Rolety kuchenne z ekologicznym nadrukiem Warzywa i owoce

Rolety kuchenne z ekologicznym nadrukiem Warzywa i owoce

Kuchnia pełna witamin? To widać! Apetyczny widok w oknie to zasługa drukowanych rolet. Specjalnie przygotowany przez projektanta-grafika szablon nadruku został tak opracowany, aby obraz, przedzielony ramkami skrzydeł okiennych, tworzył spójną całość. Pół-transparentne kształty owocowo-warzywne przepuszczają słoneczną poświatę, zalewając przestrzeń kuchenną i jadalnię soczystym blaskiem.


Jasna, przestronna kuchnia

Dużo światła i przestrzeni - to aspekty, na których większości z nas najbardziej zależy w pomieszczeniu kuchennym. Kuchnia powinna być dobrze zorganizowana, z funkcjonalnym układem mebli, łatwym dostępem do sprzętów i najlepiej, żeby była dobrze doświetlona. Ważną funkcję pełni tu właściwa osłona okienna. Staromodne zasłony materiałowe i firanki odchodzą do lamusa na rzecz prostych, funkcjonalnych rolet. Rolety nie tylko nie zabierają światła ani przestrzeni tak jak drapowane tkaniny, ale też nie gromadzą kurzu ani nie przesiąkają kuchennymi zapachami. Funkcjonalne osłony okienne od Lotari sprawdzą się w każdej kuchni i jadalni. Delikatny, pastelowy nadruk na transparentnej tkaninie wpuści do pomieszczenia dużo światła, ocieplając je i rozweselając swoim przyjemnym wyglądem.


Bezpieczny nadruk do kuchni

Fotorolety Lotari posiadają certyfikowane tkaniny o podwyższonej odporności na wilgotne powietrze w pomieszczeniu oraz są zdobione ekologicznymi, bezpiecznymi tuszami, które nie uwalniają do atmosfery szkodliwych substancji lotnych. Ich skład to ponad trzy czwarte wody! Są bezwonne, niepodatne na zadrapania i blaknięcie, odznaczone ważnymi certyfikatami ekologicznymi Greenguard i Ecologo. Także tekstylne materiały, z których są szyte, zostały odznaczone znakami Tekstylia Godne Zaufania i Bezpieczny Produkt PZH. Daje Ci to gwarancję, że zakupiony przedmiot będzie spełniał wszelkie normy bezpieczeństwa i ze spokojem możesz go używać również w takim miejscu, jakim jest kuchnia oraz jadalnia. Masz pewność, że produkt nie wpłynie negatywnie na zdrowie i bezpieczeństwo nawet małych dzieci.


Idealne dopasowanie

Zaprojektuj swoją kuchenną roletę, a my uszyjemy ją dla Ciebie na miarę. Określ w aplikacji Dec'n;Roll dokładne wymiary osłony, jaką tkaninę potrzebujesz, preferowany sposób montażu, kolory i rodzaje mechanizmu oraz wykończenia lub obudowy. Przygotujemy dekorację okienną odpowiadającą Twoim oczekiwaniom i najlepiej dopasowaną do Twojej kuchni!

Roleta z nadrukiem Dec'n'Roll, fotoroleta

Cena: od 191,00 zł

Zobacz
B BLOG