Obraz z nadrukiem biała lilia i kamień, fotorolety temat Spa

Obraz z nadrukiem biała lilia i kamień, fotorolety temat Spa

Tchnąca spokojem, harmonijna kompozycja z białych lilii i obłych kamyków do masażu pomoże Ci się zrelaksować i wyciszyć. Inspirująca dekoracja ubogaci wystrój wnętrza, a jej biel rozjaśni optycznie i uszlachetni przestrzeń salonu, podkreślając jego elegancki charakter. Ciesz się każdą chwilą w domowym zaciszu: zamknij oczy i poczuj się jak w Twoim prywatnym spa...


Prostota i elegancja

Pełne harmonii, naturalne ujęcie martwej natury tworzy kompozycję z kwiatów lilii i białych kamieni o podłużnych, zaokrąglonych kształtach. Kojarzy się z zabiegami spa, masażem, relaksem, chwilą odprężenia. Motyw wpisuje się w charakter salonu o nowoczesnym, eleganckim wystroju i minimalistycznym zdobnictwie. Klasyka, umiar, elegancji, przestrzeń, światło - oto wyznaczniki tego stylu.


Obraz z nadrukiem biała lilia

Nawleczony na blejtram drukowany obraz na płótnie stanowi bardzo gustowną i modną dekorację ścienną do nowoczesnego salonu. Perfekcyjna jakość wydruku cyfrowego, żywe i wierne kolory oraz trwałość grafiki przynoszą zaskakujący efekt wrażeniowy, a ekologiczna technologia druku lateksowego zapewnia bezpieczeństwo dla zdrowia i środowiska naturalnego. Zadrukowane krawędzie tworzą estetyczne wykończenie i sprawiają delikatne wrażenie trójwymiarowości.


Fotorolety do salonu

Podłużne kamyki na tle białych lilii wodnych malowniczo wyglądają również na rolecie okiennej. Nasi dyplomowani graficy przygotują plik z wybraną przez Ciebie fotografią w taki sposób, aby nanieść go na zasłonę do okna wieloskrzydłowego, z uwzględnieniem szerokości poszczególnych ramek. Możesz wybrać roletę wolnowiszącą, bez prowadnic, albo obudowaną w kasecie. Do wyboru masz dwa rodzaje montażu osłony: bezpośrednio na ramę okna (montaż bezinwazyjny) albo przykręcaną do ściany lub sufitu. W zależności od Twoich potrzeb i preferencji, fotografię nadrukujemy na tkaninie przepuszczającej światło bądź zaciemniającej. Masz także możliwość wyboru kilku rodzajów wykończeń dolnych oraz rodzajów mechanizmów. Bardzo ciekawą propozycję jest nowoczesny system samozwijający na sprężynie - nie potrzebujesz już łańcuszka koralikowego, gdyż roletkę poprowadzisz prostym pociągnięciem za listwę dolną, półokrągły uchwyt lub dzwoneczek (dołączone do zestawu).

Obraz z nadrukiem Dec'n'Roll, fotoobraz

Cena: od 269,00 zł

Zobacz
B BLOG