Roleta z nadrukiem kwiatowy wzór, fotoroleta róże

Roleta z nadrukiem kwiatowy wzór, fotoroleta róże

Ciekawy i niebanalny wzór rolet w pomieszczeniu biurowym pozwoli Ci odświeżyć i urozmaicić wygląd gabinetu, a jednocześnie wyrazić swoją osobowość. Pastelowy, miętowy odcień wpłynie na Ciebie uspokajająco, pozwoli się wyciszyć i skoncentrować na pracy, a nawet będzie działać inspirująco. Roleta z kwiatowym wzorem w róże to interesująca propozycja zarówno do pokoi sypialnych czy gościnnych, jak i gabinetów, biur, a nawet kuchni oraz łazienek!


Roletki w stylu vintage

Secesyjne róże, niczym malowane, na transparentnej tkaninie o delikatnym, przygaszonym odcieniu, nieco przypominają wyglądem witraże Stanisława Wyspiańskiego. Zestawienie tego motywu z epoki secesji z nowocześnie wyposażonym biurem o mocno funkcjonalnym charakterze może wydać się nieco anachroniczne, czy wręcz dziwne. Wystarczy jednak przywołać styl vintage, aby zrozumieć ten zamysł aranżacyjny. Vintage - to stylizowanie rzeczy na pochodzące z innej epoki, a także łączenie stylów pochodzących z różnych epok. Charakterystyczne są tu nawiązania do poprzednich okresów oraz awangardowe zestawienia motywów historycznych z nowoczesnymi elementami. Modernistyczny wzór z różami w stylu a'la Wyspiański to bardzo efektowny dekor do nowoczesnego gabinetu!


Ekologiczny kwiatowy nadruk

Przepiękne, nasycone kolory i obraz odznaczający się perfekcyjną jakością druku cyfrowego to osiągnięcia innowacyjnej technologii drukowania HP lateksowego. Doskonała rozdzielczość oraz wspaniałe efekty estetyczne to gwarancja wrażeniowej satysfakcji. Tusze lateksowe są 100% ekologiczne, co oznacza, że nie zawierają szkodzących zdrowiu ani środowisku substancji oraz związków lotnych. Są one pozbawione woni i łatwe w czyszczeniu, niepodatne na ścieranie czy blaknięcie.


Zadecyduj o właściwościach twojej rolety!

Na naszej stronie sklepu internetowego znajdziesz wiele przydatnych funkcji, które umożliwią Ci wybór parametrów i właściwości osłony na okno według Twoich potrzeb i upodobań. Rolety, które zamówisz poprzez aplikację Dec'n'Roll, są szyte na miarę - czyli dokładnie, co do centymetra dopasowane do podanych przez Ciebie wymiarów. Samodzielnie decydujesz o rodzaju tkaniny i stopniu jej przepuszczalności światła, wybierasz osłonę w kasecie lub wolnowiszącą, określasz kolor i rodzaj mechanizmu oraz sposób dolnego wykończenia. Ponadto, możesz skonfigurować wybraną grafikę lub zdjęcie, dostosowując ją do rozmiarów i proporcji rolety. W dekoratorze znajdziesz takie dodatkowe opcje, jak lustrzane odbicie grafiki, efekt szarości lub sepii, a także tzw. "kafelkowanie", czyli powielenie wzoru. Wypróbuj to narzędzie i dostosuj wielkość i zagęszczenie różyczek na tkaninie do swoich preferencji.

Roleta z nadrukiem Dec'n'Roll, fotoroleta

Cena: od 191,00 zł

Zobacz
B BLOG