Obraz - Lewis i Harris starą mapę skarbów. Grawerowane szablon sepia pirackiej wyspy pergamin. Stylizowane manuskrypt na wzór papieru.

5 (1)
Lewis i Harris starą mapę skarbów. Grawerowane szablon sepia pirackiej wyspy pergamin. Stylizowane manuskrypt na wzór papieru.
100 cm
100 cm
1.00
Pokazuje/ ukrywa całą grafikę tak, aby łatwiej dopasować ją do produktu.
Odblokowuje minimalny rozmiar grafiki - można zadrukować tylko fragment produktu.
Wydruk nie będzie zawierał znaku wodnego "Adobe".
Przy wybranej przez Ciebie konfiguracji wzoru odległość optymalnego patrzenia wynosi ... cm.
Z dalszej odległości ludzkie oko nie zauważa punktów na wydruku.
Grafika: #125698785 Lewis i Harris starą mapę skarbów. Grawerowane szablon sepia pirackiej wyspy pergamin. Stylizowane manuskrypt na wzór papieru.
Należy pamiętać, że kolory prezentowane w internecie mogą nieznacznie odbiegać od kolorów rzeczywistych. Może być to spowodowane różnymi rodzajami monitorów użytkowników o różnych kontrastach i barwach. Z tego względu Lotari nie odpowiada za możliwe różnice w gamie kolorystycznej występujące między produktem oferowanym na monitorze użytkownika a produktem rzeczywis
Lewis i Harris starą mapę skarbów. Grawerowane szablon sepia pirackiej wyspy pergamin. Stylizowane manuskrypt na wzór papieru. Zmień grafikę

Dostępność: Na zamówienie

Ten produkt wyślemy przed 09.11!

Koszty przesyłki od 16,00 zł

Ten produkt nie podlega prawu zwrotu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni.
45,00 zł
Ilość:

Informacje o produkcie: Obraz z nadrukiem Dec'n'Roll, fotoobraz - Lewis i Harris starą mapę skarbów. Grawerowane szablon sepia pirackiej wyspy pergamin. Stylizowane manuskrypt na wzór papieru.

Ekologicznie drukowany

Fotoobraz z personalizowaną grafiką Dec'n'Roll jest produktem o najwyższych standardach bezpieczeństwa, spełniającym wszelkie ekologiczne normy. Do wyboru masz naturalne płótno bawełniane lub syntetyczne poliestrowe, na które naniesiemy eko-nadruk w technologii lateksowej. Ekologiczne tusze zawierają w składzie 80% wody oraz nieszkodliwe barwniki, które nie wydzielają do powietrza toksycznych substancji ani woni. Dzięki temu tę elegancką ozdobę możesz powiesić w każdym pomieszczeniu, również w kuchni oraz pokoju dziecięcym. Ponadto lateksowy nadruk jest bardzo trwały i odporny na promienie UV.


Fotograficzna panorama, reprodukcja wielkiego dzieła, a może rodzinny portret?

Z niemalże nieograniczonymi możliwościami dekoratora Dec'n'Roll zaprojektujesz swój wyśniony drukowany obraz! Możesz zdecydować się na potężne zasoby zdjęć w banku Fotolii, gdzie znajdziesz fotografie krajobrazów, zwierząt, ludzi, słynnych miejsc i wiele, wiele więcej. Możesz też poszukać grafiki z geometrycznym lub abstrakcyjnym wzorem, albo zamówić reprodukcję malarskiego dzieła jednego z mistrzów pędzla. Jeżeli natomiast przyślesz nam własne zdjęcie, otrzymasz niepowtarzalny produkt z personalizowanym nadrukiem. Tylko od Ciebie zależy, czy będzie to rodzinna fotografia, portret własny albo z ukochaną osobą, a może grupowe zdjęcie w plenerze? Lub też... robiące furorę selfie? Przekonaj się, jak wiele możesz dzięki nadrukom Dec'n'Roll!

