Słodka kraina

Zmrok zakleił małe liczko, cichuteńko, śpij, księżniczko. Księżyc zerka przez okienko, lecz spokojnie śpij, maleńka. Nie zakłóci ci spokoju blask księżyca w twym pokoju. To roleta mini ten przyjemny półmrok czyni. Słodkie misie i kaczuszki spoglądają na poduszki. Konik na biegunach, wiecie, buja się wesoło na tapecie. Nocna lampka stoi w kącie, żaden przestrach snu nie zmąci. Słodkie są sny małej dziewczynki, buźka się uśmiecha spod pierzynki. Główka spoczywa na mięciutkich poduszkach, a wszędzie wokół różowe serduszka... Wszak w tym pokoiku, gdzie śpi dziecina, rozpościera się Słodka Kraina.

Kraina słodkich snów małej księżniczki ukryta w magicznej kolekcji dla najmłodszych dziewczynek. Odkryj ten świat z urzekającymi produktami od Lotari: pełnymi słodyczy roletkami, tapetą, uroczym abażurkiem, podusiami, naklejkami na mebelki i ścianę, a także personalizowanym obrazkiem!

Personalizowane dekoracje dla dzieci!

Na produktach z kolekcji dziecięcych możemy nanieść imię Twojego dziecka, dowolny napis lub nadrukować wierszyk o bajkowych postaciach!!! Zadzwoń lub napisz do nas!

Od najtańszych Od najdroższych
Od najtańszych Od najdroższych
B BLOG