Fototapeta niebo, kosmos, gwiazdy do pokoju nastolatka

Fototapeta niebo, kosmos, gwiazdy do pokoju nastolatka

Gwiezdna fototapeta do pokoju młodzieżowego - to idealna propozycja dla nastolatka lub nastolatki. Kosmiczna grafika wyobraża nieskończoność, przestrzeń, otwiera wyobraźnię. Poznaj najmodniejsze wzory 3D na ścianę lub sufit! Sięgnij do gwiazd i sprowadź je na ziemię - z foto-nadrukami możesz mieć odrobinę kosmosu we własnym domu!


Kosmiczna grafika

Gwiazdozbiór w pokoju? Z technologią fotograficznych nadruków wszystko jest możliwe! Na Twojej wymarzonej tapecie nadrukujemy niebo, ulubioną konstelację lub cokolwiek zechcesz. Fantastyczna jakość ekologicznego druku lateksowego zapewni kosmiczny efekt wizualny. Doskonałej jakości tusze (na bazie wody) utrwalają w nadruku kolory intensywne jak w druku cyfrowym. Obraz cechuje wysoka rozdzielczość. Nadruk jest odporny na ścieranie i blaknięcie (badania niezależnego instytutu), a także bezpieczny dla zdrowia i naturalnego otoczenia. Do wyboru masz cztery rodzaje podkładu, na który naniesiemy wybraną przez Ciebie grafikę. Jeśli wybierzesz podkład HP z klejem, zaoszczędzisz sobie sprzątania po tradycyjnym tapetowaniu i zmagania się z uporczywymi pozostałościami zwykłego kleju. To rozwiązanie pomoże Ci nałożyć fototapetę również na sufit!


Tapeta, jakiej nie ma nikt inny

Nie ograniczamy Twojego wyboru - w każdej z kilkudziesięciu grup tematycznych znajdziesz setki zdjęć i grafik, przedstawiających niesamowitą rozmaitość obrazów. Z pewnością znajdziesz wśród nich coś odpowiedniego dla siebie! Możesz także skorzystać z zaproponowanych przez nas inspiracji, wzorów naszych grafików albo przesłać nam zdjęcie ze swojej prywatnej galerii. Każdy plik graficzny w prosty sposób dostosujesz do wybranego foto-produktu (tapety, rolety, obrazu, naklejki, lampki i.in.) - z konfiguratorem Dec'n'Roll zajmie Ci to tylko chwilę. A efekt?!... Nie wyjdziesz z zachwytu!!!

Tapeta z nadrukiem Dec'n'Roll, fototapeta, 3D

Cena: od 81,00 zł

Zobacz
B BLOG