Lampka, która się jeży?

Na nocnym stoliku u maluszka nie może zabraknąć stosownej lampki. Takiej, która delikatnym, rozproszonym światłem umili wieczorne chwile, a w ciągu dnia będzie piękną ozdobą pomieszczenia. Z radością prezentujemy lampkę z kolekcji Jeżowa rodzinka. Motyw abażuru nawiązuje do innych produktów z serii: rolet, tapety, poduszek i naklejek. Osłonka z przyjacielskim jeżem będzie wspaniałym dekorem w pokoju kilkulatka!


Oświetlenie do dziecięcego pokoju

Wybór odpowiedniego oświetlenia dla dziecka to nie lada wyzwanie dla rodziców. Z jednej strony należy mieć na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie pociechy, a także praktyczną konstrukcję, z drugiej - względy estetyczne; wszak pragniemy, by nasze skarby przebywały w miłym i pięknym otoczeniu. Nie trzeba rezygnować z żadnego z tych aspektów - zdecyduj się na produkt spełniający wszystkie Twoje wymagania! Lampka nocna z kolekcji Jeżowa rodzinka to wyrób polski, ekologiczny (Ekologo), spełniający standardy bezpieczeństwa, ponadto bardzo estetyczny, zaprojektowany, by wyglądem cieszyć najmłodszych.

Należy pamiętać, że kolory prezentowane w internecie mogą nieznacznie odbiegać od kolorów rzeczywistych. Może być to spowodowane różnymi rodzajami monitorów użytkowników o różnych kontrastach i barwach. Z tego względu Lotari nie odpowiada za możliwe różnice w gamie kolorystycznej występujące między produktem oferowanym na monitorze użytkownika a produktem rzeczywistym.
Kolekcja Jeżowa rodzinka
Rozmiar wys.: 46,5cm, średnica klosza: ok. 15cm
Produkcja na zamówienie Tak

Opinie o produkcie: Lampka z jeżami

Nikt jeszcze nie napisał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy!

Napisz własną recenzję : Lampka Jeżowa Rodzinka dla dzieci

Ocena ogólna

Koszty przesyłki: Lampka Jeżowa Rodzinka dla dzieci

   Płatność z góry Płatność przy odbiorze
Usługa Cena Usługa Cena
Polska Kurier UPS 16zł Kurier UPS 23zł
Kurier UPS powyżej 250cm 120zł
Poczta Polska 5zł
 Europa*  UPS Standard kalkulacja** - -
 UPS Next Day Air Saver kalkulacja** - -
 UPS Express kalkulacja** - -
 UPS Worldwide Express Plus kalkulacja** - -

* Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Malta, Niemcy, Portugalia, Rumunia, Szwecja, Słowacja, Słowenia, Wielka Brytania, Węgry, Włochy, Łotwa

** wycena według kalkulacji UPS dostępnej na stronie sklepu internetowego zależna jest od kraju dostawy i parametrów przesyłki

UWAGA: Jeśli którykolwiek z rozmiarów przesyłki przekroczy 250cm, dostawa realizowana zostanie za pośrednictwem firmy kurierskiej w cenie Przesyłki Niestandardowej

Na terenie Polski:

Kurier UPS

W przypadku przedpłaty całej wartości: koszt 16 zł - przelew bankowy lub szybkie płatności PayU / PayPal
W przypadku płatności przy odbiorze (za pobraniem): koszt 23 zł

Poczta Polska

Niewielkie elementy, mieszczące się w kopercie, mogą zostać przesłane za pośrednictwem Poczty Polskiej, koszt takiej przesyłki to 5 zł.

W przypadku, gdy kwota zamówienia przekroczy wartość 400zł brutto towar na terenie Polski wysyłamy GRATIS

Na terenie Europy:

Przesyłki do krajów Unii Europejskiej Realizuje firma kurierska UPS. Kraje, do których realzowane są wysyłki to: Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Malta, Niemcy, Portugalia, Rumunia, Szwecja, Słowacja, Słowenia, Wielka Brytania, Węgry, Włochy, Łotwa.

Całkowity koszt przesyłki oraz dostępne warianty dostawy za pośrednictwem firmy UPS  są zależne od kraju dostawy oraz parametrów przesyłki. Koszt dostawy prezentowany jest w witrynie sklepu internetowego Lotari za pomocą API na podstawie aktualnych stawek za usługi i zawiera opłatę paliwową.

 

Termin dostawy: Lampka z jeżami

Podany termin dostawy to maksymalny czas w jakim jesteśmy w stanie przygotować przesyłkę i przekazać ją kurierowi. Bardzo często zdarza się, że wysyłamy towar wcześniej (np. na drugi dzień), jednak w przypadku produktu na zamówienie potrzebujemy kilku dni na wyprodukowanie go specjalnie dla Ciebie.

Zobacz szczegółowy opis

Zapytaj o produkt: Lampka Jeżowa Rodzinka dla dzieci

Przeglądaj...

Max. wielkość pliku: 10MB
Dozwolone pliki: doc, docx, pdf, txt, jpg, jpeg, png, bmp, gif, cdr, psd, ai

Kontakt w sprawie: Lampka Jeżowa Rodzinka dla dzieci

Email: Turn on JavaScript
Telefon: 74 858 21 83
502 316 089
Fax: 74 856 37 51
telefony odbieramy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00
Polecamy także
Bestselery
Produkt na miarę
B BLOG