Panel track - wzór z różnych świeżych warzyw i owoców, na białym tle na białym tle, widok z góry, mieszkanie rozłożyć. Skład produktów spożywczych, koncepcji zdrowego odżywiania. Jedzenie tekstury.

Brak ocen
wzór z różnych świeżych warzyw i owoców, na białym tle na białym tle, widok z góry, mieszkanie rozłożyć. Skład produktów spożywczych, koncepcji zdrowego odżywiania. Jedzenie tekstury.
100 cm
100 cm
1.00
Pokazuje/ ukrywa całą grafikę tak, aby łatwiej dopasować ją do produktu.
Pokazuje/ ukrywa podział na pasy.
Odblokowuje minimalny rozmiar grafiki - można zadrukować tylko fragment produktu.
Wydruk nie będzie zawierał znaku wodnego "Adobe".
Przy wybranej przez Ciebie konfiguracji wzoru odległość optymalnego patrzenia wynosi ... cm.
Z dalszej odległości ludzkie oko nie zauważa punktów na wydruku.
Grafika: #204469673 wzór z różnych świeżych warzyw i owoców, na białym tle na białym tle, widok z góry, mieszkanie rozłożyć. Skład produktów spożywczych, koncepcji zdrowego odżywiania. Jedzenie tekstury.
Należy pamiętać, że kolory prezentowane w internecie mogą nieznacznie odbiegać od kolorów rzeczywistych. Może być to spowodowane różnymi rodzajami monitorów użytkowników o różnych kontrastach i barwach. Z tego względu Lotari nie odpowiada za możliwe różnice w gamie kolorystycznej występujące między produktem oferowanym na monitorze użytkownika a produktem rzeczywis
wzór z różnych świeżych warzyw i owoców, na białym tle na białym tle, widok z góry, mieszkanie rozłożyć. Skład produktów spożywczych, koncepcji zdrowego odżywiania. Jedzenie tekstury. Zmień grafikę

Dostępność: Na zamówienie

Ten produkt wyślemy przed 26.08!

Koszty przesyłki od 16,00 zł

Ten produkt nie podlega prawu zwrotu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni.
247,00 zł
Ilość: