Panel track drukowany do nowoczesnego salonu

Panel track drukowany do nowoczesnego salonu

Do nowoczesnego salonu z nietypowymi oknami polecamy drukowany panel track! Subtelny nadruk z miękkimi, falującymi kreskami przywołuje skojarzenie lekkości, płynności, powietrza, wody, lejącego materiału... Delikatna kolorystyka w odcieniach błękitu szlachetnie i dyskretnie zdobi jasne wnętrze o monochromatycznym wystroju. Falujące linie i cienie wzmacniają wrażenie lekkości projektu oraz panującej w pomieszczeniu subtelnej elegancji, światła i prywatności.


Nowoczesny salon z panel trackiem

Ekskluzywne wnętrze w nowoczesnym stylu, urządzone w myśl zasady minimalizmu, zdobi nietypowa osłona okna. Zrezygnowano z tradycyjnych zasłonek, żaluzji czy rolet. Zamiast nich zastosowano panele japońskie - innowacyjne i niezwykle funkcjonalne rozwiązanie. Panel track to wygodny system tekstylnych paneli, pracujących w torach aluminiowej listwy. Wersja z rzepem umożliwia dodatkowo odpięcie pasów tkaniny i zamianę ich kolejności, wymianę na nowy wzór lub po prostu wyczyszczenie. Dekoracyjny nadruk to kolejny atut tego produktu i jego wyróżnik na rynku osłon okiennych. Lateksowa aplikacja pozwala na zindywidualizowanie Twoich paneli i efektowne dopasowanie ich do charakteru wnętrza.


Ekologiczne rozwiązania

Druk lateksowy, poprzez zastosowanie najnowocześniejszych rozwiązań, pomaga dbać o środowisko i zdrowie. Ekologiczne tusze, skomponowane na bazie wody, nie zawierają szkodliwych substancji lotnych, dzięki czemu są bezpieczne dla użytkowników i ich naturalnego otoczenia. Całkowitą zgodność z normami ekologicznymi potwierdzają certyfikaty druku HP: Ecologo oraz Greenguard, a także certyfikowanie tkanin: Tekstylia Godne Zaufania i Bezpieczny Produkt PZH. Ekologia to nie jedyny atut druków w technologii lateksowej. Uzyskany obraz zaskakuje perfekcyjną jakością, profesjonalnymi kolorami, dorównującymi jakości wydruku cyfrowego, a także wiernością oryginalnym zdjęciom i grafikom.


Zaprojektuj swoje idealne wnętrze

W Lotari zamówisz dokładnie taki produkt, jakiego potrzebujesz. Samodzielnie, w prosty sposób określisz wymiary osłony, jej właściwości zaciemniające, sposób przymocowania paneli do listwy, liczbę torów i części tekstylnych oraz rodzaj sterowania. Dodatkowym urozmaiceniem jest wybór efektów specjalnych, takich jak: obraz w sepii, w skali szarości, rożne sposoby lustrzanego odbicia grafiki lub powielenia tego samego wzoru. Poznaj te wszystkie możliwości i odkryj przyjemność projektowania idealnej osłony na okno do swojego wnętrza!

Panel track z nadrukiem Dec'n'Roll, panele japońskie

Cena: od 522,00 zł

Zobacz
B BLOG