Roleta do biura Symbole Londynu

Roleta do biura Symbole Londynu

Bardzo klimatyczna aranżacja, nie tylko do biura. Świetnie sprawdzi się także jako wystrój pokoju młodzieżowego lub salonu. Motyw, jakby wyjęty ze starej, archiwalnej kartki pocztowej nadesłanej ze stolicy Anglii, fantastycznie wpisuje się w styl retro i tworzy w pomieszczeniu niepowtarzalną atmosferę. Drukowana, dekoracyjna roleta z symbolami Londynu zachwyci Ciebie i Twoich gości!


Roleta do biura

Przede wszystkim powinna przepuszczać odpowiednią ilość światła. W pomieszczeniu biurowym lub gabinecie nie może być zbyt ciemno, jednocześnie należy zadbać, aby okno było osłonięte przed ostrym słońcem i promieniami bezpośrednio wpadającymi do wnętrza oraz padającymi na monitor komputera. W tym celu najlepsze będą rolety z tkaniny transparentnej, na której nadrukujemy dla Ciebie modną grafikę. Ta przedstawiona na powyższej wizualizacji aranżacyjnej łączy w sobie nowoczesność z klimatem historycznych motywów. Pełen sentymentu do przeszłości wzór, utrzymany w sepii, bardzo ładnie będzie wyglądał we współczesnym, prostym i funkcjonalnym pomieszczeniu biurowym. Jego kolorystyka i spokojny nadruk nie będą rozpraszać uwagi, a jednocześnie delikatnie urozmaicą klasyczny, powściągliwy wystrój o prostych formach.


Zadecyduj o właściwościach swojej rolety!

W naszym dekoratorze samodzielnie stworzysz projekt rolety idealnie dopasowanej do Twojego pomieszczenia. Wybierzesz rodzaj tkaniny, wykończenia, sposób wieszania osłony, precyzyjnie określisz jej wymiary, a także kolor i rodzaj mechanizmu zwijającego. Przekonaj się, jak wiele korzyści daje Ci aplikacja do konfigurowania drukowanej rolety okiennej na miarę!

Roleta z nadrukiem Dec'n'Roll, fotoroleta

Cena: od 191,00 zł

Zobacz
B BLOG