Roleta do pokoju dziecięcego zwierzęta, Lisek, szop, zając

Roleta do pokoju dziecięcego zwierzęta, Lisek, szop, zając

Tak wesoło i radośnie będzie w pokoiku maluszka, gdy zagoszczą w nim drukowane ozdoby z oryginalnym wzorem! Dziecko szybko zaprzyjaźni się z sympatycznymi zwierzątkami leśnymi, hasającymi wśród roślinnych ornamentów. Uroczy obraz na ścianę oraz wdzięczna zasłona na okno z bajkowym liskiem, zajączkiem i szopem praczem wniosą do dziecięcego pomieszczenia mnóstwo ciepła, przytulności i wesela. Podaruj swojej kruszynce czarujący widok tańczących futrzanych postaci, a wspomnienie ulubionego dziecinnego kącika pozostanie z nim na długie lata!


Lisek, zajączek i szop pracz na okiennej rolecie

Przyjazne, zwierzęce postaci na przeuroczej grafice z kwiatowymi motywami zaangażują maluszka do poznawania najbliższego otoczenia, różnorodnych figur i kolorów. Ciepła, przyjazna wymowa tej dekoracji pomoże stworzyć otoczenie przyjazne maleństwu. Tańczące zwierzątka zostały nadrukowane na roletce przy użyciu ekologicznych barwników, całkowicie bezpiecznych dla zdrowia nawet niemowlaków. Lateksowy nadruk jest bezwonny i posiada międzynarodowe certyfikaty ekologiczne.


Marka przyjazna dzieciom

Technologia zwijania bezłańcuszkowego Clever Spring otrzymała odznaczenie KidZone dla marki przyjaznej dzieciom. Nasze innowacyjne mechanizmy samozwijające Clever Spring i smartroll powstały z myślą o najmłodszych, w trosce o ich bezpieczeństwo. Wyeliminowanie koralikowego łańcuszka pozwala uniknąć ryzyka zaplątania się dziecka w sznurek i zagrożeń z tym związanych. W zasięgu dziecięcych rączek nie pozostają żadne przynoszące ryzyko przedmioty, maksymalnie uproszczona budowa zasłony jest dostosowana do charakteru dziecięcego pokoju.


Wygodne zasłanianie - wiele opcji

Prowadzenie rolety jest proste, intuicyjne i bezszelestne, możesz ją zatrzymać w dowolnym momencie. W naszej ofercie znajdziesz tkaniny przepuszczające światło oraz w pełni zaciemniające. Dla jeszcze większej wygody i estetyki możesz zamówić osłonę w kasecie, z eleganckimi prowadnicami, które osłonią brzegi tkaniny i przytrzymają ją przy szybie. Roletę uszyjemy na miarę, dokładnie według podanych przez Ciebie wymiarów. Do wyboru dajemy Ci też różne kolory i materiały mechanizmów oraz wykończenia dolnego.


A może obraz lub....?

Uroczą grafikę zamówisz nie tylko na rolecie, ale także drukowanym obrazie, tapecie, naklejce, lampce, a nawet poduszce! Wybierz ulubione dekoracje z ekologicznym nadrukiem i urządź pokoik swojego maleństwa tak, jak lubisz!

Roleta z nadrukiem Dec'n'Roll, fotoroleta

Cena: od 191,00 zł

Zobacz
B BLOG