Rolety na okno zaciemniające do jadalni, wzór piórko

Rolety na okno zaciemniające do jadalni, wzór piórko

W nowoczesnej kuchni nie może zabraknąć modnych i funkcjonalnych osłon okiennych. Postaw na wygodę i współczesny design - rolety z nadrukiem lub fotorolety z wygodnym systemem zwijania bezłańcuszkowego przyniosą Ci komfort użytkowania, a Twoją kuchnię wzbogacą swoim stylowym wyglądem. Dodaj lekkości swojej jadalni dzięki fantazyjnym piórkom na dekoracyjnej ozdobie okiennej! Tkaniny takie jak Blackout, Carina, czy Dimout są przystosowane do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności, zatem przez lata będą służyć w Twojej przestrzeni kuchennej.


Zaciemnienie w 100%....

W Dec'n'Rollu w opcjach konstruowania rolety znajdziesz pole z wyborem rodzaju tkaniny. Aby zamówić roletę o właściwościach całkowitego zaciemniania pomieszczenia, wybierz opcję "tkanina nieprzepuszczająca światła". Ten materiał typu Blackout posiada jednostronnie warstwę podgumowaną, która blokuje promienie słoneczne, chroniąc wnętrze przed nasłonecznieniem i nadmiernym nagrzaniem. Blackout to certyfikowany materiał o gładkiej strukturze z certyfikatem OEKO-TEX 100. Tego typu tkaninę możemy na Twoje życzenie zadrukować dwustronnie.


... albo transparentność.

Jeżeli natomiast wolisz, aby roleta przepuszczała nieco światła, najlepszym rozwiązaniem będzie tkanina transparentna. Innym ciekawym rozwiązaniem może być zastosowanie materiału typu Screen. Jest to specjalna tkanina o strukturze siateczki, która wpuszcza do wnętrza niewielką ilość światła, a jednocześnie pozwala na obserwację widoku za oknem. Screeny mają specjalistyczne właściwości: energooszczędne, niepalne, nie zawierają ołowiu i posiadają 10 lat gwarancji. Możesz je zamówić w dwóch stopniach przepuszczalności: 5% lub 3%. Tkaniny te zostały certyfikowane znakiem Greenguard Gold.


Dekoracja okienna w stylu boho

Boho to styl nastawiony na nietuzinkowość i luz. Nazwa pochodzi od francuskiego słowa "Bohema" - czyli "cyganeria", stąd wyraźna inspiracja niekonwencjonalnym i bardzo swobodnym sposobem bycia cyganerii artystycznej. W stylu boho możemy dostrzec wpływy hippie i vintage. Swobodne łączenie barw, chętne sięganie po wzorzyste materiały, upodobanie do lekkości i zwiewności - oto jego wyróżniki. Fantazyjne, wzorzyste piórka, zabarwione jakby akwarelowymi malunkami, kojarzą się właśnie z bohemą i jej kolorowym światkiem. Taki wzór na białych roletach uzupełni nowoczesną jadalnię i wzbogaci jej elegancki, modernistyczny wygląd swoim niepowtarzalnym kolorytem.

Roleta z nadrukiem Dec'n'Roll, fotoroleta

Cena: od 191,00 zł

Zobacz
B BLOG