Tapeta Geometry figury

Brak ocen
Jak mierzyć

Dostępność: Na zamówienie

Ten produkt wyślemy przed 17.06!

Koszty przesyłki od 16,00 zł

Ten produkt nie podlega prawu zwrotu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni.
83,00 zł
Ilość:
mb

Produkt 'Tapeta Geometry figury' możesz kupić w ilościach będących wielokrotnością 0.1 Zamówienie na metry bieżące, tj. aby zamówić 200 cm wpisz cyfrę 2, aby zamówić 160 cm wpisz 1,6 itd.

Drukowana ozdoba ścienna z geometrycznymi figurami

Tapeta o nietypowym wzorze z deseniem: różnorodne figury geometryczne, trójkąty i czworoboki nakładają się na siebie, tworząc intrygującą mozaikę. Uwagę przykuwa również dobór kolorów: jasne, delikatne barwy (róż Rose Quartz i błękit Serenity - oficjalne kolory roku 2016) sąsiadują z kontrastowym połączeniem bieli i czerni oraz ciemnego brązu. W motywie można się doszukiwać inspiracji abstrakcjonizmem, a nawet wpływów afrykańskich czy indiańskich.


Tapeta z klejem

Powierzchnia papierowej tapety została pokryta warstwą kleju aktywowanego wodą. Ułatwia to i przyspiesza w dużym stopniu nakładanie brytów, które należy przed aplikacją zanurzyć na chwilę w wodzie. Tapetowanie staje się bardzo wygodne i oszczędne – bez kupowania kleju do tapet, bez zabrudzeń, bez dodatkowego sprzątania!


Eko-tapety od Lotari

Papierowy nośnik (w 100% biodegradowalny) oraz tusz lateksowy to rozwiązania ekologiczne, dbające o Ciebie i środowisko! Lateksowe nadruki są bardzo odporne na ścieranie i blaknięcie, bezwonne, antyalergiczne i odznaczają się żywą, nasyconą kolorystyką.

Podana cena za m.b. Bryty o szer. 100 i 130 cm.

Zapoznaj się z pozostałymi produktami Geometry!

Należy pamiętać, że kolory prezentowane w internecie mogą nieznacznie odbiegać od kolorów rzeczywistych. Może być to spowodowane różnymi rodzajami monitorów użytkowników o różnych kontrastach i barwach. Z tego względu Lotari nie odpowiada za możliwe różnice w gamie kolorystycznej występujące między produktem oferowanym na monitorze użytkownika a produktem rzeczywistym.
Kolekcja Geometry
Produkcja na zamówienie Tak

Opinie o produkcie: tapeta z nadrukiem w geometryczne wzory

Nikt jeszcze nie napisał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy!

Napisz własną recenzję : Tapeta Geometry figury

Ocena ogólna

Koszty przesyłki: Tapeta Geometry figury

   Płatność z góry Płatność przy odbiorze
Usługa Cena Usługa Cena
Polska Kurier UPS 16zł Kurier UPS 23zł
Kurier UPS powyżej 250cm 120zł
Poczta Polska 5zł
 Europa*  UPS Standard kalkulacja** - -
 UPS Next Day Air Saver kalkulacja** - -
 UPS Express kalkulacja** - -
 UPS Worldwide Express Plus kalkulacja** - -

* Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Malta, Niemcy, Portugalia, Rumunia, Szwecja, Słowacja, Słowenia, Wielka Brytania, Węgry, Włochy, Łotwa

** wycena według kalkulacji UPS dostępnej na stronie sklepu internetowego zależna jest od kraju dostawy i parametrów przesyłki

UWAGA: Jeśli którykolwiek z rozmiarów przesyłki przekroczy 250cm, dostawa realizowana zostanie za pośrednictwem firmy kurierskiej w cenie Przesyłki Niestandardowej

Na terenie Polski:

Kurier UPS

W przypadku przedpłaty całej wartości: koszt 16 zł - przelew bankowy lub szybkie płatności PayU / PayPal
W przypadku płatności przy odbiorze (za pobraniem): koszt 23 zł

Poczta Polska

Niewielkie elementy, mieszczące się w kopercie, mogą zostać przesłane za pośrednictwem Poczty Polskiej, koszt takiej przesyłki to 5 zł.

W przypadku, gdy kwota zamówienia przekroczy wartość 400zł brutto towar na terenie Polski wysyłamy GRATIS

Na terenie Europy:

Przesyłki do krajów Unii Europejskiej Realizuje firma kurierska UPS. Kraje, do których realzowane są wysyłki to: Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Malta, Niemcy, Portugalia, Rumunia, Szwecja, Słowacja, Słowenia, Wielka Brytania, Węgry, Włochy, Łotwa.

Całkowity koszt przesyłki oraz dostępne warianty dostawy za pośrednictwem firmy UPS  są zależne od kraju dostawy oraz parametrów przesyłki. Koszt dostawy prezentowany jest w witrynie sklepu internetowego Lotari za pomocą API na podstawie aktualnych stawek za usługi i zawiera opłatę paliwową.

 

Termin dostawy: tapeta z nadrukiem w geometryczne wzory

Podany termin dostawy to maksymalny czas w jakim jesteśmy w stanie przygotować przesyłkę i przekazać ją kurierowi. Bardzo często zdarza się, że wysyłamy towar wcześniej (np. na drugi dzień), jednak w przypadku produktu na zamówienie potrzebujemy kilku dni na wyprodukowanie go specjalnie dla Ciebie.

Zobacz szczegółowy opis

Zapytaj o produkt: Tapeta Geometry figury

Przeglądaj...

Max. wielkość pliku: 10MB
Dozwolone pliki: doc, docx, pdf, txt, jpg, jpeg, png, bmp, gif, cdr, psd, ai

Kontakt w sprawie: Tapeta Geometry figury

Email: Turn on JavaScript
Telefon: 74 858 21 83
502 316 089
Fax: 74 856 37 51
telefony odbieramy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00
Polecamy także
Bestselery
Produkt na miarę
B BLOG