Obraz - Wrocław, Polska - Panorama historycznej i zabytkowej części starego miasta "Ostrów Тумски".

5 (1)
Wrocław, Polska - Panorama historycznej i zabytkowej części starego miasta
100 cm
100 cm
1.00
Pokazuje/ ukrywa całą grafikę tak, aby łatwiej dopasować ją do produktu.
Odblokowuje minimalny rozmiar grafiki - można zadrukować tylko fragment produktu.
Wydruk nie będzie zawierał znaku wodnego "Adobe".
Przy wybranej przez Ciebie konfiguracji wzoru odległość optymalnego patrzenia wynosi ... cm.
Z dalszej odległości ludzkie oko nie zauważa punktów na wydruku.
Grafika: #146710278 Wrocław, Polska - Panorama historycznej i zabytkowej części starego miasta "Ostrów Тумски".
Należy pamiętać, że kolory prezentowane w internecie mogą nieznacznie odbiegać od kolorów rzeczywistych. Może być to spowodowane różnymi rodzajami monitorów użytkowników o różnych kontrastach i barwach. Z tego względu Lotari nie odpowiada za możliwe różnice w gamie kolorystycznej występujące między produktem oferowanym na monitorze użytkownika a produktem rzeczywis
Wrocław, Polska - Panorama historycznej i zabytkowej części starego miasta Zmień grafikę

Dostępność: Na zamówienie

Ten produkt wyślemy przed 19.08!

Koszty przesyłki od 16,00 zł

Ten produkt nie podlega prawu zwrotu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni.
45,00 zł
Ilość:

Informacje o produkcie: Obraz z nadrukiem Dec'n'Roll, fotoobraz - Wrocław, Polska - Panorama historycznej i zabytkowej części starego miasta "Ostrów Тумски".

Ekologicznie drukowany

Fotoobraz z personalizowaną grafiką Dec'n'Roll jest produktem o najwyższych standardach bezpieczeństwa, spełniającym wszelkie ekologiczne normy. Do wyboru masz naturalne płótno bawełniane lub syntetyczne poliestrowe, na które naniesiemy eko-nadruk w technologii lateksowej. Ekologiczne tusze zawierają w składzie 80% wody oraz nieszkodliwe barwniki, które nie wydzielają do powietrza toksycznych substancji ani woni. Dzięki temu tę elegancką ozdobę możesz powiesić w każdym pomieszczeniu, również w kuchni oraz pokoju dziecięcym. Ponadto lateksowy nadruk jest bardzo trwały i odporny na promienie UV.


Fotograficzna panorama, reprodukcja wielkiego dzieła, a może rodzinny portret?

Z niemalże nieograniczonymi możliwościami dekoratora Dec'n'Roll zaprojektujesz swój wyśniony drukowany obraz! Możesz zdecydować się na potężne zasoby zdjęć w banku Fotolii, gdzie znajdziesz fotografie krajobrazów, zwierząt, ludzi, słynnych miejsc i wiele, wiele więcej. Możesz też poszukać grafiki z geometrycznym lub abstrakcyjnym wzorem, albo zamówić reprodukcję malarskiego dzieła jednego z mistrzów pędzla. Jeżeli natomiast przyślesz nam własne zdjęcie, otrzymasz niepowtarzalny produkt z personalizowanym nadrukiem. Tylko od Ciebie zależy, czy będzie to rodzinna fotografia, portret własny albo z ukochaną osobą, a może grupowe zdjęcie w plenerze? Lub też... robiące furorę selfie? Przekonaj się, jak wiele możesz dzięki nadrukom Dec'n'Roll!