Należy pamiętać, że kolory prezentowane w internecie mogą nieznacznie odbiegać od kolorów rzeczywistych. Może być to spowodowane różnymi rodzajami monitorów użytkowników o różnych kontrastach i barwach. Z tego względu Lotari nie odpowiada za możliwe różnice w gamie kolorystycznej występujące między produktem oferowanym na monitorze użytkownika a produktem rzeczywistym.
Kolekcja Dec'n'Roll
Produkcja na zamówienie Tak
Tytuł grafiki Lewis and Harris old treasure map. Sepia engraved template of pirate island parchment. Stylized manuscript on vintage paper.
Autor grafiki gagarych

Opinie o produkcie: Fotoobraz drukowany Dec'n'Roll

Średnia ocena

Napisz własną recenzję : Obraz z nadrukiem Dec'n'Roll, fotoobraz

Ocena ogólna

(Dodano 03.07.2016)

Największym plusem tych obrazów jest nadruk! Serio. Rama jak to rama - każdy naciągnie kawałek tkaniny na ramkę. Ale wydruk to jest nieziemski. Kolory są idealne, nie wyblakłe, nie przekonstrastowane, tylko takie jak mają być.

1 produkt(ów)

na stronę

Koszty przesyłki: Obraz z nadrukiem Dec'n'Roll, fotoobraz

   Płatność z góry Płatność przy odbiorze
Usługa Cena Usługa Cena
Polska Kurier UPS 16zł Kurier UPS 23zł
Kurier UPS powyżej 250cm 120zł
Poczta Polska 5zł
 Europa*  UPS Standard kalkulacja** - -
 UPS Next Day Air Saver kalkulacja** - -
 UPS Express kalkulacja** - -
 UPS Worldwide Express Plus kalkulacja** - -

* Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Malta, Niemcy, Portugalia, Rumunia, Szwecja, Słowacja, Słowenia, Wielka Brytania, Węgry, Włochy, Łotwa

** wycena według kalkulacji UPS dostępnej na stronie sklepu internetowego zależna jest od kraju dostawy i parametrów przesyłki

UWAGA: Jeśli którykolwiek z rozmiarów przesyłki przekroczy 250cm, dostawa realizowana zostanie za pośrednictwem firmy kurierskiej w cenie Przesyłki Niestandardowej

Na terenie Polski:

Kurier UPS

W przypadku przedpłaty całej wartości: koszt 16 zł - przelew bankowy lub szybkie płatności PayU / PayPal
W przypadku płatności przy odbiorze (za pobraniem): koszt 23 zł

Poczta Polska

Niewielkie elementy, mieszczące się w kopercie, mogą zostać przesłane za pośrednictwem Poczty Polskiej, koszt takiej przesyłki to 5 zł.

W przypadku, gdy kwota zamówienia przekroczy wartość 400zł brutto towar na terenie Polski wysyłamy GRATIS

Na terenie Europy:

Przesyłki do krajów Unii Europejskiej Realizuje firma kurierska UPS. Kraje, do których realzowane są wysyłki to: Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Malta, Niemcy, Portugalia, Rumunia, Szwecja, Słowacja, Słowenia, Wielka Brytania, Węgry, Włochy, Łotwa.

Całkowity koszt przesyłki oraz dostępne warianty dostawy za pośrednictwem firmy UPS  są zależne od kraju dostawy oraz parametrów przesyłki. Koszt dostawy prezentowany jest w witrynie sklepu internetowego Lotari za pomocą API na podstawie aktualnych stawek za usługi i zawiera opłatę paliwową.

 

Termin dostawy: Fotoobraz drukowany Dec'n'Roll

Podany termin dostawy to maksymalny czas w jakim jesteśmy w stanie przygotować przesyłkę i przekazać ją kurierowi. Bardzo często zdarza się, że wysyłamy towar wcześniej (np. na drugi dzień), jednak w przypadku produktu na zamówienie potrzebujemy kilku dni na wyprodukowanie go specjalnie dla Ciebie.

Zobacz szczegółowy opis

Zapytaj o produkt: Obraz z nadrukiem Dec'n'Roll, fotoobraz

Przeglądaj...

Max. wielkość pliku: 10MB
Dozwolone pliki: doc, docx, pdf, txt, jpg, jpeg, png, bmp, gif, cdr, psd, ai

Kontakt w sprawie: Obraz z nadrukiem Dec'n'Roll, fotoobraz

Email: Turn on JavaScript
Telefon: 74 858 21 83
502 316 089
Fax: 74 856 37 51
telefony odbieramy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00
Polecamy także
B BLOG