Roleta dla dzieci Bajkowe zwierzęta z imieniem dziecka

Roleta dla dzieci Bajkowe zwierzęta z imieniem dziecka

Dla chłopców i dziewczynek - trzy przemiłe zwierzątka: szop, kaczuszka i niedźwiadek na drukowanej roletce! W pokoiku zrobi się znacznie przytulniej i weselej, gdy zamieszkają w nim tacy sympatyczni goście - dzieci uwielbiają towarzystwo zwierzątek i bajkowych postaci. Na życzenie rodziców nadrukujemy imię dziecka lub dowolny napis. Klasyczna roletka z ekologicznym nadrukiem to rozwiązanie idealne do dziecięcych pomieszczeń. Jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia maluszków, a dodatkowym udogodnieniem będzie mechanizm samozwijający.


Produkt dedykowany dla dzieci

Opatentowane technologie zwijania bezłańcuszkowego smartroll i Clever Spring to rewolucja na rynku rolet! Rozwiązanie bezsznurkowe zostało docenione przez instytucje certyfikujące, technologia automatycznego zwijania Clever Spring dostała odznaczenie KidZone dla marki przyjaznej dzieciom. Wybór mechanizmu samozwijającego to zapewnienie swojemu dziecku najwyższego stopnia bezpieczeństwa, podwyższenie wygody dzięki zastąpieniu sznurka praktycznym i cicho pracującym automatem sprężynowym. Dodatkowy komfort daje niezwykle łatwy montaż w dwóch krokach.


Wyłącznie bezpieczne nadruki!

Nasza firma korzysta z innowacyjnej technologii druku lateksowego. Jest to metoda zadrukowywania różnorodnych materiałów ekologicznymi tuszami w jakości druku cyfrowego. Pozwala on na perfekcyjną jakość profesjonalnego wydruku o bardzo wysokiej rozdzielczości i uzyskaniu zaskakującej głębi kolorów. Dzięki temu nadrukowane grafiki nie płowieją, nie ścierają się, są żywe i piękne. Możliwość wydruku na różnych rodzajach podkładów sprawia, że uroczą aplikację z przyjaznymi zwierzętami naniesiemy nie tylko na roletę, ale także na tapetę, obraz ścienny, lampkę nocną, naklejkę lub poduszkę! Stwórz z nami wyjątkową kolekcję dekoracji z urzekającym bajkowym nadrukiem! Udekoruj pokój swojego dziecka absolutnie oryginalnie i z pomysłem!


Ze światłem lub bez...

Jeżeli zależy Ci na całkowitym zaciemnieniu dziecięcego pokoju, wybierz w dekoratorze Dec'n'Roll opcję "Tkanina zaciemniająca", jeżeli natomiast chcesz zachować lekkie prześwitywanie, zdecyduj się na tkaninę przepuszczającą światło. Określ rozmiar zasłony, preferowane miejsce i sposób montażu, a także typ mechanizmu i kolorystykę dolnej listwy. Aby uzyskać pewność, że tkanina nie będzie się poruszała podczas otwierania okna, zdecyduj się na roletę w kasecie i określ jej kolor oraz materiał, z jakiego ma być wykonana. Sprawdź również dodatkowe narzędzia i specjalne efekty graficzne, dostępne w konfiguratorze.


Przyjemnego projektowania wyśnionej osłony okiennej dla maluszka!

Roleta z nadrukiem Dec'n'Roll, fotoroleta

Cena: od 191,00 zł

Zobacz
B BLOG