Naklejka Maritime na meble

4 (1)

Dostępność: Na zamówienie

Ten produkt wyślemy przed 28.01!

Koszty przesyłki od 16,00 zł

Ten produkt nie podlega prawu zwrotu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni.
102,00 zł
Ilość:
mb

Produkt 'Naklejka Maritime na meble' możesz kupić w ilościach będących wielokrotnością 0.1 Zamówienie na metry bieżące, tj. aby zamówić 200 cm wpisz cyfrę 2, aby zamówić 160 cm wpisz 1,6 itd.

Pokój zamieniony w pokład żaglowca?!

Dzieci nie lubią nudy ani monotonii. Standardowo urządzony pokój, gładkie, jednolite powierzchnie, brak ciekawych urozmaiceń – to zdecydowanie nie ich klimat. Chłopcy w wieku przedszkolnym i szkolnym uwielbiają przygody, odkrycia, eksperymenty. Ciągnie ich do tego, co nieznane, do wielkiego świata - tak fascynującego i tajemniczego, jak bogaty świat ich fantazji. Zapewnij Twoim młodym podróżnikom wspaniałą rozrywkę podczas przeobrażania ich pokoju w oryginalną szalupę!

Polecamy naklejkę do samodzielnego przycięcia z nadrukowanymi marynarskimi motywami. Przy jej pomocy ozdobicie meble, ścianę oraz drzwi, zmieniając dotychczasowy wystrój w niepowtarzalną scenerię do zabaw i wypoczynku!


Naklejka do wystroju wnętrza

Folia samoprzylepna Easy Dot to najprostszy sposób, by wprowadzić do wnętrza nowy akcent - odśwież wygląd pokoju dzięki jednemu prostemu trikowi! Naklejka Maritime pozwoli na szybką odmianę aranżacji, która już nam się nieco znudziła. Wystarczy wyciąć w brycie pożądany kształt i nakleić na wybraną powierzchnię. Ozdobę można umieścić na ścianach, meblach, pudełkach z zabawkami, skrzyniach i wielu innych miejscach. Dzięki punktowo naniesionemu klejowi naklejka nadaje się do wielokrotnego przyklejania, bez zabrudzeń i lepiących śladów po niej.


Cena dotyczy 1 m.b. Szerokość brytu to 130 cm.

Należy pamiętać, że kolory prezentowane w internecie mogą nieznacznie odbiegać od kolorów rzeczywistych. Może być to spowodowane różnymi rodzajami monitorów użytkowników o różnych kontrastach i barwach. Z tego względu Lotari nie odpowiada za możliwe różnice w gamie kolorystycznej występujące między produktem oferowanym na monitorze użytkownika a produktem rzeczywistym.
Kolekcja Marinare
Rozmiar 130 cm
Produkcja na zamówienie Tak

Opinie o produkcie: Naklejka dla chłopców Marynarze

Średnia ocena

Napisz własną recenzję : Naklejka Maritime na meble

Ocena ogólna

(Dodano 22.10.2015)

Spoko naklejki. Prosta aplikacja i dobrze się trzymają. Cena mogłaby być niższa.

1 produkt(ów)

na stronę

Koszty przesyłki: Naklejka Maritime na meble

   Płatność z góry Płatność przy odbiorze
Usługa Cena Usługa Cena
Polska Kurier UPS 16zł Kurier UPS 23zł
Kurier UPS powyżej 250cm 120zł
Poczta Polska 5zł
 Europa*  UPS Standard kalkulacja** - -
 UPS Next Day Air Saver kalkulacja** - -
 UPS Express kalkulacja** - -
 UPS Worldwide Express Plus kalkulacja** - -

* Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Malta, Niemcy, Portugalia, Rumunia, Szwecja, Słowacja, Słowenia, Wielka Brytania, Węgry, Włochy, Łotwa

** wycena według kalkulacji UPS dostępnej na stronie sklepu internetowego zależna jest od kraju dostawy i parametrów przesyłki

UWAGA: Jeśli którykolwiek z rozmiarów przesyłki przekroczy 250cm, dostawa realizowana zostanie za pośrednictwem firmy kurierskiej w cenie Przesyłki Niestandardowej

Na terenie Polski:

Kurier UPS

W przypadku przedpłaty całej wartości: koszt 16 zł - przelew bankowy lub szybkie płatności PayU / PayPal
W przypadku płatności przy odbiorze (za pobraniem): koszt 23 zł

Poczta Polska

Niewielkie elementy, mieszczące się w kopercie, mogą zostać przesłane za pośrednictwem Poczty Polskiej, koszt takiej przesyłki to 5 zł.

W przypadku, gdy kwota zamówienia przekroczy wartość 400zł brutto towar na terenie Polski wysyłamy GRATIS

Na terenie Europy:

Przesyłki do krajów Unii Europejskiej Realizuje firma kurierska UPS. Kraje, do których realzowane są wysyłki to: Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Malta, Niemcy, Portugalia, Rumunia, Szwecja, Słowacja, Słowenia, Wielka Brytania, Węgry, Włochy, Łotwa.

Całkowity koszt przesyłki oraz dostępne warianty dostawy za pośrednictwem firmy UPS  są zależne od kraju dostawy oraz parametrów przesyłki. Koszt dostawy prezentowany jest w witrynie sklepu internetowego Lotari za pomocą API na podstawie aktualnych stawek za usługi i zawiera opłatę paliwową.

 

Termin dostawy: Naklejka dla chłopców Marynarze

Podany termin dostawy to maksymalny czas w jakim jesteśmy w stanie przygotować przesyłkę i przekazać ją kurierowi. Bardzo często zdarza się, że wysyłamy towar wcześniej (np. na drugi dzień), jednak w przypadku produktu na zamówienie potrzebujemy kilku dni na wyprodukowanie go specjalnie dla Ciebie.

Zobacz szczegółowy opis

Zapytaj o produkt: Naklejka Maritime na meble

Przeglądaj...

Max. wielkość pliku: 10MB
Dozwolone pliki: doc, docx, pdf, txt, jpg, jpeg, png, bmp, gif, cdr, psd, ai

Kontakt w sprawie: Naklejka Maritime na meble

Email: Turn on JavaScript
Telefon: 74 858 21 83

Fax: 74 856 37 51
telefony odbieramy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00
Polecamy także
Bestselery
Produkt na miarę
B BLOG