Fototapety 3D dla młodzieży – miasto, panorama, metropolie

Fototapety 3D dla młodzieży – miasto, panorama, metropolie

Marzy Ci się pokój, który nie ma granic? Otwarta przestrzeń, w której panuje wolność i nowoczesność? Wybierz modne fototapety 3D ze wzorami dla młodzieży, np. tę ukazującą graficzną panoramę miasta. Postaw na grafikę z trójwymiarowymi bryłami budynków, wieżowców i ulic, które wkrótce wyrosną w Twoich czterech ścianach!


Fototapety dla młodzieży

Ta makieta metropolii w odcieniach szarości to idealny wzór dla młodzieży -perfekcyjnie pasuje do modnego, współczesnego wnętrza młodzieżowego. Na jej tle świetnie zaprezentują się przedmioty o żywych, a nawet jaskrawych kolorach. Postaw na dodatki o mocno indywidualnym charakterze oraz ożywiającą przestrzeń dominantę kolorystyczną - jeden wyrazisty odcień, który nada ton całej aranżacji. Nie zapomnij o wyeksponowaniu elementów związanych z Twoim hobby, zainteresowaniami, tym, czym żyjesz na co dzień!


Stwórz własną fotograficzną tapetę!

Oprócz kilkudziesięciu milionów grafik i zdjęć zgromadzonych w zbiorach Fotolii, masz też możliwość nadesłania do nas własnej fotografii. W dekoratorze Dec'n'Roll (zielony przycisk Zobacz) znajdziesz narzędzia i efekty do skonfigurowania wybranej grafiki. Dzięki nim bez trudu dopasujesz ją do swojego pomysłu aranżacyjnego. Możesz np. odwrócić obraz w pionie i poziomie, dopasować jego wymiary, powielić go lub zmienić oryginalną kolorystykę na czarno-białą, w odcieniach szarości albo w sepii. Stań się projektantem własnej przestrzeni. Zaprojektuj oryginalną fototapetę do swojego pokoju!

Tapeta z nadrukiem Dec'n'Roll, fototapeta, 3D

Cena: od 81,00 zł

Zobacz
B BLOG