych poduszkach spełnia te standardy, ponadto jest bezwonny. Głęboko nasycone kolory wpływają na wizualną jakość ornamentu, zaś kryty zamek zapewnia wygodę użytkowania i bezproblemowe wypranie poszewki w 30°C.

 

Należy pamiętać, że kolory prezentowane w internecie mogą nieznacznie odbiegać od kolorów rzeczywistych. Może być to spowodowane różnymi rodzajami monitorów użytkowników o różnych kontrastach i barwach. Z tego względu Lotari nie odpowiada za możliwe różnice w gamie kolorystycznej występujące między produktem oferowanym na monitorze użytkownika a produktem rzeczywistym.
Kolekcja My Little Pony
Rozmiar 40 x 40 cm
Pranie i konserwacja Prać w 30°C
Skład Poszewka 100% poliester, wypełnienie antyalergiczne
Produkcja na zamówienie Tak

Opinie o produkcie: Poduszka My Little Pony 2.2

Nikt jeszcze nie napisał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy!

Napisz własną recenzję : Poduszka My Little Pony 2.2

Ocena ogólna

Koszty przesyłki: Poduszka My Little Pony 2.2

   Płatność z góry Płatność przy odbiorze
Usługa Cena Usługa Cena
Polska Kurier UPS 16zł Kurier UPS 23zł
Kurier UPS powyżej 250cm 120zł
Poczta Polska 5zł
 Europa*  UPS Standard kalkulacja** - -
 UPS Next Day Air Saver kalkulacja** - -
 UPS Express kalkulacja** - -
 UPS Worldwide Express Plus kalkulacja** - -

* Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Malta, Niemcy, Portugalia, Rumunia, Szwecja, Słowacja, Słowenia, Wielka Brytania, Węgry, Włochy, Łotwa

** wycena według kalkulacji UPS dostępnej na stronie sklepu internetowego zależna jest od kraju dostawy i parametrów przesyłki

UWAGA: Jeśli którykolwiek z rozmiarów przesyłki przekroczy 250cm, dostawa realizowana zostanie za pośrednictwem firmy kurierskiej w cenie Przesyłki Niestandardowej

Na terenie Polski:

Kurier UPS

W przypadku przedpłaty całej wartości: koszt 16 zł - przelew bankowy lub szybkie płatności PayU / PayPal
W przypadku płatności przy odbiorze (za pobraniem): koszt 23 zł

Poczta Polska

Niewielkie elementy, mieszczące się w kopercie, mogą zostać przesłane za pośrednictwem Poczty Polskiej, koszt takiej przesyłki to 5 zł.

W przypadku, gdy kwota zamówienia przekroczy wartość 400zł brutto towar na terenie Polski wysyłamy GRATIS

Na terenie Europy:

Przesyłki do krajów Unii Europejskiej Realizuje firma kurierska UPS. Kraje, do których realzowane są wysyłki to: Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Malta, Niemcy, Portugalia, Rumunia, Szwecja, Słowacja, Słowenia, Wielka Brytania, Węgry, Włochy, Łotwa.

Całkowity koszt przesyłki oraz dostępne warianty dostawy za pośrednictwem firmy UPS  są zależne od kraju dostawy oraz parametrów przesyłki. Koszt dostawy prezentowany jest w witrynie sklepu internetowego Lotari za pomocą API na podstawie aktualnych stawek za usługi i zawiera opłatę paliwową.

 

Termin dostawy: Poduszka My Little Pony 2.2

Podany termin dostawy to maksymalny czas w jakim jesteśmy w stanie przygotować przesyłkę i przekazać ją kurierowi. Bardzo często zdarza się, że wysyłamy towar wcześniej (np. na drugi dzień), jednak w przypadku produktu na zamówienie potrzebujemy kilku dni na wyprodukowanie go specjalnie dla Ciebie.

Zobacz szczegółowy opis

Zapytaj o produkt: Poduszka My Little Pony 2.2

Przeglądaj...

Max. wielkość pliku: 10MB
Dozwolone pliki: doc, docx, pdf, txt, jpg, jpeg, png, bmp, gif, cdr, psd, ai

Kontakt w sprawie: Poduszka My Little Pony 2.2

Email: Turn on JavaScript
Telefon: 74 858 21 83
502 316 089
Fax: 74 856 37 51
telefony odbieramy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00
Polecamy także
Bestselery
Produkt na miarę
B BLOG