Roleta z automatycznym zwijaniem we wnętrzu postindustrialnym

Roleta z automatycznym zwijaniem we wnętrzu postindustrialnym

Nowoczesne, loftowe wnętrze z otwartymi przestrzeniami i zatartym podziałem między pomieszczeniami wymaga odpowiedniej osłony okna. Roleta z automatycznym zwijaniem to idealne rozwiązanie do wnętrza postindustrialnego. Automatyczna roletka samozwijająca z ekologicznym nadrukiem to wygoda połączona z pięknym designem. Apetyczny obraz w oknie karmi zmysły i pobudza wyobraźnię. Doskonała jakość druku HP cieszy oczy i nadaje roletce okiennej ekskluzywny wygląd. Przeobraź kuchenne wnętrze w prawdziwą kawiarnię i poczuj się absolutnie wyjątkowo!


Wrażeniowy nadruk na rolecie

Perfekcyjnej jakości wydruk z kolorami w jakości druku cyfrowego zrobi oszałamiające wrażenie na Twoich gościach i domownikach! Efektowna grafika pobudzi wszystkie zmysły i zadziała na wyobraźnię. Filiżanka z małą czarną wygląda na roletce tak realistycznie, że zapragniesz po nią sięgnąć! Najwyższej jakości druk HP to nie tylko profesjonalne wydruki na różnego rodzaju materiałach, ale również ochrona środowiska i Twojego zdrowia. Ekologiczne pigmenty nie wydzielają do atmosfery chemicznych substancji lotnych, zatem nie szkodzą naturalnemu otoczeniu i są bezpieczne dla człowieka. Ponadto wyróżniają się głębokim nasyceniem kolorów, realistycznym oddaniem zdjęć i doskonałą rozdzielczością.


Nowoczesne zasłanianie w dobrym stylu

Zaletą naszych samozwijających rolet jest wyeliminowanie łąńcuszka koralikowego i zastąpienie go wygodnym i niezwykle bezpiecznym automatem sprężynowym. Spełnia on najwyższe normy bezpieczeństwa, a co więcej, jest to obecnie najbezpieczniejsza na rynku technologia, szczególnie nakierowana na bezpieczeństwo dzieci. Nasza firma została odznaczona za system zwijający Clever Spring znakiem KidZone dla marki przyjaznej dzieciom. Automat działa bezszelestnie, gładko i sprawnie, wystarczy tylko pociągnąć u dołu roletki. Wbudowany hamulec pozwala na zatrzymanie osłony w dowolnym punkcie. Jeśli wolisz tradycyjny system koralikowy - po prostu wybierz z listy konfiguratora Dec'n'Roll opcję koloru łańcuszka i mechanizmu. To nie wszystko - w dekoratorze łatwo ustalisz rodzaj wykończenia dolnego, określisz wymiary zasłony, typ tkaniny, miejsce montażu rolety.


Do małych i dużych okien

Różnorodne systemy wieszania rolety oraz szycie produktu na miarę pozwala na osłonięcie różnych gabarytowo okien, od tych małych, pojedynczych, aż po wyjątkowo duże, wieloskrzydłowe, również z drzwiami balkonowymi. W Dec'n'Rollu z łatwością dopasujesz rodzaj rolety do swoich okien. W zależności od usytuowania pomieszczenia dobierzesz tkaninę o odpowiednim stopniu zaciemniania. Jeśli natomiast poszukujesz nietypowych rozwiązań - sięgnij po opcje narzędziowe i specjalne efekty graficzne, pozwalające na jeszcze lepsze dostosowanie grafiki do Twoich oczekiwań.

Roleta z nadrukiem Dec'n'Roll, fotoroleta

Cena: od 191,00 zł

Zobacz
B BLOG