Mechanizm sprężynowy smartroll 24-1 (blister) (biały)

5 (3)

Dostępność: W magazynie

Ten produkt wyślemy przed 30.09!

Koszty przesyłki od 5,00 zł

34,00 zł
Ilość:
Innowacyjny mechanizm sprężynowy smartroll™ wyróżnia się przede wszystkim łatwością montażu , komfortem obsługi a w szczególności niezawodnością działania. Umożliwia automatyczne zwijanie rolety bez użycia łańcuszka, co eliminuje potencjalne niebezpieczeństwo podczas zabawy dzieci.Niezależnie od ustawienia prędkości zwijania rolety, mechanizm zawsze pracuje płynnie i cicho. Ponadto daje możliwość dowolnego ustawienia pozycji początkowej rolety, do której zawsze będzie się ona zwijać.Niewątpliwie jest to najlepsze rozwiązanie dla ludzi poszukujących nowoczesnych technologii w świecie designu, idealnych dla bezpiecznego i komfortowego domu.Mechanizm smartroll™ stosowany jest do rolet klasycznych o średnicy rurki 25 mm i może być obciążony tkaniną o wadze max. 1,4kg. Max. rozmiar rolety z tym systemem: 2m x 2m.Kontakt dotyczący technologii smartroll™: [email protected]

W skład zestawu wchodzi
Mechanizm sprężynowy, blokada, uchwyty do rolet, kluczyk, zatyczki, dzwoneczek i sznureczek do ciągnięcia. Nie zawiera kołków rozporowych i wkrętów.

Pasuje do
Rurka stalowa o średnicy ok fi 25
Należy pamiętać, że kolory prezentowane w internecie mogą nieznacznie odbiegać od kolorów rzeczywistych. Może być to spowodowane różnymi rodzajami monitorów użytkowników o różnych kontrastach i barwach. Z tego względu Lotari nie odpowiada za możliwe różnice w gamie kolorystycznej występujące między produktem oferowanym na monitorze użytkownika a produktem rzeczywistym.
Kolor biały
Sposób montażu Przykręcane do ściany lub sufitu
Produkcja na zamówienie Nie

Opinie o produkcie: Mechanizm sprężynowy smartroll 24-1 (blister) (biały)

Średnia ocena

Napisz własną recenzję : Mechanizm sprężynowy smartroll 24-1 (blister) (biały)

Ocena ogólna

(Dodano 29.08.2016)

Zainstalowałem. https://youtu.be/xM7SxCCh4rw Rewelacja. Polecam.

(Dodano 05.03.2012)

to zwijanie jest świetne!!! polecam każdemu taka wygode. jeszcze nigdzie nie spotkałam takiego rozwiązania do rolet. Gratuluję pomysłu. Pozdrawiam.

(Dodano 14.02.2012)

ok. tygodnia temu kupiłam 2 mechanizmy smartrol do sypialni i powiem szczerze, że jestem bardzo zadowolona z funkcjonalnosci tego produktu. rolety zwijają się "gładko" a co bardzo ważne,szczególnie w sypialni, przy tym nie hałasują.mialałm juz wczesniej rolety klasyczne i ten mechanizm do nich idealnie pasował. polecam ten produkt!

3 produkt(ów)

na stronę

Koszty przesyłki: Mechanizm sprężynowy smartroll 24-1 (blister) (biały)

   Płatność z góry Płatność przy odbiorze
Usługa Cena Usługa Cena
Polska Kurier UPS 16zł Kurier UPS 23zł
Kurier UPS powyżej 250cm 120zł
Poczta Polska 5zł
 Europa*  UPS Standard kalkulacja** - -
 UPS Next Day Air Saver kalkulacja** - -
 UPS Express kalkulacja** - -
 UPS Worldwide Express Plus kalkulacja** - -

* Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Malta, Niemcy, Portugalia, Rumunia, Szwecja, Słowacja, Słowenia, Wielka Brytania, Węgry, Włochy, Łotwa

** wycena według kalkulacji UPS dostępnej na stronie sklepu internetowego zależna jest od kraju dostawy i parametrów przesyłki

UWAGA: Jeśli którykolwiek z rozmiarów przesyłki przekroczy 250cm, dostawa realizowana zostanie za pośrednictwem firmy kurierskiej w cenie Przesyłki Niestandardowej

Na terenie Polski:

Kurier UPS

W przypadku przedpłaty całej wartości: koszt 16 zł - przelew bankowy lub szybkie płatności PayU / PayPal
W przypadku płatności przy odbiorze (za pobraniem): koszt 23 zł

Poczta Polska

Niewielkie elementy, mieszczące się w kopercie, mogą zostać przesłane za pośrednictwem Poczty Polskiej, koszt takiej przesyłki to 5 zł.

W przypadku, gdy kwota zamówienia przekroczy wartość 400zł brutto towar na terenie Polski wysyłamy GRATIS

Na terenie Europy:

Przesyłki do krajów Unii Europejskiej Realizuje firma kurierska UPS. Kraje, do których realzowane są wysyłki to: Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Malta, Niemcy, Portugalia, Rumunia, Szwecja, Słowacja, Słowenia, Wielka Brytania, Węgry, Włochy, Łotwa.

Całkowity koszt przesyłki oraz dostępne warianty dostawy za pośrednictwem firmy UPS  są zależne od kraju dostawy oraz parametrów przesyłki. Koszt dostawy prezentowany jest w witrynie sklepu internetowego Lotari za pomocą API na podstawie aktualnych stawek za usługi i zawiera opłatę paliwową.

 

Termin dostawy: Mechanizm sprężynowy smartroll 24-1 (blister) (biały)

Podany termin dostawy to maksymalny czas w jakim jesteśmy w stanie przygotować przesyłkę i przekazać ją kurierowi. Bardzo często zdarza się, że wysyłamy towar wcześniej (np. na drugi dzień), jednak w przypadku produktu na zamówienie potrzebujemy kilku dni na wyprodukowanie go specjalnie dla Ciebie.

Zobacz szczegółowy opis

Zapytaj o produkt: Mechanizm sprężynowy smartroll 24-1 (blister) (biały)

Przeglądaj...

Max. wielkość pliku: 10MB
Dozwolone pliki: doc, docx, pdf, txt, jpg, jpeg, png, bmp, gif, cdr, psd, ai

Kontakt w sprawie: Mechanizm sprężynowy smartroll 24-1 (blister) (biały)

Email: Turn on JavaScript
Telefon: 74 858 21 83
502 316 089
Fax: 74 856 37 51
telefony odbieramy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00
Bestselery
Produkt na miarę
B BLOG