Tapeta 3D Płytki, Kwadraty do salonu i sypialni

Tapeta 3D Płytki, Kwadraty do salonu i sypialni

Oto najmodniejsza dekoracja ścienna tego roku - drukowana tapeta z efektem 3D!!! Poznaj nowoczesny wzór: sześcienne bryły na biało-szarej strukturze. Dynamiczne tło z sześcianów ożywi klasyczną aranżację salonu oraz sypialni. Wzór ze stylowymi, wypukłymi płytkami rewelacyjnie pasuje także do pokoju młodzieżowego lub gabinetu czy biura. Fototapeta 3D stworzy iluzję większej głębi i przestronności pomieszczenia. Wprowadzi powiew nowoczesności i oryginalności.


Twój salon w najmodniejszym wydaniu

Na przestrzeni ostatniego roku absolutnym bestsellerem w dekoratorstwie wnętrz są tapety ścienne z nadrukiem 3D. Trójwymiarowe grafiki na ścianę z miesiąca na miesiąc zyskują coraz szerszą rzeszę fanów. Modne wzory dające złudzenie trzeciego wymiaru to motyw charakterystyczny dla współczesnych trendów w sztuce i designie. Wprowadź do Swojego domu nowoczesność w wielkim stylu! Modernistyczna fototapeta 3D: monochromatyczne modele, nowoczesne geometryczne tekstury w odcieniach szarości i bieli - otworzą w mieszkaniu nową przestrzeń, a biel sprawi, że pomieszczenie wyda się optycznie większe.


Tapeta stworzona dla Ciebie

W konfiguratorze Lotari znajdziesz wiele przydatnych opcji, narzędzi i specjalnych efektów, umożliwiających najlepsze dopasowanie grafiki do Twoich preferencji oraz charakteru wnętrza, w którym planujesz zaprezentować nowe oblicze ściany. Możesz swobodnie operować plikiem graficznym, dowolnie przycinając go, powielając, wyrównując do krawędzi planowanego produktu, a także zmieniając jego kolorystykę. Ponadto dekorator zawiera opcję wyboru typu tapety: na nośniku HP z klejem, papierowym podkładzie powleczonym warstwą lateksu, tapetę winylową gładką lub ze strukturą.

Tapeta z nadrukiem Dec'n'Roll, fototapeta, 3D

Cena: od 81,00 zł

Zobacz
B BLOG