Nauka poprzez zabawę z naklejkami

Kolekcja niesamowitych naklejek dla dzieci Igraszki Sówki Grażki to coś więcej niż zwykła ścienna dekoracja - to interaktywny materiał edukacyjny ukryty w, wydawać by się mogło, zwykłych nalepkach. Zestaw zawiera miarkę wzrostu, sprytnie umieszczoną na korze drzewa - które wszak pnie się ku górze, symbolizując wzrost, rozwój, rozkwit i wydawanie owoców.


Wklejane liście i miarka wzrostu

Puste gałęzie przedstawiają przyrodę zimową porą, a odrębnie wykrojone liście dają ogromną przestrzeń do kreatywnego działania - wklejania, odklejania, przeklejania... w ten sposób możesz wytłumaczyć dziecku w bardzo przystępny, a zarazem twórczy sposób zjawiska występujące w naturze lub - inaczej - uczyć liczenia i działań matematycznych na nietypowym liczydle. A co powiesz na zestawienie pomiaru wzrostu malca i obserwacji zjawiska przemiany i rozwoju w przyrodzie?


Edukacja, jakiej jeszcze nie było

Naklejki dla dzieci typu Easy Dot nadają się do wielokrotnego przyklejania i nie pozostawiają śladów kleju - w ten sposób nietypowa lekcja-gra może być wielokrotnie powtarzana i modyfikowana na dziesiątki sposobów. Wybór pomysłu na zastosowanie naklejek pozostawiamy Tobie... Ciekawe, jakie zabawy powstaną przy użyciu sówek i kwiatków?

Arkusz o wymiarze 100 x 130 cm z wyciętymi elementami.

Należy pamiętać, że kolory prezentowane w internecie mogą nieznacznie odbiegać od kolorów rzeczywistych. Może być to spowodowane różnymi rodzajami monitorów użytkowników o różnych kontrastach i barwach. Z tego względu Lotari nie odpowiada za możliwe różnice w gamie kolorystycznej występujące między produktem oferowanym na monitorze użytkownika a produktem rzeczywistym.
Kolekcja Igraszki sówki Grażki
Rozmiar 130 x 100 cm
Produkcja na zamówienie Tak

Opinie o produkcie: Naklejki dla dzieci Sówki

Nikt jeszcze nie napisał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy!

Napisz własną recenzję : Naklejki Igraszki sówki Grażki arkusz nacinany dla dzieci

Ocena ogólna

Koszty przesyłki: Naklejki Igraszki sówki Grażki arkusz nacinany dla dzieci

   Płatność z góry Płatność przy odbiorze
Usługa Cena Usługa Cena
Polska Kurier UPS 16zł Kurier UPS 23zł
Kurier UPS powyżej 250cm 120zł
Poczta Polska 5zł
 Europa*  UPS Standard kalkulacja** - -
 UPS Next Day Air Saver kalkulacja** - -
 UPS Express kalkulacja** - -
 UPS Worldwide Express Plus kalkulacja** - -

* Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Malta, Niemcy, Portugalia, Rumunia, Szwecja, Słowacja, Słowenia, Wielka Brytania, Węgry, Włochy, Łotwa

** wycena według kalkulacji UPS dostępnej na stronie sklepu internetowego zależna jest od kraju dostawy i parametrów przesyłki

UWAGA: Jeśli którykolwiek z rozmiarów przesyłki przekroczy 250cm, dostawa realizowana zostanie za pośrednictwem firmy kurierskiej w cenie Przesyłki Niestandardowej

Na terenie Polski:

Kurier UPS

W przypadku przedpłaty całej wartości: koszt 16 zł - przelew bankowy lub szybkie płatności PayU / PayPal
W przypadku płatności przy odbiorze (za pobraniem): koszt 23 zł

Poczta Polska

Niewielkie elementy, mieszczące się w kopercie, mogą zostać przesłane za pośrednictwem Poczty Polskiej, koszt takiej przesyłki to 5 zł.

W przypadku, gdy kwota zamówienia przekroczy wartość 400zł brutto towar na terenie Polski wysyłamy GRATIS

Na terenie Europy:

Przesyłki do krajów Unii Europejskiej Realizuje firma kurierska UPS. Kraje, do których realzowane są wysyłki to: Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Malta, Niemcy, Portugalia, Rumunia, Szwecja, Słowacja, Słowenia, Wielka Brytania, Węgry, Włochy, Łotwa.

Całkowity koszt przesyłki oraz dostępne warianty dostawy za pośrednictwem firmy UPS  są zależne od kraju dostawy oraz parametrów przesyłki. Koszt dostawy prezentowany jest w witrynie sklepu internetowego Lotari za pomocą API na podstawie aktualnych stawek za usługi i zawiera opłatę paliwową.

 

Termin dostawy: Naklejki dla dzieci Sówki

Podany termin dostawy to maksymalny czas w jakim jesteśmy w stanie przygotować przesyłkę i przekazać ją kurierowi. Bardzo często zdarza się, że wysyłamy towar wcześniej (np. na drugi dzień), jednak w przypadku produktu na zamówienie potrzebujemy kilku dni na wyprodukowanie go specjalnie dla Ciebie.

Zobacz szczegółowy opis

Zapytaj o produkt: Naklejki Igraszki sówki Grażki arkusz nacinany dla dzieci

Przeglądaj...

Max. wielkość pliku: 10MB
Dozwolone pliki: doc, docx, pdf, txt, jpg, jpeg, png, bmp, gif, cdr, psd, ai

Kontakt w sprawie: Naklejki Igraszki sówki Grażki arkusz nacinany dla dzieci

Email: Turn on JavaScript
Telefon: 74 858 21 83

Fax: 74 856 37 51
telefony odbieramy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00
Polecamy także
Bestselery
Produkt na miarę
B BLOG