Roleta z nadrukiem zebra, paski, cętki, dzikie zwierzęta

Roleta z nadrukiem zebra, paski, cętki, dzikie zwierzęta

Moda na cętki i pasy rodem z sawanny nie przemija. Od lat bestsellerowy motyw dekoracyjny w stylu kolonialnym również dziś budzi silne emocje. Ozdobną poduszkę i fotoroletę w zebrę umieścisz nie tylko w egzotycznym wnętrzu inspirowanym wpływami kolonializmu, ale z powodzeniem udekorujesz nimi elegancki, wytworny salon. Modne czarno-białe paski dodadzą "grzecznej" aranżacji dziki pazur!


Skóry dzikich zwierząt w oknie?!

Zaczerpnij z niepowtarzalnego stylu kolonialnego! Wzorem europejskich kolonizatorów sprowadź do swojego domu egzotyczne dodatki z afrykańskimi motywami. Zwierzęce skóry, cętkowane, pasiaste, nakrapiane, w Twoim oknie?! Nie będziesz mieć zapewne nic przeciwko, gdy dodamy, że to tylko wzór nadrukowany na rolecie. Oryginalna osłona okienna przykuje uwagę gości i domowników, stworzy unikatowy klimat i będzie bardzo oryginalnym zdobieniem wnętrza. W przedstawionej powyżej aranżacji zostały kontrastowo zestawione dwa style: współczesny oraz ten z epoki kolonializmu. Wyróżniająca się, nieco ekscentryczna dekoracja okienna została umieszczona w nowoczesnym, bardzo eleganckim wnętrzu. Przekonaj się, że elegancja też może mieć dziki pazur!


Poduszka Zebra

Obok egzotycznej zasłony okiennej, w przedstawionej aranżacji znalazła się poduszka z adekwatnym nadrukiem. Połyskliwa poszewka w zebrę będzie bardzo modnym i charakterystycznym dekorem w salonie. Czarno-biały wzór stanowi uniwersalny dodatek do różnorodnych wystrojów wnętrz. Antyalergiczny wkład oraz nadruk z ekologicznymi tuszami powstały w trosce o Twoje zdrowie, a także, by chronić środowisko. Przyjazna dla skóry, sprężysta, wyposażona w kryty zamek, nadaje się do prania i nie traci fasonu. Przyjemna w dotyku tkanina o gładkim splocie to wytworna, gustowna ozdoba salonu.


Fotoroleta w nowoczesnym stylu

Roleta z drukowanym wzorem w zebrę to nie tylko nowoczesna dekoracja okna. Dzięki swojej niezawodnej konstrukcji i zastosowaniu nowoczesnych technologii jest ona również bardzo funkcjonalną, wygodną i bezpieczną osłoną. Możliwość wyboru systemu zwijania automatycznego (sprężyna wbudowana w górną rurkę) zapewni Ci większy niż dotychczas komfort sterowania roletką. Wystarczy jedno pociągnięcie, aby rozwinąć lub zwinąć materiał do pożądanej wysokości. Wyeliminowanie łańcuszka daje jeszcze większe bezpieczeństwo użytkowania. Możesz wybrać tkaninę całkowicie zaciemniającą (podgumowaną od zewnątrz) lub taką, która częściowo przepuści światło z zewnątrz. Proponujemy Ci rolety wolnowiszące (przykręcane do sufitu lub ściany albo zawieszane bezpośrednio na ramie okna) lub też w obudowie kasetowej, z prowadnicami. Sprawdź w dekoratorze Dec'n'Roll dodatkowe opcje dopasowania osłony do Twojego okna i Twoich preferencji.

Roleta z nadrukiem Dec'n'Roll, fotoroleta

Cena: od 191,00 zł

Zobacz
B BLOG