Należy pamiętać, że kolory prezentowane w internecie mogą nieznacznie odbiegać od kolorów rzeczywistych. Może być to spowodowane różnymi rodzajami monitorów użytkowników o różnych kontrastach i barwach. Z tego względu Lotari nie odpowiada za możliwe różnice w gamie kolorystycznej występujące między produktem oferowanym na monitorze użytkownika a produktem rzeczywistym.
Kolekcja Dec'n'Roll
Produkcja na zamówienie Tak
Tytuł grafiki Wroclaw, Poland- Panorama of the historic and historic part of the old town "Ostrow Tumski".
Autor grafiki Mike Mareen

Opinie o produkcie: Fotoobraz drukowany Dec'n'Roll

Średnia ocena

Napisz własną recenzję : Obraz z nadrukiem Dec'n'Roll, fotoobraz

Ocena ogólna

(Dodano 03.07.2016)

Największym plusem tych obrazów jest nadruk! Serio. Rama jak to rama - każdy naciągnie kawałek tkaniny na ramkę. Ale wydruk to jest nieziemski. Kolory są idealne, nie wyblakłe, nie przekonstrastowane, tylko takie jak mają być.

1 produkt(ów)

na stronę

Koszty przesyłki: Obraz z nadrukiem Dec'n'Roll, fotoobraz

   Płatność z góry Płatność przy odbiorze
Usługa Cena Usługa Cena
Polska Kurier UPS 16zł Kurier UPS 23zł
Kurier UPS powyżej 250cm 120zł
Poczta Polska 5zł
 Europa*  UPS Standard kalkulacja** - -
 UPS Next Day Air Saver kalkulacja** - -
 UPS Express kalkulacja** - -
 UPS Worldwide Express Plus kalkulacja** - -

* Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Malta, Niemcy, Portugalia, Rumunia, Szwecja, Słowacja, Słowenia, Wielka Brytania, Węgry, Włochy, Łotwa

** wycena według kalkulacji UPS dostępnej na stronie sklepu internetowego zależna jest od kraju dostawy i parametrów przesyłki

UWAGA: Jeśli którykolwiek z rozmiarów przesyłki przekroczy 250cm, dostawa realizowana zostanie za pośrednictwem firmy kurierskiej w cenie Przesyłki Niestandardowej

Na terenie Polski:

Kurier UPS

W przypadku przedpłaty całej wartości: koszt 16 zł - przelew bankowy lub szybkie płatności PayU / PayPal
W przypadku płatności przy odbiorze (za pobraniem): koszt 23 zł

Poczta Polska

Niewielkie elementy, mieszczące się w kopercie, mogą zostać przesłane za pośrednictwem Poczty Polskiej, koszt takiej przesyłki to 5 zł.

W przypadku, gdy kwota zamówienia przekroczy wartość 400zł brutto towar na terenie Polski wysyłamy GRATIS

Na terenie Europy:

Przesyłki do krajów Unii Europejskiej Realizuje firma kurierska UPS. Kraje, do których realzowane są wysyłki to: Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Malta, Niemcy, Portugalia, Rumunia, Szwecja, Słowacja, Słowenia, Wielka Brytania, Węgry, Włochy, Łotwa.

Całkowity koszt przesyłki oraz dostępne warianty dostawy za pośrednictwem firmy UPS  są zależne od kraju dostawy oraz parametrów przesyłki. Koszt dostawy prezentowany jest w witrynie sklepu internetowego Lotari za pomocą API na podstawie aktualnych stawek za usługi i zawiera opłatę paliwową.

 

Termin dostawy: Fotoobraz drukowany Dec'n'Roll

Podany termin dostawy to maksymalny czas w jakim jesteśmy w stanie przygotować przesyłkę i przekazać ją kurierowi. Bardzo często zdarza się, że wysyłamy towar wcześniej (np. na drugi dzień), jednak w przypadku produktu na zamówienie potrzebujemy kilku dni na wyprodukowanie go specjalnie dla Ciebie.

Zobacz szczegółowy opis

Zapytaj o produkt: Obraz z nadrukiem Dec'n'Roll, fotoobraz

Przeglądaj...

Max. wielkość pliku: 10MB
Dozwolone pliki: doc, docx, pdf, txt, jpg, jpeg, png, bmp, gif, cdr, psd, ai

Kontakt w sprawie: Obraz z nadrukiem Dec'n'Roll, fotoobraz

Email: Turn on JavaScript
Telefon: 74 858 21 83
502 316 089
Fax: 74 856 37 51
telefony odbieramy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00
Polecamy także
B BLOG