Panele przesuwne do nowoczesnego wnętrza z nadrukiem

Panele przesuwne do nowoczesnego wnętrza z nadrukiem

Oto panele przesuwne do prawdziwie nowoczesnego wnętrza! Niebanalny, roślinny motyw nadruku na zasłonie okiennej ożywia pomieszczenie, wnosi akcent kojarzący się z naturą i pięknie komponuje się z pozostałymi dekoracjami. Odbijające się w tafli wody lilie i białe kamienie to widok, który sprzyja wyciszeniu i relaksowi. Harmonijna kompozycja zdjęcia, jego powściągliwa kolorystyka z dominacją bieli oraz artystyczne ujęcie motywu czynią ten nadruk idealnym dopełnieniem eleganckiego designu otwartej przestrzeni salonu.


Aranżacja w bieli i seledynie

Biel kojarzy się z elegancją, klasyką, czystością, uporządkowaniem, czasem również chłodem. Zieleń to kolor spokoju i równowagi. Sprzyja skupieniu, relaksuje i odpręża. Wspomaga koncentrację i procesy pamięciowe. Ciepły, seledynowy odcień wprowadzony do tego wnętrza w duecie z bielą, uzupełnia ją swoimi kojącymi właściwościami. Wyróżniające się akcenty w seledynie rozweselają przestrzeń, czyniąc ją bardziej przytulną, przyjazną i pogodną. Soczyście zielona ścianka, obrazy, poduszki i panele z roślinnym nadrukiem to umiejętnie wkomponowane w całokształt wystroju elementy. Są wyraziste, zatem nie gubią się w aranżacyjnej całości, a zarazem idealnie dopasowane do mebli, ścian, podłogi, tak, by nie burzyć kompozycyjnej spójności. Dwukolorowy wystrój tworzy zamkniętą całość, niewymagającą uzupełniania innymi urozmaiceniami. W myśl minimalistycznej zasady umiaru i dekoracyjnej powściągliwości.


Dekoracje okienne z fantazją

Nowoczesne panel tracki to osłona do wielkogabarytowych okien, która także może służyć jako pomysłowa i funkcjonalna ścianka działowa w pomieszczeniu, parawan lub drzwi przesuwne. Jej maksymalny rozmiar 580 x 300 cm może osłonić nawet bardzo duże połacie okienne o nietypowych wymiarach. Możliwość naniesienia dowolnego nadruku w technologii lateksowej umożliwia stworzenie niepowtarzalnej, indywidualizowanej zasłony, przygotowanej na wymiar i zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Samodzielnie decydujesz o wzorze nadruku, rodzaju tkaniny (zaciemniającej lub przepuszczającej światło), liczbie paneli, sposobie sterowania oraz wykończeniu z listwą aluminiową lub bez. W Dec'n'Rollu możesz także skorzystać z różnorodnych narzędzi do obróbki wybranej fotografii lub grafiki. Do Twojej dyspozycji pozostają różne efekty wizualne, które pozwolą Ci zaprojektować zasłonę panelową zgodną ze swoimi wymogami i stylem. W Lotari zamówisz panel track idealnie dopasowany do Twojego wnętrza!

Panel track z nadrukiem Dec'n'Roll, panele japońskie

Cena: od 522,00 zł

Zobacz
B BLOG