Pakiet bezpieczeństwa (uchwyt bezpieczeństwa) (transparenty)

Brak ocen

Dostępność: W magazynie

Ten produkt wyślemy przed 28.01!

Koszty przesyłki od 5,00 zł

2,40 zł
Ilość:
Ujarzmij łańcuszek! Masz dość plączącego się i zmieniającego pozycję łańcuszka? Nigdy nie masz pewności, w którą stronę powędruje roleta gdy pociągniesz za koraliki? Chcesz szybko, bezpiecznie zmieniać położenie rolety, która nareszcie będzie wyglądać bardziej estetycznie? Nasz napinacz do łańcuszka/koralików rozwiąże problem z niepraktycznym i nieestetycznie wiszącym elementem rolety. Łańcuszek unieruchomiony napinaczem jest dla Ciebie, bo: - jest bezpieczniejszy dla dzieci i zwierząt, których często nie da się upilnować, prawda? - możesz zasłaniać i odsłaniać roletę za pomocą jednej dłoni, drugą masz zawsze wolną - za każdym razem wiesz, którą część łańcuszka pociągnąć, by uzyskać pożądany efekt - przestanie irytować Cię poplątany i nieestetycznie wiszący element osłony - przy uchyleniu okna koraliki pozostają w tej samej pozycji, nie odstają od ramy okiennej - nasz produkt pasuje do każdego rodzaju rolet z łańcuszkiem Czy wiesz, że: Napinacz łańcuszka jest jednym z elementów który pomaga w wypełnieniu dyrektywy Unii Europejskiej, odnoszącej się do bezpieczeństwa osłon okiennych wewnętrznych.

W skład zestawu wchodzi
1 uchwyt bezpieczeństwa (napinacz łańcuszka) oraz taśma samoprzylepna. Uwaga: Przed zastosowaniem należy dobrze odtłuścić ramę okienną (np. acetonem)

Pasuje do
Rolet Classic i Rolet Mini
Należy pamiętać, że kolory prezentowane w internecie mogą nieznacznie odbiegać od kolorów rzeczywistych. Może być to spowodowane różnymi rodzajami monitorów użytkowników o różnych kontrastach i barwach. Z tego względu Lotari nie odpowiada za możliwe różnice w gamie kolorystycznej występujące między produktem oferowanym na monitorze użytkownika a produktem rzeczywistym.
Kolor transparetny
Sposób montażu Przyklejane na skrzydle okna

Opinie o produkcie: Pakiet bezpieczeństwa (uchwyt bezpieczeństwa) (transparenty)

Nikt jeszcze nie napisał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy!

Napisz własną recenzję : Pakiet bezpieczeństwa (uchwyt bezpieczeństwa) (transparenty)

Ocena ogólna

Koszty przesyłki: Pakiet bezpieczeństwa (uchwyt bezpieczeństwa) (transparenty)

   Płatność z góry Płatność przy odbiorze
Usługa Cena Usługa Cena
Polska Kurier UPS 16zł Kurier UPS 23zł
Kurier UPS powyżej 250cm 120zł
Poczta Polska 5zł
 Europa*  UPS Standard kalkulacja** - -
 UPS Next Day Air Saver kalkulacja** - -
 UPS Express kalkulacja** - -
 UPS Worldwide Express Plus kalkulacja** - -

* Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Malta, Niemcy, Portugalia, Rumunia, Szwecja, Słowacja, Słowenia, Wielka Brytania, Węgry, Włochy, Łotwa

** wycena według kalkulacji UPS dostępnej na stronie sklepu internetowego zależna jest od kraju dostawy i parametrów przesyłki

UWAGA: Jeśli którykolwiek z rozmiarów przesyłki przekroczy 250cm, dostawa realizowana zostanie za pośrednictwem firmy kurierskiej w cenie Przesyłki Niestandardowej

Na terenie Polski:

Kurier UPS

W przypadku przedpłaty całej wartości: koszt 16 zł - przelew bankowy lub szybkie płatności PayU / PayPal
W przypadku płatności przy odbiorze (za pobraniem): koszt 23 zł

Poczta Polska

Niewielkie elementy, mieszczące się w kopercie, mogą zostać przesłane za pośrednictwem Poczty Polskiej, koszt takiej przesyłki to 5 zł.

W przypadku, gdy kwota zamówienia przekroczy wartość 400zł brutto towar na terenie Polski wysyłamy GRATIS

Na terenie Europy:

Przesyłki do krajów Unii Europejskiej Realizuje firma kurierska UPS. Kraje, do których realzowane są wysyłki to: Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Malta, Niemcy, Portugalia, Rumunia, Szwecja, Słowacja, Słowenia, Wielka Brytania, Węgry, Włochy, Łotwa.

Całkowity koszt przesyłki oraz dostępne warianty dostawy za pośrednictwem firmy UPS  są zależne od kraju dostawy oraz parametrów przesyłki. Koszt dostawy prezentowany jest w witrynie sklepu internetowego Lotari za pomocą API na podstawie aktualnych stawek za usługi i zawiera opłatę paliwową.

 

Termin dostawy: Pakiet bezpieczeństwa (uchwyt bezpieczeństwa) (transparenty)

Podany termin dostawy to maksymalny czas w jakim jesteśmy w stanie przygotować przesyłkę i przekazać ją kurierowi. Bardzo często zdarza się, że wysyłamy towar wcześniej (np. na drugi dzień), jednak w przypadku produktu na zamówienie potrzebujemy kilku dni na wyprodukowanie go specjalnie dla Ciebie.

Zobacz szczegółowy opis

Zapytaj o produkt: Pakiet bezpieczeństwa (uchwyt bezpieczeństwa) (transparenty)

Przeglądaj...

Max. wielkość pliku: 10MB
Dozwolone pliki: doc, docx, pdf, txt, jpg, jpeg, png, bmp, gif, cdr, psd, ai

Kontakt w sprawie: Pakiet bezpieczeństwa (uchwyt bezpieczeństwa) (transparenty)

Email: Turn on JavaScript
Telefon: 74 858 21 83

Fax: 74 856 37 51
telefony odbieramy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00
Bestselery
Produkt na miarę
B BLOG