Coś dla małych sympatyków przyrody

Miarka wzrostu w kształcie drabiny, po której malec pnie się ku niebu to absolutny hit! Nie przeocz tego! Obserwacja wzrastania maluszka będzie z tą pomocą niezwykle zabawna i atrakcyjna, a każdy dodany centymetr zostanie przyjęty z dumą. Mnóstwo naklejek z jeżami i jabłkami to moc inspiracji oraz możliwości działania. Gdzie Twoja kruszynka zapragnie umieścić jeżowych przybyszów?


Naklejki na ścianę, drzwi, meble...

Arkusz naklejek posłuży do ozdobienia różnego rodzaju powierzchni płaskich. Czy będzie to ściana, biurko, zeszyt - wybór należy do Ciebie i Twojej pociechy! Nieskończone możliwości aplikowania i przeklejania zapewnia technologia Easy Dot - dzięki niej usunięcie naklejki i umieszczenie w innym miejscu będzie dziecinnie łatwe! Folia samoprzylepna nie pozostawia kleju ani zabrudzeń, więc możesz cieszyć się czystą przyjemnością naklejania!

Arkusz o wymiarze 100 x 130 cm z wyciętymi elementami.

Należy pamiętać, że kolory prezentowane w internecie mogą nieznacznie odbiegać od kolorów rzeczywistych. Może być to spowodowane różnymi rodzajami monitorów użytkowników o różnych kontrastach i barwach. Z tego względu Lotari nie odpowiada za możliwe różnice w gamie kolorystycznej występujące między produktem oferowanym na monitorze użytkownika a produktem rzeczywistym.
Kolekcja Jeżowa rodzinka
Rozmiar 130 x 100 cm
Produkcja na zamówienie Tak

Opinie o produkcie: Naklejki Jeże na ścianę dla dzieci

Średnia ocena

Napisz własną recenzję : Naklejki Jeżowa rodzinka arkusz nacinany

Ocena ogólna

(Dodano 07.12.2015)

Świetne naklejki, bardzo łatwo się przykleja i można dowolnie przemieszczać w inne miejsce :) Synek przeszczęśliwy

1 produkt(ów)

na stronę

Koszty przesyłki: Naklejki Jeżowa rodzinka arkusz nacinany

   Płatność z góry Płatność przy odbiorze
Usługa Cena Usługa Cena
Polska Kurier UPS 16zł Kurier UPS 23zł
Kurier UPS powyżej 250cm 120zł
Poczta Polska 5zł
 Europa*  UPS Standard kalkulacja** - -
 UPS Next Day Air Saver kalkulacja** - -
 UPS Express kalkulacja** - -
 UPS Worldwide Express Plus kalkulacja** - -

* Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Malta, Niemcy, Portugalia, Rumunia, Szwecja, Słowacja, Słowenia, Wielka Brytania, Węgry, Włochy, Łotwa

** wycena według kalkulacji UPS dostępnej na stronie sklepu internetowego zależna jest od kraju dostawy i parametrów przesyłki

UWAGA: Jeśli którykolwiek z rozmiarów przesyłki przekroczy 250cm, dostawa realizowana zostanie za pośrednictwem firmy kurierskiej w cenie Przesyłki Niestandardowej

Na terenie Polski:

Kurier UPS

W przypadku przedpłaty całej wartości: koszt 16 zł - przelew bankowy lub szybkie płatności PayU / PayPal
W przypadku płatności przy odbiorze (za pobraniem): koszt 23 zł

Poczta Polska

Niewielkie elementy, mieszczące się w kopercie, mogą zostać przesłane za pośrednictwem Poczty Polskiej, koszt takiej przesyłki to 5 zł.

W przypadku, gdy kwota zamówienia przekroczy wartość 400zł brutto towar na terenie Polski wysyłamy GRATIS

Na terenie Europy:

Przesyłki do krajów Unii Europejskiej Realizuje firma kurierska UPS. Kraje, do których realzowane są wysyłki to: Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Malta, Niemcy, Portugalia, Rumunia, Szwecja, Słowacja, Słowenia, Wielka Brytania, Węgry, Włochy, Łotwa.

Całkowity koszt przesyłki oraz dostępne warianty dostawy za pośrednictwem firmy UPS  są zależne od kraju dostawy oraz parametrów przesyłki. Koszt dostawy prezentowany jest w witrynie sklepu internetowego Lotari za pomocą API na podstawie aktualnych stawek za usługi i zawiera opłatę paliwową.

 

Termin dostawy: Naklejki Jeże na ścianę dla dzieci

Podany termin dostawy to maksymalny czas w jakim jesteśmy w stanie przygotować przesyłkę i przekazać ją kurierowi. Bardzo często zdarza się, że wysyłamy towar wcześniej (np. na drugi dzień), jednak w przypadku produktu na zamówienie potrzebujemy kilku dni na wyprodukowanie go specjalnie dla Ciebie.

Zobacz szczegółowy opis

Zapytaj o produkt: Naklejki Jeżowa rodzinka arkusz nacinany

Przeglądaj...

Max. wielkość pliku: 10MB
Dozwolone pliki: doc, docx, pdf, txt, jpg, jpeg, png, bmp, gif, cdr, psd, ai

Kontakt w sprawie: Naklejki Jeżowa rodzinka arkusz nacinany

Email: Turn on JavaScript
Telefon: 74 858 21 83

Fax: 74 856 37 51
telefony odbieramy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00
Polecamy także
Bestselery
Produkt na miarę
B BLOG