Rolety dekoracyjne z hinduskim wzorem, nadruk

Rolety dekoracyjne z hinduskim wzorem, nadruk

Hinduskie ornamenty w kształcie łezki - niezwykle zdobnicze i artystyczne, z motywami roślinnymi, w wydaniu czarno-białym wyglądają nieco egzotycznie, ale zarazem elegancko. Tutaj zestawione ze szlachetnym pięknem naturalnego drewna o miodowej barwie. Tworzą bardzo oryginalną atmosferę tego wnętrza. Wzór pasuje zarówno do nowoczesnego salonu, sypialni, jak i pokoju młodzieżowego, a nawet łazienki. Orientalny nadruk pięknie prezentuje się na transparentnej tkaninie, przenikniętej światłem słonecznym.


Dekoracyjne osłony na okno

Nowoczesne dekoracje okienne mają nie tylko spełniać funkcję praktycznego zasłaniania wnętrza przed światłem z zewnątrz, mają też zdobić pomieszczenie, komponując się z jego stylem i zamysłem aranżacyjnym. Innowacyjne fotorolety oraz rolety z nadrukiem odgrywają obydwie te role. Piękne, estetyczne grafiki tych osłon wnoszą do wnętrza zupełnie nową jakość. Stosowana w Lotari technologia druku lateksowego to ekologiczna metoda utrwalania obrazu na różnego typu materiałach. Tkaniny roletowe, takie jak Carina czy Blackout, są przystosowane do zadrukowania metodą lateksową. Ekologiczne tusze są 100%-owo bezpieczne, bezwonne, trwałe i profesjonalnej jakości. Artystyczny wzór z hinduskimi motywami znajdzie zastosowanie w salonie, sypialni, łazience, kuchni oraz pokoju młodzieżowym, a także biurze.


Łatwy montaż i estetyka wykonania

Roletę z dekoracyjnym nadrukiem indyjskich wzorów możesz mieć w wersji zaciemniającej bądź transparentnej, w systemie mini (bezinwazyjny montaż na skrzydle okiennym) albo klasycznym (przykręcana do ściany lub sufitu). Bez względu na rodzaj wybranej rolety, jej montaż będzie prosty i bezproblemowy dzięki czytelnej instrukcji w kilku krokach. W zestawie znajdziesz wszystkie potrzebne elementy i uchwyty montażowe. Estetyczne wykonanie i staranne wykończenie przemawiają za doskonałą jakością naszych produktów. W dekoratorze Dec'n'Roll znajdziesz kilka rodzajów mechanizmów w kolorach dopasowanych do najpopularniejszych ram okiennych, a także wybór kolorów i kształtów wykończenia dolnego. Tak wiele możliwości pozwoli Ci dopasować osłonę okienną do swojego wnętrza oraz potrzeb. Co więcej, nasze rolety z nadrukiem wykonujemy na miarę. Oznacza to, że precyzyjnie określasz nam wymiary osłony okiennej, a my przygotowujemy ją specjalnie dla Twojego okna. Możesz także wybrać opcję rolety w zabudowie kasetowej oraz mechanizm sprężynowy, który zapewni Ci maksymalny komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

Roleta z nadrukiem Dec'n'Roll, fotoroleta

Cena: od 191,00 zł

Zobacz
B BLOG