Fototapeta plaża, morze, wschód słońca - do salonu, sypialni

Fototapeta plaża, morze, wschód słońca - do salonu, sypialni

Piękny wschód słońca nad morzem: plaża o poranku, chmury podświetlone ciepłym blaskiem, spienione fale rozbryzgujące się o brzeg, złocisto-pomarańczowe refleksy świtu... te niesamowite doznania utrwalone zostały na drukowanej tapecie z nadmorskim pejzażem. Fototapeta Plaża, morze i romantyczny wschód słońca to nastrojowa dekoracja do Twojego domu.


Chwila uwieczniona na fototapecie

Carpe diem! Fotografia to taka niezwykła sztuka, która potrafi zatrzymać moment, zamknąć ulotne wspomnienia w trwałej formie obrazu naniesionego na materialny nośnik. Foto-produkty pozwalają tymi obrazami ozdobić mieszkanie, odpowiednio je wyeksponować i wkomponować w całokształt wystroju wnętrza. Fototapety to coś więcej niż dekoracja ściany, to przestrzeń do wyrażenia siebie, charakteru domu i jego mieszkańców, wreszcie - do upamiętnienia najpiękniejszych widoków i uczynienia ich elementem rzeczywistości wokół nas na co dzień. Aby osiągnąć ten wspaniały cel, tworzymy nasze fotograficzne dekoracje przy pomocy nowoczesnej technologii druku HP Latex. Lateksowe wydruki zachwycają urzekającą głębią koloru, doskonałą jakością obrazu, najwyższą rozdzielczością, a ponadto - są przyjazne zdrowiu i naturalnemu środowisku.


Możliwości dopasowania

Z aplikacją Dec'n'Roll skonfigurujesz wybraną przez siebie grafikę i nadasz jej pożądany wygląd (kliknij na zielony przycisk Zobacz). Ustalisz dokładne wymiary wydruku, dopasujesz go do rozmiaru ściany, dobierzesz odpowiednie efekty. Ponadto masz możliwość wyboru jednego z czterech nośników tapety. Podkład HP z klejem to nośnik papierowy z naniesioną jednostronnie warstwą kleju - oszczędzi Twój czas. Inną opcją jest tapeta papierowa powleczona lateksem - bardzo wytrzymała. Trzecia propozycja to nośnik winylowy - gładki, trwały i łatwy w aplikacji. Wreszcie - tapeta winylowa z ozdobną, tłoczoną strukturą, która dodatkowo podnosi dekoracyjność produktu.

Tapeta z nadrukiem Dec'n'Roll, fototapeta, 3D

Cena: od 81,00 zł

Zobacz
B BLOG