Fototapeta las, tropiki, dżungla do salonu

Fototapeta las, tropiki, dżungla do salonu

Twój salon porasta najprawdziwsza dżungla, gęsty, zielony gąszcz wije się po ścianie, na podłogę spływa rześki strumień prosto z górskiego źródła. Sugestywna fototapeta z nadrukiem las zazieleni Twoją przestrzeń wypoczynkową, wprowadzi dzikość, pierwotność i naturę. W powietrzu poczujesz tropikalny klimat, parne powietrze. Za ścianą drzew i pnączy kryje się przygoda, tajemnica, wędrówka na spotkanie z nieznanym...


Tropikalny las w Twoim domu

Jeśli nudzą Cię tradycyjne, eleganckie i standardowo urządzone wnętrza, poszukujesz czegoś nowego i nie boisz się odważnych zmian - ta propozycja jest idealna dla Ciebie! Zerwij z monotonią, powiedz "stop" typowym rozwiązaniom! Wybierz fototapetę, która wyrazi Twoją fascynację tym, co nieodkryte, odzwierciedli Twoją duszę pełną tajemnic i tęsknoty za przygodą.


Obraz jak żywy

Odkryj nową jakość drukowanego obrazu: perfekcyjny wydruk w technologii HP Latex. Tak żywe i nasycone kolory, jak w rzeczywistości. Obraz wiernie oddający oryginał. Niesamowity efekt wizualny. A przy tym - najwyższa dbałość o środowisko i Twoje zdrowie. Lateksowe tusze są bezwonne i tak bezpieczne, że można je stosować w pomieszczeniach najmłodszych dzieci!

Tapeta z nadrukiem Dec'n'Roll, fototapeta, 3D

Cena: od 81,00 zł

Zobacz
B BLOG