Panel track - Praga, Czechy - 17 października 2018 roku: fresk wesela w Kanie w kościół kościół na mapie Cyrila Metodeje chyba Gustawa Микш i Antonina Crisan (19. cent.).

Brak ocen
Praga, Czechy - 17 października 2018 roku: fresk wesela w Kanie w kościół kościół na mapie Cyrila Metodeje chyba Gustawa Микш i Antonina Crisan (19. cent.).
100 cm
100 cm
1.00
Pokazuje/ ukrywa całą grafikę tak, aby łatwiej dopasować ją do produktu.
Pokazuje/ ukrywa podział na pasy.
Odblokowuje minimalny rozmiar grafiki - można zadrukować tylko fragment produktu.
Wydruk nie będzie zawierał znaku wodnego "Adobe".
Przy wybranej przez Ciebie konfiguracji wzoru odległość optymalnego patrzenia wynosi ... cm.
Z dalszej odległości ludzkie oko nie zauważa punktów na wydruku.
Grafika: #229777430 Praga, Czechy - 17 października 2018 roku: fresk wesela w Kanie w kościół kościół na mapie Cyrila Metodeje chyba Gustawa Микш i Antonina Crisan (19. cent.).
Należy pamiętać, że kolory prezentowane w internecie mogą nieznacznie odbiegać od kolorów rzeczywistych. Może być to spowodowane różnymi rodzajami monitorów użytkowników o różnych kontrastach i barwach. Z tego względu Lotari nie odpowiada za możliwe różnice w gamie kolorystycznej występujące między produktem oferowanym na monitorze użytkownika a produktem rzeczywis
Praga, Czechy - 17 października 2018 roku: fresk wesela w Kanie w kościół kościół na mapie Cyrila Metodeje chyba Gustawa Микш i Antonina Crisan (19. cent.). Zmień grafikę

Dostępność: Na zamówienie

Ten produkt wyślemy przed 08.03!

Koszty przesyłki od 16,00 zł

Ten produkt nie podlega prawu zwrotu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni.
247,00 zł
Ilość: